Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Biedronka. Godziny otwarcia sklepów przed Wielkanocą 2020: Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota

red.
Biedronka przed świętami wielkanocnymi czynna będzie całą dobę, jednak w Wielką Sobotę pracować będzie krócej.
Biedronka przed świętami wielkanocnymi czynna będzie całą dobę, jednak w Wielką Sobotę pracować będzie krócej. Wojciech Wojtkielewicz
Biedronka zmieniła godziny otwarcia przed Wielkanocą. Zobacz, jak będą czynne sklepy w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, bo w sobotę markety będą pracować krócej.

Biedronka w odpowiedzi na zmiany wprowadzone przez polski rząd, dotyczące m.in. handlu, wydłużyła godziny otwarcia swoich sklepów. Wszystko po to, aby ułatwić zakupy i zmniejszyć kolejki przed sklepami.

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - podkresla Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Aż do odwołania Biedronka będzie czynna w godzinach 6.00 -24.00. Natomiast od wtorku, 7 kwietnia, do piątku, 10 kwietnia, sklepy tej sieci będą czynne przez całą dobę. W Wielką Sobotę sklepy będą pracowały krócej.

Czytaj także: Nie przynieś koronawirusa z zakupami! Jak to zrobić?

Biedronka - godziny otwarcia przed świętami wielkanocnymi:

  • Wielki Czwartek, 9 kwietnia: cała doba
  • Wielki Piątek, 10 kwietnia: cała doba
  • Wielka Sobota, 11 kwietnia: do 13.00
  • Wielkanoc, 12 kwietnia: sklepy nieczynne.
  • Wielkanoc - poniedziałek, 13 kwietnia - sklepy nieczynne

Czytaj także: Biedronka wypłaci swoim pracownikom specjalne nagrody. Otrzyma je 46 tys. osób

Ograniczenia w handlu

Liczba klientów w sklepachOd początku kwietnia obowiązują ograniczenia dotyczące liczby klientów przebywających w jednym czasie na terenie sklepu, na targu i poczcie. D o każdego sklepu i lokalu usługowego może wejść maksymalnie tyle osób, ile wynosi liczba wszystkich kas lub punktów płatniczych pomnożona przez 3. Jeśli więc w sklepie jest 5 kas, to w jednym momencie na jego terenie może przebywać 15 klientów.

Godziny dla seniorów także w Biedronce
W godzinach od 10.00 do 12.00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym dla osób powyżej 65. roku życia.

Na stacjach benzynowych godziny dla seniora nie obowiązują. Natomiast apteki w godzinach dla seniorów mogą obsługiwać także tych, dla których nabycie leku lub środka spożywczego specjalnego przeznaczenia jest konieczne ze względu na nagłe zagrożenie życia lub zdrowia.

Targowiska i bazary
Na terenie targowiska czy bazaru może przebywać maksymalnie tyle osób, ile wynosi liczba punktów handlowych pomnożona przez 3. Jeśli więc na osiedlowym bazarze jest 20 takich punktów, to na jego terenie może przebywać w jednym momencie maksymalnie 60 klientów.

Poczta
Na terenie poczty może przebywać w jednym momencie tyle osób, ile wynosi liczba okienek pocztowych pomnożona przez 2. Jeśli w placówce jest 5 okienek, wówczas w jednym momencie na jej terenie może przebywać 10 osób.

Jak przed Wielkanocą czynne są inne sklepy?

Jesteś ciekawy, jak przed świętami pracują inne sklepy? Polecamy artykuł: Godziny otwarcia sklepów przed Wielkanocą 2020. Jak pracują Biedronka, Lidl, Auchan, Kaufland, Tesco, Netto, Aldi, Dino, E.Leclerc?

Zakupy w jednorazowych rękawiczkach

Wszyscy klienci sklepów podczas zakupów powinni mieć założone jednorazowe rękawiczki. Bardzo ważne jest umiejętne ich zdjęcie, tak, aby dłonie nie maiły kontaktu z wierzchnią warstwą rękawiczek.

Zobacz, jak w bezpieczny sposób zdjąć jednorazowe rękawiczki:

Zobacz także wideo: Zakupy w czasie pandemii. Jak dbać o bezpieczeństwo w sklepie?

wideo: x-news

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska