Bony, paczki dla dzieci - to najpopularniejsze świąteczne upominki, jakie firmy przygotowują dla pracowników. Sprawdziliśmy, co w tym roku otrzymają osoby zatrudnione w sieci sklepów Biedronka, Lidl i Kaufland.

Pracownicy Biedronki i ich dzieci z okazji świąt otrzymają paczki świąteczne oraz doładowanie kart przepłaconych. Firma przygotowała także przyjęcia świąteczne.

Kilka wariantów paczek w Biedronce

- Spółka przygotowała w tym roku ponad 141 tys. paczek świątecznych – informuje Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i odpowiedzialności społecznej w Jeronimo Martins Polska SA. - Po raz pierwszy zróżnicowaliśmy ich zawartość w zależności od przedziału wiekowego dzieci. Inicjatywa ta cieszy się bardzo pozytywną opinią naszych pracowników.

Zobacz wideo: 2700 świątecznych dekoracji na 95 metrach kwadratowych. Tak swój dom dekoruje na święta para z Niemiec

wideo: DE RTL TV

Paczki świąteczne zostały przygotowane w trzech wariantach tak, aby spełniły oczekiwania zarówno maluchów, jak i nastolatków. Maluchy, od 0 do 2 lat, otrzymają m.in. grające zabawki interaktywne, dzieci w wieku 3-9 lat gry edukacyjne i zestaw do modelowania, a młodzież w wieku 10-18 lat bezprzewodowe słuchawki i głośnik. Z kolei paczki dla dorosłych zawierają wysokiej jakości praktyczne akcesoria kuchenne. W paczkach znajdą się także zestawy słodyczy.

Co znajdzie się w paczkach można zobaczyć na filmie:

W Lidlu paczki i bony

Blisko 10 mln zł przeznaczy na świąteczne upominki dla swoich pracowników Lidl Polska.
- W tym roku rozdamy 16 400 paczek pełnych świątecznych słodkości dzieciom pracowników. Z kolei naszym pracownikom przekażemy bony o wartości pokrywającej pewną część bożonarodzeniowych wydatków – poinformowała nas Aleksandra Sobaszkiewicz, Communications Manager.

Kaufland też szykuje prezenty

Pracownicy sieci sklepów Kaufland dostaną paczki z produktami spożywczymi oraz bony na zakupy w sklepach tej sieci o wartości do 550 zł.

Zobacz też:

Czytaj też:
- Płaca minimalna 2019. Zobacz, ile dostaniesz na rękę

- Emerytury 2019. Waloryzacja po nowemu. Ile dostaną emeryci? Rząd wprowadza też Pracownicze Plany Kapitałowe