Bartosz Zmarzlik wygrał finał indywidualnych mistrzostw...

Bartosz Zmarzlik wygrał finał indywidualnych mistrzostw Polski w Lesznie! Lider Stali Gorzów wreszcie wywalczył upragnione złoto

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 37

Najnowsza -

W finałowym wyścigu indywidualnych mistrzostw Polski w Lesznie w 2020 roku Maciej Janowski pokonał Bartosza Zmarzlika ©Jarosław Pabijan

Bartosz Zmarzlik wygrał niedzielny (11 lipca) finał mistrzostw Polski w Lesznie. W finałowym wyścigu lider Stali Gorzów popisał się znakomitą szarżą i na wyjściu z pierwszego wirażu przedarł się z ostatniej pozycji na pierwszą! Srebro dla Macieja Janowskiego ze Sparty Wrocław, brąz dla Janusza Kołodzieja z Unii Leszno.

• Wyniki finału IMP w Lesznie

Bartosz Zmarzlik 17 (3, 3, 3, 3, 2, 3)
      Maciej Janowski 14 (2, 2, 2, 3, 3, 2)
      Janusz Kołodziej 15 (3, 3, 3, 2, 3, 1)
      Krzysztof Kasprzak 10 (1, 1, 2, 3, 3, 0)

Kasprzak 0, Kołodziej 1, Janowski 2, Zmarzlik 3

Świetny manewr Zmarzlika na wyjściu z drugiego wirażu. Jest upragnione złoto!

• Baraż

Janowski 3, Kasprzak 2, Lampart 0, Piotr Pawlicki 1

Kasprzak wystrzelił spod taśmy. Pawlicki próbował kąsać Janowskiego, ale bezskutecznie. Janowski na finiszu pokonał Kapsrzaka

Fajfer 1, Kasprzak 3, Zmarzlik 2, Przemysław Pawlicki 0

Zmarzlik został na starcie, ale przebił się z pozycji czwartej na drugą. Na wyprzedzenie Kasprzaka nie wystarczyło czasu

• XVII bieg

Lampart 2, Woźniak 1, Hampel 0, Piotr Pawlicki 3

Świetny start Lamparta, ale Pawlicki orbitował, orbitował i przedarł się na czoło stawki