2 2 połowa

3 dogrywka 1 połowap.

3 dogrywka 2 połowap.

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Świetna druga połowa i dogrywka. Bruk-Bet chciała być dojrzała, ale to Puszcza była zdecydowanie bardziej konkretniejsza i zasłużenie awansuje do PKO Ekstraklasy!

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice w PKO Ekstraklasie!!!

• Kolejny kontratak, ale tym razem Lucjan Klisiewicz trafił wprost w bramkarza!

• Hubert Tomalski popędził sam na sam z bramkarzem z połowy boiska, dograł na pustą bramkę do Dominika Frelka, a ten nie trafił na pustą bramkę!

• Arbiter dolicza co najmniej cztery minuty do drugiej połowy dogrywki.

• Maciej Ambrosiewicz ukarany żółtą kartką za nierozważny faul.

• Bardzo groźny kontratak Puszczy, ale brakło sił na sfinalizowanie tej akcji!

• Gospodarze grają coraz bardziej chaotycznie. Nie potrafią dojść do pola karnego rywali.

• Konrad Sołowiej uderzył z dystansu, ale fenomenalnie interweniował Tomasz Loska!

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Artem Putiwcew.

• Andrej Kadlec został ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

• Wymuszona zmiana w szeregach Puszczy. Dominik Frelek zmienił kontuzjowanego Piotra Mrozińskiego.

• Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki!

• Zmiana w zespole gości. Jakub Bartosz zmienił Marcela Pięczka..

• Koniec pierwszej części dogrywki.

• Zmiana w Bruk-Becie. Kacper Karasek zmienił Andrzeja Trubehę.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części dogrywki.

• Gospodarze naciskają na rywala, ale wciąż nic z tego nie wynika. Goście są zdecydowanie konkretniejsi.

• Akcja rezerwowych może zdecydować o zwycięstwie! Hubert Tomalski dośrodkował ze skrzydła na głowę Konrada Stępnia, a ten znakomitym strzałem dał prowadzenie gościom!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Konrad Stępień zdobywa bramkę i Puszcza znów na prowadzeniu!!!

• Wróciliśmy do obrazu gry z początku spotkania. Gospodarze wyraźnie naciskają, ale Puszcza nie popełnia błędów w defensywie.

• Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale tam Muris Mesanović nie trafił głową w piłkę.

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• W przerwie w Termalice Bartosz Farbiszewski zmienił Tomasa Poznara.

• Koniec drugiej części meczu, ale będziemy mieli jeszcze dogrywkę!

• Dużo chaosu w końcówce spotkania. W szeregach obu drużyn dominuje nerwowość.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Zagranie w pole karne Bruk-Betu, ale jeden z obrońców oddalił zagrożenie mocnym wybiciem.

• Natomiast Hubert Tomalski pojawił się w miejsce Kamila Zapolnika.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Lucjan Klisiewicz zmienił Roka Kidrića

• Adam Radwański oddał strzał z dystansu, ale skutecznie interweniował bramkarz Puszczy.

• Trzecia zmiana w szeregach gospodarzy. Taras Zawijskyj zmienił Bruno Wacławka.

• Znowu gospodarze zaczynają przeważać. Termalica chciałaby zamknąć to spotkanie w podstawowym czasie gry.

• Dłuższa akcja gospodarzy, Maciej Ambrosiewicz zagrał w pole karne Puszczy do Murisa Mesanovića, który mocnym strzałem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Muris Mesanović doprowadza do wyrównania!!!

• Zmiana także w zespole Puszczy Niepołomice. Konrad Stępień zastąpił Artura Siemaszkę.

• Natomiast Muris Mesanović pojawił się w miejsce Michala Hubinka

• Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Mariusz Fornalczyk zmienił Marcela Błachewicza

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Bruk-Betu, w ogromnym zamieszaniu Andrej Kadlec próbując wybić piłkę, wpakował ją do własnej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Puszcza Niepołomice na prowadzeniu! Coś niesamowitego!!!

• Andrzej Trubeha został ukarany żółtą kartką.

• Mecz w Niecieczy nieco nam się wyrównał. Termalica nie jest już tak pewna, powoli goście zaczynają dochodzić do głosu.

• Marcel Pięczek popędził skrzydłem, zagrał w pole karne gospodarzy do Artura Siemaszko, a ten strzałem głową doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Siemaszko doprowadza do wyrównania!!!

• Kamil Zapolnik ukarany żółtą kartką.

• Marcel Błachewicz dostał piłkę po prawej stronie boiska, zagrał do środka na głowę Tomasa Poznara, a ten strzałem głową pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Tomas Poznar otwiera wynik spotkania!!!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wrócili na murawę stadionu w Niecieczy. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Niecieczy. Po bezbarwnym meczu na razie bezbramkowy remis.

• Puszcza Niepołomice wywalczyła rzut wolny na połowie przeciwnika, ale nie zdołała z niego zagrozić bramce rywali.

• Gospodarze rozgrywają atak pozycyjny, ale nie potrafią znaleźć luki w defensywie rywali.

• Obraz gry w pierwszej połowie nie ulega zmianie. Bruk-Bet prowadzi grę, ale nie ma z tego żadnych konkretów. Goście na razie świetnie się bronią.

• Bruno Wacławek popędził skrzydłem i dośrodkował w pole karne Puszczy, ale ta próba okazała się bardzo nieudana.

• Rok Kidrić oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Tomasz Loska.

• Kolejna oskrzydlająca akcja gospodarzy, ale wrzutka w pole karne Puszczy nie zagroziła bramce.

• Coraz mocniej naciskają gospodarze. Wydaje się, że kwestią czasu będzie bramka dla Bruk-Betu.

• Zakotłowało się w polu karnym Puszczy, jeden z graczy gospodarzy uderzał sytuacyjnie, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Dużo twardej gry w środku, sędzia często używa gwizdka. Na razie praktycznie nie ma sytuacji podbramkowych.

• Na razie dojść zachowawcze spotkanie z obu stron. Żaden z zespołów nie chce ruszyć na rywala większą liczbą zawodników.

• Łukasz Sołowiej ucierpiał w środku pola, ale chyba za chwilę wróci do gry.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gości.

• Bruno Wacławek popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Żółta kartka także w zespole gospodarzy, a ukarany nią Tomas Poznar.

• Pierwsze zagranie w pole karne gospodarzy, ale skończyło się na niedokładnym dośrodkowaniu.

• Rok Kidrić został ukarany żółtą kartką.

• Gra toczy się na razie wyłącznie w środku pola. Puszcza na razie świetnie ustawiona w defensywie.

• Bruk-Bet od początku meczu utrzymuje się przy piłce, chce pokazać dzisiaj rywalom, kto będzie prowadził grę.

• Rozpoczynamy decydujący mecz o awans do PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Niecieczy. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Bruk-Bet Termalici Nieciecza:

• Tak prezentuje się skład Puszczy Niepołomice na dzisiejsze spotkanie:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie międzynarodowy arbiter Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Po raz ostatni obie drużyny zmierzyły się ze sobą dwa miesiące temu. Wtedy w Niecieczy drużyna Bruk-Betu wygrała 2:0 zdobywając dwie bramki już na początku meczu. W drugiej połowie Puszcza zdobyła kontaktową bramkę, ale nie było jej już stać na więcej, a dodatkowo kończyła mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach dla Wojciecha Hajdy.

• W meczach półfinałowych Bruk-Bet Termalica Nieicecza pewnie poradziła sobie ze Stalą Rzeszów wygrywając 2:0 po bramkach Wiktora Biedrzyckiego i Murisa Mesanovića. Natomiast Puszcza Niepołomice sensacyjnie rozbiła na wyjeździe Wisłę Kraków aż 4:1 po golach golach Kamila Zapolnika, Łukasza Sołowieja i dwóch trafieniach Lucjana Klsiewicza. Przy bramkach tego ostatniego dwie asysty zaliczył bramkarz Puszczy.

• Witamy serdecznie! Czas na decydujący mecz w kontekście ostatniego z zespołów, który w przyszłym sezonie zagra w PKO Ekstraklasie. W finale baraży o awans do elity Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra na własnym obiekcie z Puszczą Niepołomice. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartos Głąb.