Zamknij

Gazeta Lubuska

BRAK PRĄDU W LUBUSKIEM MARZEC 2020. Będą przerwy w dopływie energii. Sprawdź, kiedy nie będzie prądu i przygotuj się już dziś

BRAK PRĄDU W LUBUSKIEM Brak prądu to może nam utrudnić codzienność, dlatego też warto wiedzieć wcześniej gdzie i kiedy nasz dostawca energii planuje

pixabay.com

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Enea planuje przerwy w dopływie energii. Sprawdź, kiedy nie będzie prądu. Przygotuj się na awarię już dziś

BRAK PRĄDU W LUBUSKIEM
Brak prądu to może nam utrudnić codzienność, dlatego też warto wiedzieć wcześniej gdzie i kiedy nasz dostawca energii planuje przerwy w jej dostawie. Na taką "niedogodność" zawsze lepiej się przygotować.

Enea Operator cyklicznie planuje przerwy w dostawie energii elektrycznej. Sprawdziliśmy, gdzie i kiedy dokładnie w marcu 2020 roku nie będzie prądu.

W komunikacie publikowanym przez Enea Operator znajdziemy dokładną listę miejsc, gdzie nie będzie prądu w naszym regionie.

Uwaga! Pierwsze wyłączenia prądu w Lubuskiem zaplanowano już na pierwszy dzień miesiąca! Podajemy adresy i godziny. Sprawdź!

Informacje znajdziecie na kolejnych slajdach>>>>


Brak prądu - awaria
Przypominamy, że istnieje numer alarmowy, pod którym uzyskamy wszelkie informacje dotyczące braku prądu w waszej okolicy. Zgłoszenia o awariach przyjmowane są przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia pod bezpłatnym numerem telefonu - 991.

WIDEO: Co podrożeje w 2020 roku?

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy