Alan Rogalski
Poznanianki pokonały gorzowianki (na biało) sześcioma punktami.
Poznanianki pokonały gorzowianki (na biało) sześcioma punktami. Alan Rogalski
W środę, 25 stycznia, w 15. kolejce pierwszej ligi, grupy B AZS AJP II Gorzów uległ w hali przy ul. Chopina Pomarańczarni MUKS Poznań

Gdy wczoraj po pierwszej połowie AZS AJP przegrywał 13 punktami, to wydawało się, że gorzowianki nie będą w stanie powalczyć o zwycięstwo. Nic bardziej mylnego. Świetna trzecia kwarta sprawiła, że poznanianki do ostatniej minuty nie mogły być przekonane, że pokonają akademiczki.

AZS AJP II Gorzów 64 - Pomarańczarnia Poznań 70
Kwarty: 19:22, 9:19, 21:11, 15:18.
AZS AJP II: Stelmach 19 (2x3), Keller 18, Kopciuch 10 (1), Dul 9 (2), Trzeciak 4 oraz P. Duchnowska 2, Kominek 2, Lasocka 0, Jezierska 0.
Pomarańczarnia MUKS Poznań: Durak 22 (1), Miśkiewicz 14, Olszewska 9, Klatt 9 (2), Bednarczyk 4 oraz Kowalewska 11, Pilichowska 0.
Sędziowali: Grzegorz Adamkiewicz, Krystian Michalski (obaj Szczecin).
Widzów: 25.

I liga kobiet, grupa B
15. kolejka: Mecze AZS Politechnika Korona Kraków - X-Demon Tęcza Leszno 66:45, Enea AZS Poznań - Chrobry Basket Głuchołazy 64:54, Olimpia Wodzisław Śl. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 80:70 zostały rozegrane w innych terminach. Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS SMS Łódź 63:89. Pauza: Ślęza II Wrocław.