Caelum Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz 63:27 (wideo)

Redakcja
Caelum Stal Gorzów zmierzy się z Polonią Bydgoszcz
Caelum Stal Gorzów zmierzy się z Polonią Bydgoszcz fot. Kazimierz Ligocki
Gorzowianie rozgromili dziś u siebie gości z Bydgoszczy Doszło też do niecodziennego zdarzenia. Na torze odbyły się oświadczyny. Spotkanie relacjonowaliśmy dla wszystkich kibiców na żywo. Zobacz zapis relacji live.

Wideo

Komentarze 30

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

S
Szuba
W dniu 27.06.2010 o 21:59, Gość napisał:

Nieźle widze że w Zielonej oprócz przyśpiewek jeszcze kawały się plagiatuje haha to była szkoła w zielonej a Jasko jak zwykle jest za Stalą żenada aż tak was boli??????????



jasne jasne:))))
G
Gość
W dniu 28.06.2010 o 20:37, stal nazawsze stal napisał:

bo gdy stal wygrywa każdego falubaza boli


Play-offy blisko GEJE.I znowu nosy na kwinte spuscicie dekle j...ane.I piszcie co chcecie tylko prosze słowniki w rece brać bo wy takie niewydarzone nieuki z pisania.Podejrzewam ze z czytaniem jeszcze gorzej u was barany.hehehehe
s
stal nazawsze stal
W dniu 27.06.2010 o 21:59, Gość napisał:

Nieźle widze że w Zielonej oprócz przyśpiewek jeszcze kawały się plagiatuje haha to była szkoła w zielonej a Jasko jak zwykle jest za Stalą żenada aż tak was boli??????????



bo gdy stal wygrywa każdego falubaza boli
f
fanka
W dniu 27.06.2010 o 21:59, Gość napisał:

Nieźle widze że w Zielonej oprócz przyśpiewek jeszcze kawały się plagiatuje haha to była szkoła w zielonej a Jasko jak zwykle jest za Stalą żenada aż tak was boli??????????



póki co, wyniki ze szkół zielonogórskich są wyższe... :P:P

a tak poważnie to, GRATULUJĘ wygranej...
Stal w tym sezonie mocna... i życzę jej powodzenia...
Choć sercem jestem falubaziarą...
Pozdro dla Wszystkich Falubaziaków...
g
gość 73

a ja mam tylko jedna uwagę i zarazem pytanie czy na innych stadionach też nie można wejść ze swoim napojem w plastikowej butelce o malej pojemności byłem z dziećmi i kazali wywalić picie a mam kupić na stadionie w plastikowym kubku i jak tu wysiedzieć ponad godzine z kubkiem napoju w taki gorąc a ludzie ledwo stojących na nogach są wpuszczani na mecz

s
sebol

spokojnie kto jest rekordzista Andrzej Huszcza i Gollobowi pare pkt brakuje z 600?

A
Ankalimon
W dniu 27.06.2010 o 22:05, kibol w napisał:

a to juz teraz wiadomo czemu tam u was same debile jak macie takich nauczycieli w szkołach, to czego mozna odwas oczekiwac?



i kto tu z ortografią kuleje? JABOLOWE OFIARY :D:D
k
kibol w
W dniu 27.06.2010 o 21:49, Szuba napisał:

Pani w gorzowskiej szkole pyta sie dzieci. dzieci komu kibicujecie? Stali Gorzow ,Stali Gorzow !!!- pada odpowiedz. A Ty Jasiu? Dlaczego milczysz? nie kibicujesz naszej staleczce?. Nie! ja kibicuje Falubazowi - odpowiada Jasiu.Dlaczego? - dopytuje sie nauczycielkaMoj tata kibicuje falubazowi, moja mama i moj brat kibicuje Falubazowi...to i ja kibicuje FalubazowiAlez Jasiu..musisz miec swoje zdanie i nie patrzec na innych. a co by bylo gdyby Twoja mama byla dziwka, twoj tata alkoholikiem a twoj brat pedalem...no to co wtedy?Jak to co? - dziwi sie Jasiu - Bylbym kibicem Stali Gorzow


a to juz teraz wiadomo czemu tam u was same debile jak macie takich nauczycieli w szkołach, to czego mozna odwas oczekiwac?
G
Gość
W dniu 27.06.2010 o 21:49, Szuba napisał:

Pani w gorzowskiej szkole pyta sie dzieci. dzieci komu kibicujecie? Stali Gorzow ,Stali Gorzow !!!- pada odpowiedz. A Ty Jasiu? Dlaczego milczysz? nie kibicujesz naszej staleczce?. Nie! ja kibicuje Falubazowi - odpowiada Jasiu.Dlaczego? - dopytuje sie nauczycielkaMoj tata kibicuje falubazowi, moja mama i moj brat kibicuje Falubazowi...to i ja kibicuje FalubazowiAlez Jasiu..musisz miec swoje zdanie i nie patrzec na innych. a co by bylo gdyby Twoja mama byla dziwka, twoj tata alkoholikiem a twoj brat pedalem...no to co wtedy?Jak to co? - dziwi sie Jasiu - Bylbym kibicem Stali Gorzow



Nieźle widze że w Zielonej oprócz przyśpiewek jeszcze kawały się plagiatuje haha to była szkoła w zielonej a Jasko jak zwykle jest za Stalą żenada aż tak was boli??????????
S
Szuba
W dniu 27.06.2010 o 21:24, Ankalimon napisał:

Kibice Lecha Poznać falubazu i Staleczki złowili złotą rybke.Rybka obiecała spełnić po jednym życzeniu.Poznaniak poprosił o kupe szmalu.falubaz aby całą zieloną góre otoczyś wysokim mórem aby żadna menda z pólnocy województwa się tam nie przedostała.Kibic Staluni zapytał, czy ten mór jest szczelny na co rybka odpowiedziała że jest tak szczelny że nawet mała mróweczka się nie przedostanie, i wypowiedział życzenie NAPEŁNIJ RYBKO WODĄ



Pani w gorzowskiej szkole pyta sie dzieci. dzieci komu kibicujecie?
Stali Gorzow ,Stali Gorzow !!!- pada odpowiedz.
A Ty Jasiu? Dlaczego milczysz? nie kibicujesz naszej staleczce?.
Nie! ja kibicuje Falubazowi - odpowiada Jasiu.
Dlaczego? - dopytuje sie nauczycielka
Moj tata kibicuje falubazowi, moja mama i moj brat kibicuje Falubazowi...to i ja kibicuje Falubazowi
Alez Jasiu..musisz miec swoje zdanie i nie patrzec na innych. a co by bylo gdyby Twoja mama byla dziwka, twoj tata alkoholikiem a twoj brat pedalem...no to co wtedy?
Jak to co? - dziwi sie Jasiu - Bylbym kibicem Stali Gorzow
g
gorzowianin
W dniu 27.06.2010 o 21:35, Gość napisał:

polonisto z gorzowka proponuje słownik ortograficzny zanim cos napiszesz!!!!!!!!Brawo gorzowscy polonisci-hehe


Rozumiem , że ty napisałeś super poprawnie Brawo zielonogórscy poloniści
W
Wrocław
W dniu 27.06.2010 o 21:24, Ankalimon napisał:

Kibice Lecha Poznać falubazu i Staleczki złowili złotą rybke.Rybka obiecała spełnić po jednym życzeniu.Poznaniak poprosił o kupe szmalu.falubaz aby całą zieloną góre otoczyś wysokim mórem aby żadna menda z pólnocy województwa się tam nie przedostała.Kibic Staluni zapytał, czy ten mór jest szczelny na co rybka odpowiedziała że jest tak szczelny że nawet mała mróweczka się nie przedostanie, i wypowiedział życzenie NAPEŁNIJ RYBKO WODĄ



naucz się ortografii a później opowiadaj bajeczki sobie na dobranoc
G
Gość
W dniu 27.06.2010 o 21:34, Gość napisał:

5000 punktów Golloba w ligowych spotkaniach!!!!!!


co juz sie spusciles geju?hehehehehehehehehehe.mali ludzie
G
Gość
W dniu 27.06.2010 o 21:24, Ankalimon napisał:

Kibice Lecha Poznać falubazu i Staleczki złowili złotą rybke.Rybka obiecała spełnić po jednym życzeniu.Poznaniak poprosił o kupe szmalu.falubaz aby całą zieloną góre otoczyś wysokim mórem aby żadna menda z pólnocy województwa się tam nie przedostała.Kibic Staluni zapytał, czy ten mór jest szczelny na co rybka odpowiedziała że jest tak szczelny że nawet mała mróweczka się nie przedostanie, i wypowiedział życzenie NAPEŁNIJ RYBKO WODĄ


polonisto z gorzowka proponuje słownik ortograficzny zanim cos napiszesz!!!!!!!!Brawo gorzowscy polonisci-hehe
G
Gość

5000 punktów Golloba w ligowych spotkaniach!!!!!!

Dodaj ogłoszenie