Beniaminek za silny dla piłkarzy ręcznych GSPR

(rg)
Prawoskrzydłowy Marek Baraniak był w Gdyni najskuteczniejszym graczem GSPR. Zdobył siedem goli. Bogusław Sacharczuk
Udostępnij:
Niedzielna podróż od 6.00 rano, brak trzech seniorów, wreszcie mocny skład beniaminka pierwszej ligi z Gdyni - to główne powody piątej z rzędu porażki gorzowskich szczypiornistów.

KAR-DO SPÓJNIA GDYNIA - GSPR GORZÓW WLKP. 30:21 (15:8)

KAR-DO SPÓJNIA: Trojański, Zimakowski - Miedziński i M. Gębala po 5, Radecki 4, Wesołek, Wróbel i Nowaliński po 3, S. Gębala, Bronk i Bronisławski po 2, Kupiec 1, Pacholarz, Andrzejewski.

GSPR: Nowicki, Biedrawa - Baraniak 7, Wolski 6, Wojciechowski 3, Nieradko 2, Nuszkiewicz, Gintowt i Jaśkowski po 1, Patalas, Pieksza, Domagała, Rafalski, Purol.

Kary: 10 min - 8 min. Sędziowali: Mariusz Marciniak i Piotr Radziszewski (obydwaj z Wolsztyna). Widzów: 80.
Wynik meczu został rozstrzygnięty w pierwszej połowie, którą nasi kompletnie zawalili w ataku. Tomasz Gintowt wywalczył cztery rzuty karne, lecz dwóch z nich nie wykorzystali... on sam i Mateusz Wolski. Wiele innych strzałów przyjezdnych, najczęściej oddawanych w pierwsze tempo, doświadczeni bramkarze gospodarze łapali ,,w zęby''. To wszystko sprawiło, iż bezkarnie kontrująca Kar-Do Spójnia już do przerwy prowadziła siedmioma golami, a po zmianie stron już tylko pilnowała korzystnego dla siebie wyniku. Dwie ostatnie bramki miejscowi zdobyli od stanu 28:21 w ostatnich sekundach spotkania