Co mieszkańcy Międzyrzecza wiedzą o właściwym odżywianiu i zdrowym stylu życia?

Artykuł sponsorowany

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Czy międzyrzeczanie odżywiają się zdrowo? Jakie produkty najczęściej królują na ich stołach? Tego dowiecie się z naszej ulicznej sondy wideo, którą przeprowadziliśmy na ulicach malowniczego Międzyrzecza.

Aktywność i zbilansowana dieta to pierwszy krok do zapewnienia sobie dodatkowych lat życia. Regularna gimnastyka, ruch na świeżym powietrzu nie tylko zagwarantują nam zdrowie, ale również świetnie wpłyną na nasze samopoczucie odstresowując i łagodząc napięcia. Nie ma nic przyjemniejszego jak wypoczęty i dotleniony organizm! A do tego naturalny jogurt, dobre jakościowo pieczywo, dzienna porcja świeżych warzyw, owoców i już mamy receptę na długowieczność!

Nie da się ukryć, że Polacy wciąż chętniej kupują jasny, pszenny chleb, jednak zauważalny jest znaczny wzrost zainteresowania chlebem żytnim. Popularna na zachodzie Europy idea równoważonego rozwoju, która opiera się na zdrowej, zbilansowanej diecie oraz aktywności fizycznej sprawia, że i Polacy śmielej sięgają po ekożywność oraz wprowadzają do swojej codziennej diety pełnowartościowe produkty.

Należy pamiętać, że odpowiednie zbilansowanie diety, zarówno ilościowe jak i jakościowe, prowadzi do stopniowego zmniejszenia lub całkowitego pozbycia się wielu dolegliwości, poprawy ogólnego funkcjonowania organizmu, polepszenia samopoczucia, wzrostu energii życiowej oraz często do zmniejszenia ilości lub całkowitej eliminacji dotychczas stosowanych leków, np. przy nadciśnieniu.

Tyle teoria. A jak jest w praktyce? Czy mieszkańcy naszego regionu dbają o zdrowie wybierając odpowiednie produkty spożywcze? O tym dowiecie się oglądając naszą sondę, którą przeprowadziliśmy na ulicach Międzyrzecza.

ZOBACZ FILM: MIĘDZYRZECZ Z LOTU PTAKA

Dodaj ogłoszenie