1/9
Aurelia Komo - Libio z gorzowskiej ekipy Dzikich Dzików,...

Aurelia Komo - Libio wygrała Runmageddon w Myślenicach

Aurelia Komo - Libio z gorzowskiej ekipy Dzikich Dzików, wygrała Runmageddon w Myślenicach (runmageddon to ekstremalny bieg z licznymi przeszkodami na trasie). Pokonała dystans 22 km i 70 przeszkód. Problem miała z wykonaniem tylko jednej. - Ta przeszkoda nazywa się "ta jedyna" i polega na przejściu przez liny z jednego brzegu na drugi. Na to zadania zwyczajnie zabrakło mi sił - mówi Komo - Libio. Sportem interesuje się od dziecka. Od kilku lat trenuje też ketllebell i jest... mistrzynią w tej dyscyplinie. - Na co dzień prowadzę zajęcia ketllebell w Starym Kurowie, skąd pochodzę, a także w Strzelcach Krajeńskich i Drezdenku - mówi zawodniczka.

2/9
Aurelia Komo - Libio sportem interesuje się od dziecka.

3/9
Podium Aurelia Komo - Libio jest mistrzynią w ketllebell.

4/9
Aurelia Komo - Libio z gorzowskiej ekipy Dzikich Dzików...

Aurelia Komo - Libio z gorzowskiej ekipy Dzikich Dzików wygrała Runmageddon w Myślenicach (runmageddon to ekstremalny bieg z licznymi przeszkodami na trasie).

Pokonała dystans 22 km i 70 przeszkód. Problem miała z wykonaniem tylko jednej. - Ta przeszkoda nazywa się "ta jedyna" i polega na przejściu przez liny z jednego brzegu na drugi. Na to zadania zwyczajnie zabrakło mi sił - mówi Komo - Libio. Sportem interesuje się od dziecka. Od kilku lat trenuje też ketllebell i jest... mistrzynią w tej dyscyplinie. - Na co dzień prowadzę zajęcia ketllebell w Starym Kurowie, skąd pochodzę, a także w Strzelcach Krajeńskich i Drezdenku - mówi zawodniczka.Podium Aurelia Komo - Libio jest mistrzynią w ketllebell.