Celuloza uległa Polkowicom (zdjęcia)

(pik)
TS Celuloza Kostrzyn przegrała z rywalem z Polkowic.
TS Celuloza Kostrzyn przegrała z rywalem z Polkowic. Jakub Pikulik
4:6 - takim wynikiem zakończyło się niedzielne spotkanie Towarzystwa Sportowego Celuloza z Cuprum Polkowicami. Gospodarze walczyli, ale zabrakło szczęścia.
TS Celuloza przegrała z Cuprum Polkowicami. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:6.

TS Celuloza - Cuprum Polkowice

W niedzielę na gali zespołu szkół odbyła się kolejna edycja zmagań ligi futsalu. Kostrzyńska Celuloza w rozgrywkach radzi sobie nieźle, dlatego trybuny zapełniły się niemal całkowicie.

Początek pierwszej połowy był wyrównany. Dopiero później goście kilkoma szybkimi kontrami doprowadzili do wyniku 1:4. Po wyjściu z szatni na drugą połowę trzeba było odrabiać straty. I początkowo się to udawało, ale goście znowu zaczęli punktować. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:6.

Kostrzynianie stworzyli kilka ciekawych okazji, ale zabrakło dobrego wykończenia i odrobiny szczęścia.