Zamknij

Gazeta Lubuska

Ciężarówka wywróciła się do rowu we wsi Wołogoszcz. Samochód wyglądał okropnie. To cud, że kierowcy nic się nie stało

Ciężarówka wpadła do rowu we wsi Wołogoszcz. Na zdjęciach widać, że samochód po uderzeniu w drzewo rozpadł się na części. Szok, że nikomu nic się nie

OSP Dobiegniew

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/5] Następne

Ciężarówka wywróciła się do rowu we wsi Wołogoszcz. Samochód wyglądał okropnie. To cud, że kierowcy nic się nie stało

Ciężarówka wpadła do rowu we wsi Wołogoszcz. Na zdjęciach widać, że samochód po uderzeniu w drzewo rozpadł się na części. Szok, że nikomu nic się nie stało.

Aktualizacja: Ciężarówka wyciągana jest z rowu. Droga może być zamknięta przez godzinę (podano po godz. 16.00).

Do zdarzenia doszło w czwartek, 11 marca nieopodal wsi Wołogoszcz (powiat strzelecko-drezdenecki). Samochód ciężarowy wpadł tam do rowu.

- Ciężarówka wypadła z drogi. Droga nie była zablokowana, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na drodze jest dzisiaj ślisko, przez chwilę padał gęsty śnieg. Na szczęście nikomu nic się nie stało - przekazał nam mł. asp. Tomasz Bartos, Oficer Prasowy KPP w Strzelcach Krajeńskich.

Wyglądało groźnie

Zdjęcia z miejsca zdarzenia udostępniła Ochotnicza Straż Pożarna z Dobiegniewa.Na fotografiach wykonanych przez strażaków widać, że naczepy rozpadły się na części, a w kabinie samochodu przednia szyba jest całkowicie rozbita. To wielkie szczęście, że kierowcy nic się nie stało!

WIDEO: Żary. Śmiertelny wypadek na trasie Zasieki - Brody


Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia? Stoisz w korku lub masz informację o innych utrudnieniach na drodze? Poinformuj nas o tym! Wyślij nam zdjęcia lub nagranie z miejsca zdarzenia. Możesz to zrobić przez stronę "Gazety Lubuskiej" na Facebooku lub mailem na adres glonline@gazetalubuska.pl

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy