Chcesz kupić BMW? Nie musisz już jechać do Lubina. Można...

  Chcesz kupić BMW? Nie musisz już jechać do Lubina. Można zamówić auto w Zielonej Górze w galerii Focus Mall [WIDEO, ZDJĘCIA]

  red

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Do tej pory mieszkańcy Zielonej Góry i okolic zainteresowani kupnem BMW zmuszeni byli jeździć do Lubina, gdzie mieści się najbliższy salon tej marki. Ale to się zmieniło. Większość formalności można załatwić na miejscu, włącznie z dostawą auta pod dom.
  Chcesz kupić BMW? Nie musisz już jechać do Lubina. Można zamówić auto w Zielonej Górze w galerii Focus Mall [WIDEO, ZDJĘCIA]
  1/23
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Wawer

  Niedawno w galerii Focus Mall w Zielonej Górze zostało uruchomione stoisko, gdzie można spotkać się z doradcą i wybrać sobie wymarzony model BMW. Mieści się ono na pierwszym piętrze obok wejścia do kina. Jakie dokładnie formalności można tam załatwić?

  - Na spotkaniu z doradcą można uzyskać pełną ofertę sprzedaży, wybrać konkretny model, dobrać wyposażenie auta i wycenić cały pojazd. Poza tym oferujemy możliwość umówienia się na jazdę próbną. Wówczas nasz doradca przyjedzie na miejsce z wybranym przez klienta modelem - mówi przedstawiciel salonu BMW w Lubinie.

  Doradca w Zielonej Górze dostępny jest od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych. Lecz osoby zainteresowane mogą umówić się z nim na inną wybraną godzinę.

  Na chwilę obecną klienci, którzy zdecydują się na kupno auta, będą musieli raz udać się do salonu w Lubinie, aby załatwić formalności finansowe związane z transakcją oraz podpisaniem odpowiednich dokumentów. - Całą resztę, włącznie z dostawą samochodu pod dom i gotowymi dokumentami niezbędnymi do jego użytkowania można załatwić w Zielonej Górze. Do tej pory w Zielonej Górze w taki sposób sprzedało się już kilka aut.

  Co ciekawe, na stoisku BMW w galerii Focus Mall prowadzona jest nie tylko sprzedaż samochodów. - Można tam kupić również m.in. rowery, hulajnogi, zegarki oraz inne oryginalne akcesoria i gadżety. Praktycznie wszystko, co się znajduje w katalogu BMW Lifestyle - zapewnia przedstawiciel firmy.

  To jednak nie wszystko. Zwolennicy marki BMW mogą spotkać się z przedstawicielami tej firmy na polu golfowym w Przytoku. To właśnie tam możemy podziwiać wybrane modele samochodów, które są eksponowane podczas turniejów.

  Już od dwóch lat Dealer BMW Dex Premium jest związany z Przytok Golf&Resort - jest sponsorem pierwszego dołka, na 9-dołkowym polu.

  W Przytoku, w pięknych okolicznościach przyrody, możemy spotkać się z przedstawicielem handlowym BMW. Każdy potencjalny klient, po wcześniejszym umówieniu się, może porozmawiać o ofercie lub skorzystać z jazdy testowej.

  POLECAMY: POZNAŃSKIE TARGI MOTO SHOW 2018

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY