60 Sekund Biznesu: Prezes PKO BP: Chcemy, aby polska Ekstraklasa podniosła swój poziom sportowy

Materiał informacyjny Wschodni Klaster Budowlany internacjonalizacja

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Ekstraklasa kontynuuje współpracę z Totalizatorem Sportowym, a od teraz ma kolejnego silnego partnera. PKO Bank Polski rozpoczął trzyletnią współpracę z najlepszą ligą w kraju.

PKO Bank Polski zyskuje status partnera głównego. W ramach podpisanego kontraktu logo największego polskiego banku będzie obecne na koszulkach szesnastu ekip. Będzie widoczne na wszystkich stadionach oraz w transmisjach z meczów.
PKO BP zamierza zaangażować się w długofalową współpracę z Ekstraklasą. Wieloletni projekt ma przede wszystkim pomóc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów w Polsce.

Ostrożnie z kupnem biletów lotniczych po kilkanaście złotych - łatwo wpaść w pułapkę i słono za to zapłacić! Kliknij po prostu w ten tekst, a dowiesz się jak tego uniknąć!

Myślę, że jesteśmy na drodze, nie wiem jak długiej, nie tak bardzo długiej, żeby za kilka lat mieć właśnie tych naszych polskich Messich i rzeczywiście osiągać wielkie sukcesy w piłce - mówił premier Mateusz Morawiecki.

- Chcemy angażować się w proces budowy silnego futbolu w Polsce.Zależy nam na rozwoju, a przede wszystkim wspieraniu młodych talentów. Będziemy współpracować na wielu płaszczyznach, oferując dużą wiedzę ekspercką z zakresu finansów - mówi Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

Jeszcze niedawno podobny przykład współpracy mieliśmy w Anglii. Bank Barclays przez wiele lat był partnerem angielskiej Premier League. - Poznałem bank Barclyas, byliśmy nawet w Anglii na wizycie studyjnej, by obejrzeć ich marketingowe działania. W pewnym momencie marka Premier League stała się marką światową, o zdecydowanie większym pokryciu niż Barclyas i obie strony zakończyły współpracę. Przyznam, że też chciałbym mieć takie problemy - dodał Jagiełło.

Materiał oryginalny: 60 Sekund Biznesu: Prezes PKO BP: Chcemy, aby polska Ekstraklasa podniosła swój poziom sportowy - Strefa Biznesu