Astra Nowa Sól z kolejnym zwycięstwem. Siatkarze wygrali z...

Astra Nowa Sól z kolejnym zwycięstwem. Siatkarze wygrali z MUKS Ziemia Milicka Milicz [ZDJĘCIA]

Edward Gurban

Gazeta Lubuska

Aktualizacja:

Astra Nowa Sól odniosła kolejne zwycięstwo.
    1/40
    przejdź do galerii

Astra Nowa Sól odniosła kolejne zwycięstwo. ©EdwargdGurban

Trwa dobra passa drugoligowych siatkarzy Astry Nowa Sól. W kolejnym meczu odniosła wysokie zwycięstwo 3:0 (w setach: 25:21, 25:22, 26:24) z MUKS Ziemia Milicka Milicz (woj. dolnośląskie).
    W pierwszej rundzie nowosolanie niespodziewanie przegrali na ich parkiecie 1:3. Remis był srogi, chociaż Koliberki grały osłabione; kontuzje mają Adam Sobota i Alan Goltz. Tylko w trzecim secie goście stawili w końcówce opór, ale nowosolanie pokazali w niej swą wyższość. Astra grala w składzie: Dawid Witkiewicz (1), Maciej Januszewski (2), Paweł Skibicki (9), Przemysław Jeton (15), Bartosz Odwarzny (16), Przemysław Kępski (18) i Adrian Zakrzewski.
    Na zmiany weszli: Arkadiusz Zakrzewski, Adrian Kołodziejczyk i Artur Sławnikowski. Tytuł MVP meczu zdobył Maciej Januszewski. Na zawodach obecni byli prezydenci miasta: Wadim Tyszkiewicz i Jacek Milewski, a także starosta Iwona Brzozowska. Pojawił się także Mikołaj, który rozdawał dzieciom i dorosłym cukierki. W przerwach tańczył zespól Gamix..