Bezpieczne podróżowanie. Zaufaj najlepszym biurom podróży!

Artykuł sponsorowany Biuro Podróży EUROTROPS S.C.
bezpiecznie podróżować można nie tylko po kraju, ale również za granicę

Po miesiącach przerwy biura podróży wznowiły swoją działalność i proponują klientom nowe oferty. Wbrew pozorom, bezpiecznie podróżować można nie tylko po kraju, ale również za granicę. To świetna wiadomość dla osób, które planują wypoczynek jeszcze tego lata lub jesieni. Poznaj najciekawsze oferty!

Biura podróży wreszcie mogły wznowić swoją działalność, a ośrodki wczasowe – hotele czy pensjonaty, od Portugalii, poprzez Włochy, Chorwację, na Bułgarii kończąc, stoją otworem i czekają na wczasowiczów.

Podróżowanie po krajach Unii Europejskiej w ostatnich tygodniach zostało bardzo uproszczone. W zasadzie wyeliminowano już większość obostrzeń i niemal w pełni wrócono do zasad, które obowiązywały przed pandemią. W związku z powyższym po miesiącach zawieszenia, biura podróży wreszcie mogły wznowić swoją działalność, a ośrodki wczasowe – hotele czy pensjonaty, od Portugalii, poprzez Włochy, Chorwację, na Bułgarii kończąc, stoją otworem i czekają na wczasowiczów. Warto więc poznać ofertę biura Eurotrops, które w związku ze zniesieniem ograniczeń w podróżowaniu, ma mnóstwo atrakcyjnych ofert w popularnych kierunkach – zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Biuro podróży zrobiło, co tylko mogło, by oferta – mimo panujących warunków – była możliwie najbardziej atrakcyjna – pod względem kierunków turystycznych, cen i dodatkowych benefitów

Co ważne, obecnie nie ma już żadnych problemów i ograniczeń związanych z przekraczaniem granic wewnętrznych UE dla polskich obywateli, jednak tegoroczna sytuacja związana z pandemią, spowodowała, że ruch turystyczny jest tego roku zdecydowanie na niższym poziomie. Światowa organizacja turystyczna ocenia, iż jest to 20% tego, z czym mieliśmy do czynienia w tamtym roku. Paradoksalnie jest to dobra wiadomość dla osób, które jeszcze w te wakacje lub kolejne miesiące, zdecydują się skorzystać z oferty Eurotrops. Biuro podróży zrobiło, co tylko mogło, by oferta – mimo panujących warunków – była możliwie najbardziej atrakcyjna – pod względem kierunków turystycznych, cen i dodatkowych benefitów. Nie brakuje również propozycji wyjazdów krajowych, które w tym roku cieszą się zainteresowaniem klientów.

Bezpieczne podróżowanie. Zaufaj najlepszym biurom podróży!

Wszystkie oferty biura podróży można odnaleźć na stronie internetowej www.eurotrops.pl oraz w papierowych wydaniach Gazety Lubuskiej. Warto polubić biuro podróży również na facebooku: www.facebook.com/Eurotrops/, gdzie można odnaleźć najnowsze informacje dotyczące podróżowania oraz niezwykle atrakcyjne oferty last minute.

Dodaj ogłoszenie