18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Bestialsko zamordowany pies wisiał na drzewie. Kto powiesił zwierzę? ZDJĘCIA 18+

Magdalena Nowacka
Magdalena Nowacka
Kto dokonał bestialskiego mordu psa w Piekarach?
Kto dokonał bestialskiego mordu psa w Piekarach? TOZ Bytom
W Piekarach Śląskich ktoś brutalnie zamordował psa. Działał z wyjątkową bezwzględnością. Przedstawiciele Towarzystwa pojechali na miejsce. - To było przerażające. Specjalnie przymocowane belki zrobione są bardzo profesjonalnie. Pies był powiększony za łapy - opowiada Katarzyna Banaś. ZDJĘCIA publikujemy za zgoda TOZ Bytom. UWAGA ZDJĘCIA DRASTYCZNE 18+

We wtorek 2 sierpnia, bytomski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami odebrał anonimowe zgłoszenie o brutalnym mordzie psa.

- Na ulicy Bednorza w Piekarach Śląskich jest polna droga, która prowadzi w głąb lasu. Dziewczyna będąca na spacerze z psem zauważyła powieszone zwierzę - mówi Katarzyna Banaś, inspektor bytomskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad zwierzętami.

AKTUALIZACJA:
1000 ZŁ ZA INFORMACJĘ O SPRAWCY BESTIALSKIEGO MORDU PSA

Przedstawiciele Towarzystwa pojechali na miejsce. - To było przerażające. Specjalnie przymocowane belki zrobione są bardzo profesjonalnie. Pies był powiększony za łapy - opowiada Katarzyna Banaś.

Pies musiał tam wisieć przynajmniej miesiąc. Dookoła na ziemi leżało pełno kości, na środku czaszka prawdopodobnie świni lub dzika. Towarzystwo powiadomiło już policję, na miejsce przyjechali technicy i zabezpieczyli teren. Wszczęto postępowanie. - Dawno nie widziałam tak bestialskiego potraktowania psa, a w mojej pracy często spotykam się ze źle potraktowanymi zwierzętami - dodaje inspektorka.

Wideo

Materiał oryginalny: Bestialsko zamordowany pies wisiał na drzewie. Kto powiesił zwierzę? ZDJĘCIA 18+ - Dziennik Zachodni

Dodaj ogłoszenie