Co dalej z rozbudową stadionu żużlowego w Gorzowie?

Redakcja
W poniedziałek o 17.00 mieszkańcy ul. Jasnej spotkali się z radnymi i szefem Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rozmawiali o rozbudowie stadionu, swoich obawach i żądaniach.

Co dalej z tą wielką inwestycją? Co wykazały badania hałasu podczas meczu żużlowego? Przeczytasz we wtorek w papierowym wydaniu ,,GL''.

Wideo

Komentarze 19

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~kaska~

śląska.....jestesmy za rozbudowa naszego stadionu z całym sercem..pozdrawiam

A
ANDRZEJ
W dniu 18.05.2010 o 15:00, ANDRZEJ napisał:

PAN SEJWA COŚ STARA SIĘ ZROBIĆ DLA ZWYKŁYCH PROSTYCH LUDZI I OD TEGO JEST ODNOŚNIE GŁOSÓW TO Z JASNEJ NA DOBRY POCZĄTEK MA ICH ZE 100 ROBI WSZYSTKO ABY WPISAĆ ZAWARCIE DO REJESTRU ZABYTKÓW PO TO ABY BYŁA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA UNIJNYCH FUNDUSZY NA REMONT JAK NAJWIĘKSZEJ CZĘŚCI ZAWARCIA RADNY SEJWA DOBRZE WIE ŻE ŻUŻEL TU BYŁ JEST I BĘDZIE PODŻEGACZU ZBIERZ GŁOSY NA SIEBIE I KANDYDUJ JEŚLI MASZ COŚ MĄDRZEJSZEGO DO POWIEDZENIA



PRZEPRASZAM DWÓCH RADNYCH PANA LESZCZYŃSKIEGO I MARCINKIEWICZA PANOWIE CI ZAPOWIEDZIELI POMOC W ROZWIĄZANIU KILKU PROBLEMÓW I MIESZKAŃCY ZAWARCIA NIE ZAPOMNĄ O TYM ŻE WYKAZALI DOBRĄ WOLĘ DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a
absolwent ZSM
W dniu 18.05.2010 o 18:27, Apek napisał:

A skąd wiesz?Pozdrawiam.



MAM WRAŻENIE A NAWET PEWNOŚĆ ŻE CHODZILIŚMY DO TEJ SAMEJ SZKOŁY BA NAWET KLASY
d
długi

PANIE SEJWA JESTEŚMY Z PANEM A TEN GOŚCIU PODSZYWAJĄCY SIĘ POD ZAWARCIE TO ON TU NIE MIESZKA TYLKO RODZICE JEGO TO SĄ TYLKO DWA GŁOSY ICH A NAS JEST WIĘCEJ BO I ŚLĄSKA I JASNA TO DWA BRATANKI

D
DŁUGI
W dniu 18.05.2010 o 15:00, ANDRZEJ napisał:

PAN SEJWA COŚ STARA SIĘ ZROBIĆ DLA ZWYKŁYCH PROSTYCH LUDZI I OD TEGO JEST ODNOŚNIE GŁOSÓW TO Z JASNEJ NA DOBRY POCZĄTEK MA ICH ZE 100 ROBI WSZYSTKO ABY WPISAĆ ZAWARCIE DO REJESTRU ZABYTKÓW PO TO ABY BYŁA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA UNIJNYCH FUNDUSZY NA REMONT JAK NAJWIĘKSZEJ CZĘŚCI ZAWARCIA RADNY SEJWA DOBRZE WIE ŻE ŻUŻEL TU BYŁ JEST I BĘDZIE PODŻEGACZU ZBIERZ GŁOSY NA SIEBIE I KANDYDUJ JEŚLI MASZ COŚ MĄDRZEJSZEGO DO POWIEDZENIA



DOBRZE MU POWIEDZIAŁEŚ SZKODA ON NAWET NA RADNEGO SIĘ NIE NADAJE ON PANU SEJWIE DO PIĘT NIE DORASTA TO JEST PODSTAWIONY PROWOKATOR I PODSZYWA SIĘ POD ZAWARCIE
d
długi
W dniu 18.05.2010 o 18:27, Apek napisał:

A skąd wiesz?Pozdrawiam.


BO SIĘ GAMONIU NIECHCIAŁO CI SIĘ UCZYĆ PAMIĘTAM JAK W KRATKĘ CHODZIŁEŚ I JAK UCIEKAŁEŚ Z LEKCJI
j
janek
W dniu 17.05.2010 o 22:08, Wyborca z zawarcia napisał:

Panie Sejwa! Z taką strategią to wyborów z okręgu zawarcia Pan nie wygra....żużel był od lat,jest i będzie!....a jeśli dostanie PAn 6 głosów od mieszkańców ulicy JAsnej to może nie wystarczyć do przedłużenia swojej kadencji w Radzie Miasta......Pozdrawia!Mieszkaniec zawarcia


jak ty jesteś mieszkańcem zawarcia to bys sie nie ukrywał a po za tym pan SEJWA TYLKO NAM PRZECZTAWIŁ PROBLEM I TO MY Z ZAWARCIA POPROSILIŚMY O INTERWĘCJĘ i za to panu radnemu dziękujemy z całego serca a twój głos to za mało żebyś go obalił były kolego z zawarcia bo już nim nie jesteś a się podszywasz a jak nie wiesz o co chodzi to ci mama twoja podpowie
A
Apek
W dniu 18.05.2010 o 15:07, absolwent ZSM napisał:

TO TY DOSTAWAŁEŚ NAJGORSZE OCENY U PANA SEJWY



A skąd wiesz?

Pozdrawiam.
K
KIBIC WIERNY OD 24 LAT

NIE ODPISYWAĆ PSEUDO KIBICOM STALI GORZÓW MY PRAWDZIWI KIBICE NIE AKCEPTUJEMY TEGO CHAMSTWA NA FORACH ULICACH I STADIONIE ŻUŻLOWYM APELUJEMY DO PANA KOMARNICKIEGO ABY POTĘPIŁ TAKIE WULGARNE ZACHOWANIA PSEUDO KIBICÓW STALI GORZÓW TO URĄGA NAM KIBICOM

G
Gość

NIE ODPISYWAĆ PSEUDO KIBICOM STALI GORZÓW MY PRAWDZIWI KIBICE NIE AKCEPTUJEMY TEGO CHAMSTWA NA FORACH ULICACH I STADIONIE ŻUŻLOWYM APELUJEMY DO PANA KOMARNICKIEGO ABY POTĘPIŁ TAKIE WULGARNE ZACHOWANIA PSEUDO KIBICÓW STALI GORZÓW TO URĄGA NAM KIBICOM

a
absolwent ZSM
W dniu 18.05.2010 o 06:16, Apek napisał:

Też to pamiętam Rok bodajże 2002 lub 2003.Nagabywanie na głosowanie na siebie i skrupulatne zapisywanie na karteczce liczby potencjalnych głosów na lekcji WOSu.Od tego momentu zobaczyłem co to jest polityka.Aha. A co z tym komputerem w bibliotece na który składali się wszyscy uczniowe ZSM po 1 zł?Komputer się pojawił ale....jaki.Pozdrawiam. Absolwent ZSM w GW.



TO TY DOSTAWAŁEŚ NAJGORSZE OCENY U PANA SEJWY
m
mieszkaniec Jasnej
W dniu 18.05.2010 o 08:22, ~OnA~ napisał:

Skoro pan Sejwa tak robi top dlaczego zaden z uczniow jeszcze nie przedstawil dowodow na to?? Macie uczniowie telefony, telefony maja dyktafony...



KOLEGO WRÓĆ Z POWROTEM DO SZKOŁY I ODRÓB PODSTAWOWE LEKCJE
A
ANDRZEJ
W dniu 17.05.2010 o 22:08, Wyborca z zawarcia napisał:

Panie Sejwa! Z taką strategią to wyborów z okręgu zawarcia Pan nie wygra....żużel był od lat,jest i będzie!....a jeśli dostanie PAn 6 głosów od mieszkańców ulicy JAsnej to może nie wystarczyć do przedłużenia swojej kadencji w Radzie Miasta......Pozdrawia!Mieszkaniec zawarcia



PAN SEJWA COŚ STARA SIĘ ZROBIĆ DLA ZWYKŁYCH PROSTYCH LUDZI I OD TEGO JEST ODNOŚNIE GŁOSÓW TO Z JASNEJ NA DOBRY POCZĄTEK MA ICH ZE 100 ROBI WSZYSTKO ABY WPISAĆ ZAWARCIE DO REJESTRU ZABYTKÓW PO TO ABY BYŁA MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA UNIJNYCH FUNDUSZY NA REMONT JAK NAJWIĘKSZEJ CZĘŚCI ZAWARCIA RADNY SEJWA DOBRZE WIE ŻE ŻUŻEL TU BYŁ JEST I BĘDZIE PODŻEGACZU ZBIERZ GŁOSY NA SIEBIE I KANDYDUJ JEŚLI MASZ COŚ MĄDRZEJSZEGO DO POWIEDZENIA
~OnA~

Skoro pan Sejwa tak robi top dlaczego zaden z uczniow jeszcze nie przedstawil dowodow na to?? Macie uczniowie telefony, telefony maja dyktafony...

W dniu 17.05.2010 o 23:22, Piter z Gorzowa napisał:

Sejwa to palant i tyle. Gdy chodziłem do mechanika za głosy na siebie dawał oceny wyżej!!! powinien iść siedzieć. Ponoć dalej tak robi. Policja do dzieła!!! To oszust i naciagacz. Nie ufajcie mu ludzie z zawarcia. On mysli tylko o sobie a nie od dobru waszym. Wierzcie mi. I niech się odwali od Stali. Palant.

J
John

Nie warto rozbudowywać ,żużel w Gorzowie nie istnieje.Brak wychowanków , brak zawodników.No i drużyna słaba.

Dodaj ogłoszenie