MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ciało kobiety znalezione przed domem w Pławiu koło Krosna Odrzańskiego. Czy było to morderstwo?

Piotr Jędzura
Pościgi.pl
Ciało kobiety zostało znalezione w niedzielę, 10 marca, na schodach przed domem przy ul. Parkowej w Pławiu niedaleko Krosna Odrz. Na miejscu pracują policjanci. Mogło dojść do morderstwa jednak krośnieńska policja nie udziela żadnych informacji.

Ciało około 60-letniej kobiety leżało na schodach przed domem przy ul. Parkowej. Na miejsce natychmiast została wezwana krośnieńska policja. Miejsce znalezienia ciała zostało odgrodzone taśmami przez policję. W Pławiu pojawili się policjanci kryminalni.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, kobieta mogła zostać zamordowana. – Potwierdzam znalezienie ciała kobiety. Innych informacji nie udzielamy – mówi kom. Norbert Marczenia z krośnieńskiej policji i odsyła do prokuratury. Prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej, nie ma jeszcze informacji dotyczących zdarzenia z Pławia.

Czy doszło do morderstwa? Wiadomo, że kobieta nocą z soboty na niedzielę uczestniczyła w wiejskiej zabawie z okazji Dnia Kobiet. Tam ostatni raz była widziana żywa. Ustaliśmy, że policjanci przepytują uczestników nocnej zabawy. O godz. 17.00 pod domem denatki stał nieoznakowany samochód krośnieńskiej policji. Policjanci cały czas docierają do uczestników nocnej zabawy.

Policjanci CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie podejrzani są o wprowadzanie do obrotu narkotyków na terenie kilku województw. WIDEO:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska