1/55
MKS Kluczbork cieszył się prowadzeniem zaledwie 2 minuty....

MKS Kluczbork cieszył się prowadzeniem zaledwie 2 minuty. Konrad Grzymisławski podał między dwóch obrońców do wychodzącego na pozycję Macieja Diduszki, który nie zmarnował okazji i pewnym strzałem z około 14 metrów posłał piłkę obok interweniującego Jakuba Grzesiaka

2/55
W pierwszej połowie przeważała Carina Gubin. MKS Kluczbork...

W pierwszej połowie przeważała Carina Gubin. MKS Kluczbork nie okazał się zbyt wymagającym rywalem

3/55
Piłkarze Cariny Gubin w debiucie w III lidze zremisowali u...

Piłkarze Cariny Gubin w debiucie w III lidze zremisowali u siebie z MKS Kluczbork 1:1 (1:1)

4/55
Mecz Carina Gubin - MKS Kluczbork prowadzili sędziowie z...

Mecz Carina Gubin - MKS Kluczbork prowadzili sędziowie z Jeleniej Góry: Waldemar Socha (główny) oraz Maciej Kwiecień i Kacper Kizyma (asystenci)