Sandra Soczewa

Sandra Soczewa

wydawca/redaktorGazeta LubuskaGorzów Wielkopolski

939 materiałów

Jestem rodowitą gorzowianką i na łamach "GL" najczęściej poruszam tematy właśnie z Gorzowa i okolic. Ale nie tylko. Piszę też o tym, co dzieje się w naszym regionie, a nawet w kraju. Staram się pisać zawsze o tym, co może zainteresować naszych Czytelników.

Ale moja praca polega nie tylko na przekazywaniu informacji, ale również uwiecznianiu ciekawych momentów z życia naszego miasta. Często możecie spotkać mnie z aparatem na wydarzeniach kulturalnych, a także sportowych. Gdy tylko dzieje się coś ciekawego: pojawiam się na miejscu.

Pracę w gorzowskim oddziale Gazety Lubuskiej rozpoczęłam jeszcze jako studentka. Obecnie pracuję w dziale online. Moje artykuły możecie przeczytać na serwisie Gazety Lubuskiej, ale też Nasze Miasto.

Czy mogę powiedzieć, o czym piszę? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi :)

Piszę o ciekawych inicjatywach:

Reaguję, gdy ktoś potrzebuje pomocy i wsparcia:

Piszę o tym, co jest dla nas ważne:

Informuję, co słychać w naszym mieście:

Dbam też o Wasz relaks i odpoczynek :) :

Co robię w wolnym czasie? Dobrą książką, czy filmem nigdy nie pogardzę (serialem też nie ;) ). Chętnie odwiedzam ciekawe miejsca w Gorzowie i okolicy. Na północy naszego regionu jest wiele pięknych miejsc! Tak więc: kubek kawy, wygodne buty i czas na spacer. Oczywiście z aparatem w dłoni!

Jeśli macie ważny temat, chcecie poinformować mnie o tym, co powinno znaleźć się na naszych łamach, koniecznie dajcie znać!

[email protected]

 

Rozwiń opis

Najpopularniejsze