Bezpłatne porady fizjoterapeutów w Galerii Wnętrz WOMAG

Materiał informacyjny GALERII WNĘTRZ WOMAG
Na pełną regenerację organizmu człowiek potrzebuję 7-8 godzin snu, który jest zbawienny nie tylko dla naszego ciała, ale również psychiki. Dlaczego więc nie zagwarantować sobie odpoczynku w komfortowych warunkach? Odpowiednio dobrany materac to podstawa zdrowego snu, jak również gwarancja naszego dobrego samopoczucia przez cały dzień.

Materac ma za zadanie zapewnienie naszemu ciału – kręgosłupowi zwłaszcza – idealnego podparcia w pozycji leżącej. O tym, czy materac jest dopasowany do naszej sylwetki, można przekonać się bardzo szybko – wystarczy wygodnie się na nim położyć. Dobry materac charakteryzuje się bowiem tym, że dostosowuje się do naszego ciała, a nie odwrotnie.

Istnieje jednak kilka czynników, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze idealnego materaca. Jednym z nich jest jego twardość, która odczuwana jest indywidualnie, gdyż zależy od wagi ciała. Osoby, które borykają się z rozmaitymi schorzeniami kręgosłupa, powinny przed zakupem materaca skonsultować się z fizjoterapeutą, który pomoże dobrać ten odpowiedni, współmierny do naszej wagi. Dobrze dobrany materac potrafi bowiem znacznie złagodzić bóle pleców oraz kręgosłupa, a tym samym zagwarantować nam zdrowy, komfortowy sen.

Przyjdź do zielonogórskiej Galerii Wnętrz WOMAG i wybierz z fizjoterapeutą najlepszy materac dla siebie

W dniach 16-17 października na Klientów odwiedzających zielonogórską Galerię Wnętrz WOMAG przy Trasie Północnej 3, czekać będzie wspaniała niespodzianka – fizjoterapeuci będą udzielać darmowych, indywidualnych porad dotyczących zakupu odpowiedniego materaca marki Hilding. To świetna okazja ku temu, by uzyskać fachową konsultację i wybrać właściwy materac, który zagwarantuje nam zdrowy, spokojny sen.

– Podczas trwania konsultacji z fizjoterapeutami niemal wszystkie materace Hilding dostępne będą w obniżonej cenie nawet do 20%. Obniżką cen objęte zostały cieszące się dużą popularnością wśród Klientów materace piankowe, sprężynowe, jak również modele o statusie medycznym. Jednak to nie wszystko! Promocja obowiązuje również na wyjątkowe materace Curem, których ceny będą obniżone do nawet 20%! Weekend z fizjoterapeutami to również doskonała okazja do zakupu jednego z eleganckich łóżek Hilding w niższej cenie aż do 15% mówi Bartosz Babiak z Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

www.facebook.com/womagmeble

Materiał oryginalny: Bezpłatne porady fizjoterapeutów w Galerii Wnętrz WOMAG - Gazeta Lubuska

Dodaj ogłoszenie