Co impreza, to medale. Kolejne sukcesy tenisistów klubu Top Tennis Player Gorzów

Cezary Konarski
Tenisiści gorzowskiego klubu Top Tennis Player sięgnęli po kolejne sukcesy.
Tenisiści gorzowskiego klubu Top Tennis Player sięgnęli po kolejne sukcesy. Top Tennis Player
Zawodnicy gorzowskiego klubu Top Tennis Player bardzo dobrze spisali się ostatnio w szeregu turniejów. Aż w sześciu imprezach meldowali się na medalowych lokatach.

Gorzowscy tenisiści startowali nie tylko w Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych. Na uwagę zwraca sukces Jakuba Włodarczyka, który w międzynarodowych zawodach Tennis Europe U16 (kat. 2) w Zabrzu zajął trzecie miejsce w grze deblowej. Gorzowianin grał w parze z Jakubem Gogulskim (CKT Grodzisk Mazowiecki).

Z kolei Paweł Kluj zdobył w Żarach dwa złote medale w mistrzostwach województwa lubuskiego młodzików (do lat 14). W turnieju singlistów srebrny medal zdobył Filip Gorczyca (Klub Tenisowy Żary), a brązowe Alexander Wandel i Wiktor Łobaczewski (obaj Top Tennis Player). W rywalizacji deblistów Paweł Kluj grał wspólnie z Filipem Gorczycą. Gorzowsko-żarski duet pokonał w finale Alexandra Wandela i Wiktora Łobaczewskiego.

Ostatnie sukcesy reprezentantów Top Tennis Player Gorzów

• Tennis Europe U16 (kat. 2) w Zabrzu: 3. Jakub Włodarczyk (w deblu);
  • Mistrzostwa województwa lubuskiego młodzików (do 14 lat) w Żarach: 1. Piotr Kluj (w singlu i deblu), 2. Alexander Wandel (w singlu), 3. Wiktor Łobaczewski (w singlu), 2. Alexander Wandel i Wiktor Łobaczewski (w deblu);
  • OTK do 16 lat (Super Seria) w Pszczynie: 3. Mikołaj Biedermann i Dorian Juszczak (w singlu), 2. Dorian Juszczak (w deblu);
  • OTK do 14 lat w Toruniu: 2. Alexander Wandel (w deblu);
  • OTK do 14 lat (Super Seria) w Gdańsku: 1. Sebastian Truszczyński (w deblu);
  • OTK do 12 lat w Pobiedziskach: 2. Jacek Biernacki (w deblu).
Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra zakończył rok tradycyjnym Turniejem Barbórkowo-Mikołajkowym, w którym udział wzięło prawie 50-ciu najmłodszych tenisistów w wieku od 7 do 10 lat. Impreza zorganizowana została przy wsparciu zielonogórskiego MOSiR-u i PGNiG S.A. Oddział Zielona Góra.Rywalizowano w trzech kategoriach: Kategoria czerwona (do 8) lat: 1. Piotr Poprawa, 2. Leszek Siekanko, 3. Mikołaj Sęk;Kategoria pomarańczowa (do 9 lat): 1. Karol Iwiński, 2. Sebastian Matuszczyk, 3. Patryk Borowiec.Kategoria zielona (do 10 lat): 1. Antoni Madej, 2. Anita Cytrycka, 3. Lena Pisarczyk. Obejrzyjcie w galerii zdjęcia z turnieju >>>>ZOBACZ TEŻ: Martyna Kubka: zielonogórska tenisistka na kortach Wimbledonu [ZDJĘCIA]POLECAMY: Martyna Kubka wygrywa turniej, plebiscyt i chwali zielonogórską „Siódemkę"WIDEO: Tak dziewczyny grały w piłkę ręczną na plaży w Zielonej Górze

Górniczy Klub Tenisowy Nafta Zielona Góra zakończył rok trad...