CdR: Real Madryt upokorzył Barcelonę

(szyly)
Cristiano Ronaldo i jego koledzy triumfują na Camp Nou. Real Madryt w finale Pucharu Króla. BlogFCB.com
Real Madryt wygrał w wyjazdowym spotkaniu 3:1 z FC Barceloną w półfinale Pucharu Króla. "Królewscy" awansowali do finału tych rozgrywek.

Całe spotkanie miało raczej jednostronny przebieg. Barcelona grała słabo, bez pomysłu, niewidoczny był Leo Messi. O ile w pierwszej połowie zawodnicy "Blaugrany" stwarzali sobie jakieś okazje do strzelenia bramki, to już w drugiej połowie istniał tylko Real.

Dwie bramki stracone po przerwie i tylko jedna strzelona sprawiają, że - przy wyniku 1:1 w pierwszym spotkaniu - do finału Pucharu Króla awansował Real. Już w sobotę dla zawodników Barcelony kolejna okazja do rewanżu. Tym razem obydwa zespoły spotkają się w ligowym Gran Derbi. Początek spotkania o 16.00.

FC BARCELONA - REAL MADRYT 1:3 (0:1)
Bramki: Jordi Alba (89) - C. Ronaldo 2 (13 - karny, 57), Varane (68).