19-latek zginął w wypadku pod Sulechowem

(pij)
fot. Piotr Jędzura
Mercedes wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, trzy są w szpitalu.

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 19.00 na trasie Sulechów - Mozów. Mercedes z nieustalonych jeszcze przyczyn nagle zjechał na pobocze. Auto uderzyło w przydrożne drzewo.

- Na miejscu zginął 19-latek - informuje rzeczniczka lubuskiej policji nadkom. Agata Sałatka. Trzy ranne osoby zostały przewiezione do szpitala.

Policja ustala przyczynę tragedii.

Wideo

Komentarze 74

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
SSSSSS
W dniu 07.01.2009 o 20:14, ktos napisał:

w takim razie co wykazały ekspertyzy!! dlaczego w końcu nikt tego nie wyjaśni i nie zakończy tematu!



BO GDY WYCHODZI NA JAW ZE BYŁ PIANY I TO DOBRZE TO NAGLE UMILKŁY GŁOSY ,BO PRZECIEZ NIKT NIE PRZYZNA SIE ZE BYŁ PIANY
S
SSSSSS
W dniu 06.01.2009 o 23:02, ~piotrek~ napisał:

To proszę bardzo łaskawie przeczytać , znawco wszystkiego, posty szanownej i pogrążonej w żałobie.Może zrozumiesz co to znaczy "najlepszą obroną jest atak", a jeśli nie to skończ proszę udawać psychologa bo wraz ze swoim sposobem budowania zdań nie sięgasz dalej niż podstawówka. Ktoś tu robi popeline ze śmierci członka swojej rodziny, od kiedy to żałobe przeżywa się na forach internetowych wyzywając innych ludzi, a wszystko w obronie ś.p. chlejusa jeżdżącego po drzewach.Prawda w oczy kole, ale niestety prawda - nawet ta najgorsza - jest lepsza niż mydlenie SOBIE i komuś oczu, że kielony z wódą się same wlały do buzi.



WYSTARCZY PRZEJSC SIE BYŁO DZIEN PO WYPADKU NA MOZOWSKIE BOISKO GDZIE BYŁA IMPREZKA WODA SIE LAŁA
S
SSSSSS
W dniu 07.01.2009 o 23:01, kaha napisał:

LUDZIE DURNI SĄ.NET TU WSZYSTKO WOLNO NAPISAĆ NA FORUM I PODPISAĆ SIĘ ''KTOŚ'' LUB ANONIM k*** JEBAŃCY JAK PISZECIE ŻE KTOŚ MIAŁ WYPITE TO k*** CO BYLISCIE CZULISCIE TO???WIDZIELISCIE??PLOTY SA ZAWSZE.ZNALAM TEGO CHLOPAKA I TA RODZINE.TY GORYL I INNI CO TAK SIĘ MĄDRUJECIE NIECH SIĘ WAM SZCZĘŚCI DALEJ ALE Z TAKIM RYJEM OTWARTYM TO NIE ZA DŁUGO OBY....BO JAK MOŻNA O KIMŚ KTO ZGINĄŁ PISAĆ TAKIE DYRDYMAŁY.POMYŚLCIE.LEPIEJ SIĘ POMODLIĆ CZASEM NIŻ WCHODZIĆ NA FORUM I PISAĆ CO ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE.ALBO CHOCIAŻ SIĘ PODPISZCIE


ludzie co wy wypisujecie ,jestescie idiotami ,zgodze sie z p.teresa gdyby siostra nie rostrzasnela calej tej sprawy ,to dawno by ucichła sprawa ......
p
pilot bolidu
W dniu 09.01.2009 o 09:28, 42601D napisał:

Drogi forumowiczu... czy z łaski swojej przeczytałeś posty szanownej Pani którą pozostali zaatakowali za błędy? Czy zaobserwowałeś karkołomne budowanie infantylnych zdań? Wiesz co to oznacza? Że słowa te pisało jakieś dziecko - ktoś kto dopiero wyszedł z podstawówki a o życiu wie tyle, co nic. Dziecko, dla którego problemem jest fakt, że w czwartek jest wywiadówka a w dzienniku kilka dwój.I takie oto osoby głoszą tutaj życiowe prawidła, o prawdziwym życiu jednocześnie nie wiedząc nic.


A ja myślę, że ten zdziwiony forumowicz i niedorozwinęta panienka, to ta sama osoba, która urządziła sobie zabawę-prowokację. Polegała na tym, że będąc w istocie nie najmądrzejszą, na siłę wciskała błędy gdzie tylko się da i czekała na reakcję, aby w niestosownym "triumfie" stwierdzić, że jak się nie ma argumentów, to do błędów się ktoś przyczepia. Baw się dziecko, tylko nie zapomnij, że rano trzeba zrobic kupkę, bo brzuszek będzie bolał. I uważaj, żeby ci kakao klawiatury nie zalało i nie pobrudź się dżemikiem, a jak się pobrudzisz, to umyj rączki.
42601D
W dniu 09.01.2009 o 09:06, 2DAA1C napisał:

LUDZIE OPANUJCIE SIĘ Z BYLE GÓWNA ROBICIE NIE WIADOMO CO ,A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA , CZY JAZDA SAMOCHODEM DO BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO....................................



Drogi forumowiczu... czy z łaski swojej przeczytałeś posty szanownej Pani którą pozostali zaatakowali za błędy?
Czy zaobserwowałeś karkołomne budowanie infantylnych zdań? Wiesz co to oznacza? Że słowa te pisało jakieś dziecko - ktoś kto dopiero wyszedł z podstawówki a o życiu wie tyle, co nic. Dziecko, dla którego problemem jest fakt, że w czwartek jest wywiadówka a w dzienniku kilka dwój.

I takie oto osoby głoszą tutaj życiowe prawidła, o prawdziwym życiu jednocześnie nie wiedząc nic.
G
Gość
W dniu 09.01.2009 o 09:06, 2DAA1C napisał:

LUDZIE OPANUJCIE SIĘ Z BYLE GÓWNA ROBICIE NIE WIADOMO CO ,A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA , CZY JAZDA SAMOCHODEM DO BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO....................................



Widzisz dziecko jakbyś za naukę się zabrała to byś wiedziała co ma.
2DAA1C
W dniu 08.01.2009 o 12:31, kierowca bombowca napisał:

Masz rację! Ja też jak jadę samochodem, to nie zwracam uwagi na zasady ruchu, znaki i inne ograniczenia. W końcu nie jestem na nauce jazdy, ani na egzaminie i mnie instruktor nie ochrzani, ani egzaminator nie obleje. To, że mogę kogoś zabić i przy okazji robię z siebie idiotę, nie ma żadnego znaczenia. Nie muszę robić, bo jestem idiotą, tak jak ty idiotką, albo raczej idjotkom.


LUDZIE OPANUJCIE SIĘ Z BYLE GÓWNA ROBICIE NIE WIADOMO CO ,A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA , CZY JAZDA SAMOCHODEM DO BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO....................................
k
kierowca bombowca
W dniu 08.01.2009 o 10:58, DBD465 napisał:

,NIESTETY JAK PISZE NA KĄPIE NIE PATRZE NA BŁEDY ,BO I TAK PANI OD POLSKIEGO NIE WSAWI MI ZA TO PAŁY ,ANI 6 JAK BYM PISAŁA BEZBŁEDNIE .


Masz rację! Ja też jak jadę samochodem, to nie zwracam uwagi na zasady ruchu, znaki i inne ograniczenia. W końcu nie jestem na nauce jazdy, ani na egzaminie i mnie instruktor nie ochrzani, ani egzaminator nie obleje. To, że mogę kogoś zabić i przy okazji robię z siebie idiotę, nie ma żadnego znaczenia. Nie muszę robić, bo jestem idiotą, tak jak ty idiotką, albo raczej idjotkom.
E
EC9C0A
W dniu 08.01.2009 o 10:58, DBD465 napisał:

NO NO, A SKĄD WIESZ ZE PANIENKA MORZE ROZWÓDKA ,ALE WIDZE ZE KOGOŚ PRAWDA W OCZY ZAKUŁA ,O BŁEDACH ZACZYNA ,NIESTETY JAK PISZE NA KĄPIE NIE PATRZE NA BŁEDY ,BO I TAK PANI OD POLSKIEGO NIE WSAWI MI ZA TO PAŁY ,ANI 6 JAK BYM PISAŁA BEZBŁEDNIE .



Teraz drogie dziecko dałaś popis. Małolat wszystko o życiu wiedzący, znawca wszystkiego ze szkolnej ławki.
Może jak życie Ci da w kość to nabierzesz trochę pokory, ale to już niebawem - za kilka chwil koniec szkoły i zetknięcie z brutalną rzeczywistością.

A Teraz - póki możesz - żyj w tym swoim kolorowym świecie "KĄPÓW", "STYUŁACJI" i innych "RURZNOŚCI".
G
Gość
W dniu 08.01.2009 o 10:58, DBD465 napisał:

NO NO, A SKĄD WIESZ ZE PANIENKA MORZE ROZWÓDKA ,ALE WIDZE ZE KOGOŚ PRAWDA W OCZY ZAKUŁA ,O BŁEDACH ZACZYNA ,NIESTETY JAK PISZE NA KĄPIE NIE PATRZE NA BŁEDY ,BO I TAK PANI OD POLSKIEGO NIE WSAWI MI ZA TO PAŁY ,ANI 6 JAK BYM PISAŁA BEZBŁEDNIE .



Masz racje! A że Ci co czytają twoje błędy pomyślą, że jesteś głupia, pusta i nieuk to jest mało ważne.
D
DBD465
W dniu 08.01.2009 o 10:34, F172AA napisał:

"RURZNIE" ... "JAK TO SUCHAŁAM TO BYM ICH PO GĘBIE LAŁA"no no, panienka widzę zdolnaw ślady za Słowackim podążamy?ps. Umiał się koleś słowem posługiwać


NO NO, A SKĄD WIESZ ZE PANIENKA MORZE ROZWÓDKA ,ALE WIDZE ZE KOGOŚ PRAWDA W OCZY ZAKUŁA ,O BŁEDACH ZACZYNA ,NIESTETY JAK PISZE NA KĄPIE NIE PATRZE NA BŁEDY ,BO I TAK PANI OD POLSKIEGO NIE WSAWI MI ZA TO PAŁY ,ANI 6 JAK BYM PISAŁA BEZBŁEDNIE .
F
F172AA

"RURZNIE" ... "JAK TO SUCHAŁAM TO BYM ICH PO GĘBIE LAŁA"

no no, panienka widzę zdolna
w ślady za Słowackim podążamy?

ps. Umiał się koleś słowem posługiwać

98234A
W dniu 08.01.2009 o 10:08, Teresa napisał:

Każdy z nas stracił kogoś bliskiego w podobny sposób ale nikt z nas nie rozstrząsa tego na forum. Zapewne gdyby siostra zmarłego nie odpowiadała na posty, wątek umarłby smiercią naturalną po 3 wpisach a tak zrobiło się 10 razy więcej i niepotzreban dyskusja.


MASZ RACJE DYSKUSJA MORZE NIE POTRZEBNA ALE POSTAW SIĘ W JEJ SYTUŁACJI CZYTA BZDURY WSZYSCY WIEDZĄ JAK TO SIE STAŁO TYLKO SKAD TO WIEDZĄ ZE BYŁ PIJANY ,PASY NIE ZAPIETE ZE SZYBKO JECHAŁ ,TAK SAMO BYŁO JAK ZGINĄŁ IREK RURZNIE LUDZIE GADALI JAK TO SUCHAŁAM TO BYM ICH PO GĘBIE LAŁA WSZYSTKO WIEDZIELI ALE NIESTETY TO WSZYSTKO SOBIE WYMYŚLALI PRAWDA BYŁA CAŁKIEM INNA.
T
Teresa

Każdy z nas stracił kogoś bliskiego w podobny sposób ale nikt z nas nie rozstrząsa tego na forum. Zapewne gdyby siostra zmarłego nie odpowiadała na posty, wątek umarłby smiercią naturalną po 3 wpisach a tak zrobiło się 10 razy więcej i niepotzreban dyskusja.

A
A24B92
W dniu 07.01.2009 o 10:58, ~piotrek~ napisał:

Ktoś tu robi popeline ze śmierci członka swojej rodziny.


CZY TY WIESZ CO TO ZNACZY STRCIĆ KOGOŚ BLISKIEGO 2 M TEMU ZGINOŁ MUJ KUZYN TO LUDZIE ROBIĄ TĄ POPELINE JAK TY TO ZWIESZ .PISZĄ BZDURY O NICZYM NIE WIEDZĄ CZY BYŁ PIJANY CZY PO NARKOTYKACH , PISZA CO IM DO TEJ MUZGOWNICY WYPCHANEJ SIECZKĄ PRZYJDZIE ,CZYTĆ TAKIE BZDURY TO CZŁOWIEKA SZLAK TRAFIA ,ŻYGAĆ SIE CHCE .SIOSTRA JARKA MA RACJE NIECH ODPISUJE DO IDJOTOW ,A NIESTETY NA EKSPERTYZY TRZEBA POCZEKAĆ OK 2M .BO NIEWIEM CZY TY BYŚ NIE PISAŁ NIC JAKBYŚ CZYTAŁ TAKIE PLOTY OSWOJEJ BLISKIEJ OSOBIE Z RODZINY.
Dodaj ogłoszenie