4. liga podkarpacka. Błękitni Ropczyce pokonali Polonię Przemyśl w zaległym meczu i zachowali szanse na utrzymanie

Marcin Jastrzębski
Piłkarze Błękitnych Ropczyce zachowali szansę na utrzymanie. Dziś, w zaległym meczu pokonali na własnym boisku Polonię Przemyśl.

Błękitni dobrze weszli w mecz. Już po pięciu minutach gry prowadzili 1:0 po trafieniu Mateusza Bieńka. Na 2:0 podwyższył Kacper Wywrót, który kilka minut po przerwie zszedł za boiska za zbyt agresywny atak na przeciwnika.

Goście z Przemyśla zdobyli kontaktowego gola, ale po przerwie Błękitni strzelili też trzeciego gola i utrzymali do końca korzystny wynik.

Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 3:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Bieniek 5, 2:0 Wywrót 17, 2:1 Jasiński 25-karny, 3:1 Siepierski 68-karny.

Wyjściowe składy:
Błękitni: Psioda – Nędza, Podczaszy, Nalepka, Orzech, A. Ogrodnik, Zawiślak, Siepierski, Maćkowiak, Wywrót [54, tzw. faul bez piłki], Bieniek. Trener Andrzej Szymański.

Polonia: Majewski – Solarz, Kuźniar, Konowalik, Stankow, Jasiński, Kazek, K. Janas, D. Janas, Komarowski, Zanko. Trener Paweł Załoga.