Borussia pogrążyła Bayern. Robert Lewandowski wszedł dopiero w drugiej połowie (wideo)

/Foto Olimpik/x-news
Arjen Robben z Bayernu Monachium.
Arjen Robben z Bayernu Monachium. /Foto Olimpik/x-news
Borussia pokonała na wyjeździe Bayern 3:0 w meczu 30. kolejki Bundesligi. - To nie jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, że w tak prestiżowym spotkaniu Bawarczycy wypadli słabo - powiedział Sławomir Chałaśkiewicz, były piłkarz ligi niemieckiej. Dodał, że Bayern nie potrafi odnaleźć formy z początku sezonu i kibice tego klubu powinni się martwić o swoich idoli w kontekście walki o finał Ligi Mistrzów. W meczu z ekipą z Monachium w pierwszym składzie nie znalazł się Robert Lewandowski. Polak wszedł na boisko dopiero w 62. minucie. - Trener Klopp chciał mu pewnie oszczędzić jakiś gwizdów, czy nieprzyjemnych sytuacji, a poza tym miał okazję sprawdzić innych zawodników - zaznaczył Chałaśkiewicz.