19-latka wypadła z okna wieżowca w Zielonej Górze. Jest w ciężkim stanie

Piotr Jędzura
Piotr Jędzura
Dziewczyna wypadła z 4. piętra.
Dziewczyna wypadła z 4. piętra. Piotr Jędzura
W nocy z piątku na sobotę, 23 lipca, z okna mieszkania w wieżowcu przy ul. Ptasiej wypadła 19-letnia dziewczyna.

Okoliczności zdarzenia nie są znane. - Ustalamy, jak doszło do wypadnięcia młodej dziewczyny z okna mieszkania – mówi nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Wiadomo, że z 19-latką w mieszkaniu był jej chłopak.

Ciężko ranna 19-latka została przywieziona do szpitala. Doznała licznych złamań oraz urazów wewnętrznych od upadku z wysokości czwartego piętra.

Czytaj też: Bogdaniec: Na strzeżonym przejeździe kolejowym mężczyzna wpadł pod pociąg

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie