Co poseł Jerzy Materna pisze na swoim facebooku?

Paweł Kozłowski 95 722 57 72 pkozlowski@gazetalubuska.pl
Wpis Jerzego Materny na portalu społecznościowym Facebook.
Wpis Jerzego Materny na portalu społecznościowym Facebook.
- Niesiołowski kiedyś się doigra i ktoś mu resztę zębów wytłucze… - napisał na swym profilu facebookowym poseł PiS z Zielonej Góry Jerzy Materna. - Pan wybaczy, ale nie będę tego komentował. To poziom rynsztoka - odpowiada Stefan Niesiołowski z PO.

- Niesiołowski kiedyś się doigra i ktoś mu kiedyś z "PiSowskiej Watahy" wieczorem między blokami resztę zębów wytłucze… - tak brzmiał dosłownie cały wpis posła Materny na popularnym profilu społecznościowym (ludzie korzystają z niego w internecie, by np. przekazać swe poglądy, myśli). Od razu pojawiło się kilka kliknięć w "lubię to", a pod wpisem zaczęły pojawiać się opinie innych internautów obrażające Niesiołowskiego: kretyn, cham, g…o oraz że mu się należy. Poseł Materna także aktywnie komentował swój cytat (pisownia oryginalna): - Nie jeden raz Młodzi z PiS w ZG mówili mi, że jak widzą Niesiołowskiego na Sejmiku Lubuskim, to mają ochotę podejść i mu wytłuc wszystkie zęby…
A poniżej dodał jeszcze, przytaczając rzekome słowa jednego z Młodych: Ale miałby lans, jakbym puścił na youtube film jak leję Niesiołowskiego jak burą su… Nawet wspomniał, że z reklamy albo ze sprzedaży praw do wyłączności filmu zarobiłby kasę i dodatkowo stałby się gwiazdą w TVN24 i Polsat News, a także tabloidów. W tym miejscu poseł Materna wstawił symbol, który przez internautów jest odczytywany, jako puszczenie oczka.

Wpisy na profilu pojawiły się w dniu, kiedy w Sejmie trwała emocjonująca debata na temat procedur związanych z identyfikacją zwłok po katastrofie smoleńskiej. Po kilkunastu minutach poseł usunął całą dyskusję, ale dziennikarz "GL" śledził ją na bieżąco i zrobił tzw. zrzuty z ekranu, by zachować ich treść. J. Materna przyznaje, że poniosło go w przypływie chwili. - Dlatego szybko wykasowałem wpis - podkreśla. I tłumaczy, że do takiej reakcji sprowokował go sam Niesiołowski w czasie debaty sejmowej. - Myśmy potrafili zachować się godnie, a to co on mówił, było perfidne. Proszę sięgnąć do stenogramów - dodaje.

Przeanalizowaliśmy więc zapis z czwartkowego posiedzenia. Gdy przemawiał Kazimierz Ujazdowski poseł Niesiołowski (znany z ostrego języka i bezpośredniego tonu) dwukrotnie krzyknął z ławy: Skończ te kłamstwa! Na koniec były wicemarszałek powiedział: To nie skandal, to chamstwo. Poseł Niesiołowski zawołał jeszcze "chamstwo", gdy głos zabierał Andrzej Duda i "to kanalia", gdy na mównicy był Ludwik Dorn.

Posłanka PO Bożenna Bukiewicz mówi jednak, że to posłowie PiS zachowali się niegodnie, atakując w czasie debaty marszałek Ewę Kopacz (jako minister zdrowia była w Smoleńsku w czasie identyfikacji zwłok, a kilka dni temu okazało się, że doszło do pomyłek, m.in. z ciałem Anny Walentynowicz). - Usunąłem wpis, bo wyciągnąłem wnioski i nie chciałem iść tą drogą. Jako katolik, szanuję drugiego człowieka - zaznacza poseł Materna.

Stefan Niesiołowski - pochodzi z Łodzi, ale do Sejmu startuje z listy lubuskiej - nie chce wypowiadać się na temat słów parlamentarzysty PiS w internecie. Rzuca tylko: - To poziom rynsztoka. Tak mówią lumpy na osiedlu. Zakładam, że poseł Materna nie wiedział co pisze. Nie będę tego komentował, bo zbyt szanują Jerzego Maternę jako kolegę.

Grzegorza Maćkowiaka z Zielonej Góry, od maja przewodniczącego Forum Młodych PiS na okręg lubuski, pytamy, czy ktoś od nich ma ochotę wytłuc zęby Niesiołowskiemu. - Ten wpis jest obraźliwy także dla nas. Nikt z Forum Młodych nigdy nie używał takich sformułowań. Poseł Materna jest odpowiedzialny za swe słowa, a te wpisy pokazują jego stosunek do osób publicznych. Przykro mi, że muszę się z tego tłumaczyć - oświadcza Maćkowiak.

- Nikt nie ma prawa w taki sposób złorzeczyć i odgrażać się w internecie. To poniżej godności posła, który jest reprezentantem narodu. Mam nadzieję, że wyborcy ocenią Jerzego Maternę - dodaje B. Bukiewicz, przewodnicząca lubuskiej Platformy. Szef PiS w regionie Marek Ast komentuje: - Nawet najbardziej nieparlamentarne słowa i postępowanie, nie uzasadniają zachowania, którego dopuścił się Jerzy Materna. Jeśli mielibyśmy tak reagować na wystąpienia posła Niesiołowskiego, debata publiczna zamieniłaby się w jarmarczne widowisko.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Komentarze 32

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

o
oszustmatrymonialny

Tylko że ja w tej prze jaśniejszej światłości ciemność czarną widzę . Bo w dziejach naszej historii podobnie już bywało .

v
v.t.s
POyebało Cię kolego?

Oplułeś się cynglu.
o
oszustmatrymonialny

Nie trzeba Posła bić po pysku . Niech publicznie spotka się z dziećmi z biednych , czyli normalnych rodzin i powie Im co jada w sejmowej restauracji na śniadanie . Gdy będzie odważny powie Im co jadł na drugie śniadanko . A o obiedzie niech Im lepiej nic nie wspomina , bo może od dzieci oberwać .

o
oszustmatrymonialny

Posiadają ogromną nadwyżkę energii . Siedzą w fotelach i drzemią . Co chwilę biegną do restauracji sejmowej na wykwintne jedzonko . Szef wskazuje palcem , który przycisk nadusić podczas głosowania aby Ich nie trudzić myśleniem .
Skaczą sobie do gardeł bo wyrywają sobie ostatki co jeszcze pozostało .
A dzieci , te które na pieszo chodzą do szkoły patrzą przez wystawę piekarni na bułki .
Wstydu wyborcom mogliby oszczędzić i robić to bez publicznego pokazywania .

G
Gucio
"Sukcesy" Tuska i rządu PO-PSL

1. Afera hazardowa,brak winnych, mimo ewidentnych dowodów,afera zamieciona pod dywan.
2. Afera lekowa,
Ryszard Krauze przyjaciel premiera Tuska na dzień przed opublikowaniem nowej listy leków 23.12.2011r , kupił 120 milionów akcji firmy Bioton, płacąc po siedem groszy za sztukę. Następnego dnia okazało się, że na liście leków refundowanych jest insulina produkowana przez Bioton, akcje firmy poszły w górę o kilkanaście procent.NFZ będzie wypłacał spółce fortunę. Rocznie to około 600 milionów złotych
3. Afera z kupowaniem głosów w Wałbrzychu,
4. Afera Senatora Misiaka (ustawione przetargi),
5. Afera ministra Grada (firma jego żony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad, ( w czerwcu 2012 pan Grad otrzymał posadę prezesa spółek PGE Energia Jądrowa i PGE EJ 1 z miesięczną pensją 110.000zł )
6. Afera ministra Grabarczyka,
7. Podsłuchiwanie dziennikarzy przez ABW
8. Zakup samolotów Bryza bez przetargu,
9. Podwyżka podatku VAT,
10. Podwyżka podatku gruntowego,
11. Ceny paliwa w górę,mimo spadku cen ropy na światowych rynkach juz od wielu miesięcy.
12. Gaz w górę, płacimy za ten sam rosyjski gaz więcej niż Niemcy czy Anglicy ( to się nazywa przyjaźń polsko-rosyjska po 10kwietnia 2010 )
13. Kredyty w górę,oprocentowanie najwyższe w Europie.
14. Żywność w górę,ceny żywności jak w Europie Zachodniej, część produktów spożywczych w POlsce już droższa niż w Europie Zachodniej.
15. Podwyżka energii,ceny energii elektrycznej + przejazdy autostradą najwyższe w Europie
16. Wzrost cen biletów komunikacji miejskiej.
17. Upadek stoczni gdańskiej (katarscy inwestorzy którzy nie istnieli),teraz na bramę Stoczni Gdańskiej obok portretu papieża Jana Pawła II, wrócił napis "im. Lenina"
18. Dramatyczna sytuacja w służbie zdrowia w NFZ-cie brakuje 600 mln zł !!!.,
19. Od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu służby zdrowia ,brak zapowiadanej informatyzacji w służbie zdrowia.
20. Brak odpowiedniego przygotowania i bezpieczeństwa polskich żołnierzy w Afganistanie,
21. Wprowadzenie opłat za drugi kierunek studiów.
22. Minister sportu na stanowisko dyrektora mianuje swojego prywatnego fryzjera,
23. Pierwszy raz w historii ministrem sprawiedliwości została osoba bez wykształcenia prawniczego
24. Asystent Komorowskiego Roman Kuźniar publicznie deklaruje że Katyń nie był ludobójstwem
25. Rząd,premier Tusk oraz prorządowe media usilnie twierdzą że w Polsce niema kryzysu i jesteśmy zieloną wyspą, podczas kiedy według oficjalnych danych dług publiczny wynosi ponad 900 miliardów złotych, według nieoficjalnych danych wynosi ok. 3.000.000.000.000zl ( trzy biliony złotych )
26. Wzrost bezrobocia do 13% ( to oficjalne dane, to rzeczywiste bezrobocie przekracza 20% ) przez co ponad 3 mln dzieci w Polsce żyje na skraju ubóstwa.
27. Wzrost liczby bezdomnych,
28. Niespełnione obietnice wybudowania trzech tysięcy km autostrad i dróg ekspresowych.
29. Nowo oddana trasa S8 której 1km kosztował 200 mln nadaje się już do generalnego remontu!
30. Wstrzymanie budowy autostrad A2 i A4 doprowadzenie do upadku dziesiątek polskich firm budowlanych, do dziś dnia podwykonawcy nie otrzymali zapłaty za wykonaną pracę,podpisanie niesłychanie niekorzystnych umów z chińskim covec i firmą DSS która w momencie otrzymania kontraktu była już bankrutem.
31. Systematyczne niszczenie polskiego rybołówstwa morskiego, czyżby tak jak w przypadku stoczni aby nie robić Niemcom konkurencji??
32. Wstrzymano wiele inwestycji,z obiecanego w 2007r przez Tuska "skoku cywilizacyjnego" w związku z euro2012 udało się wykonać niecałe 40% inwestycji,z których wiele jest złej jakości i zostało przepłaconych.
33. 27 styczeń 2010 rząd Tuska umarza dług rosyjskiemu Gazpromowi na kwotę 1.200.000.000zł
34. Rząd do końca 2009 miał przyjąć 269 projektów (przyjął 74),
35. Ciągłe próby sprywatyzowania strategicznych polskich firm (Lotos, Orlen, WBK, SPEC, LOT,),
36. EURO 2012 (brak obiecanych autostrad, nowych lotnisk, dworców, hoteli, opóźnienia w budowie stadionu
w Warszawie i Wrocławiu, problemy z murawą stadionu w Poznaniu która była już sześciokrotnie wymieniana)
37. Rząd Tuska zabrał 1,5 mln zł niewidomym,
38. Brak reakcji rządu na krytykę Polski w Parlamencie Europejskim przez holenderskich eurodeputowanych,
39. Brak reakcji rządu na oskarżenia Eriki Steinbach,że to Polska współwinna jest wybuchowi II wojny światowej!!!!
40. Doprowadzenie do likwidacja fabryki FSO,
41. Rząd Tuska zabiera pomostówki,
42. Brak reakcji rządu,konkretnie MSZ-tu na zamykanie polskich szkół na Litwie.
43. Brak pieniędzy na wojsko,straż pożarną,policję.
44. Odnotowano kolejny wzrost przestępstw gospodarczych i znaczny wzrost korupcji.
45. Dalszy brak zapowiadanych reform,
46. prezes Narodowego Centrum Sportu otrzymuje 570 tys zł premii za brak dotrzymania terminu związanego z oddaniem do użytku Stadionu Narodowego.Grzegorz Lato po euro2012 otrzyma 8.000.000zł premii.
47. Wyższy wiek emerytalny,
48. Coraz niższy poziom szkolnictwa,
49. Zamykane są sanatoria dla dzieci,brak refundacji na wyjazdy rehabilitacyjne.
50. Likwidacja szkół,przedszkoli i żłobków ( 2500 placówek od 2007r )
51. Tragiczna sytuacja na polskiej kolei, montowane są wadliwe, bardzo drogie w utrzymaniu semafory należące do firmy Kombud, której właściciel zaprzyjaźniony jest z Bronisławem Komorowskim.W połowie lipca 2012 sąd w Warszawie zabronił dziennikarzom Gazety Polskiej opisywanie i nagłaśnianie tej sprawy, także ktoś musi się POrządnie bać.
52. Podwyżka gazu, z całą pewnością nie ostatnia w tym roku.
53. Oddanie całego śledztwa Rosjanom w sprawie zamachu w Smoleńsku, mimo,że umowa z 1993r podpisana między Polską a Rosją gwarantowała nam udział w śledztwie.
54. Zaniedbania przy organizacji lotu do Smoleńska ze strony Kancelarii Premiera, MON'u, BOR'u a potem awanse dla osób odpowiedzialnych za zaniedbania jak min. pan Janicki, potem brak zgody na ekshumacje czy lekceważenie wybitnych naukowców,których badania i wyniki nikt ze świata nauki nie podważył.
55. Zaniedbanie w systemie przeciwpowodziowym, stąd podczas powodzi w 2010r wiele osób nie zostało ostrzeżonych o nadchodzącym katakliźmie, do tego bałagan przy modernizacji zabezpieczeń przeciwpowodziowych.
56. Wprowadzenie podatku VAT na książki oraz podwyżka VAT'u na ubranka dla dzieci.
57. Sprzedaż gazu łupkowego podstawionym firmom za ok. 5% wartości.
58. Niespotykane dotąd dziwne weekend'owe "samobójstwa" wszczynanie śledztw i sekcje zwłok po weekend'zie.
59. Cenzura w mediach, podpisanie ACTA przez polską ambasador w Tokio na polecenie Tuska.
60. Nieprzyznanie TV TRWAM koncesji na multipleksie cyfrowym, bez podania do dzisiejszego dnia kryteriów jakimi kierowali się pan Dworak i KRRiT co jest sprzeczne z gwarantowanym przez polską konstytucję pluralizmem.
61. Gigantyczny rozrost biurokracji, blisko 100.000 nowych urzędników za rządów PO-PSL, rocznie to nas kosztuje 12mld zł.
62. Brak obiecanego podatku liniowego.
63. Brak "taniego Państwa" i tzw. jednego okienka.
64. Zabranie Polakom jako jedyny rząd w Europie – Karty Praw Podstawowych /osłona na czas bezrobocia/
65. Zmniejszenie o 50% zasiłku pogrzebowego i becikowego.
66. Próba prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych ( na szczęście nieudana )
67. Wzrost składki ZUS.
68. Plany wprowadzenia od 2014r podatku katastralnego w wysokości 1% wartości nieruchomości.
69. od 1 stycznia 2013r szykują się podwyżki cen energii od 30% do 50%, likwidacja od 50.000 do 80.000 miejsc pracy + ogromny wzrost cen szkła, papieru, cementu, ciepła itd. rząd PO-PSL zrezygnował z renegocjacji tzw. pakietu klimatycznego podpisanego przez Tuska w 2008r na szalenie niekorzystnych dla Polski warunkach.
70. Przekazanie 24.000.000.000zł z rezerw dewizowych Narodowego Banku Polskiego na ratowanie niemieckich i francuskich banków.
71 .Próba usunięcia polskiego godła z dokumentów i koszulek sportowców.
72. Prowokacje i skandaliczne zachowanie władz Warszawy z prezydent Hanną Gronkiewicz-Walz która wydała zgodę na blokadę patriotycznych uroczystości i pochodu 11 Listopada 2011r.
73. Obiecanki cacanki, gdzie jest 300.000.000.000zł z Unii które niecały rok temu w kampanii wyborczej obiecywali politycy PO z Tuskiem i Sikorskim na czele ???
74. W bieżącym roku 66 % powiatów nie będzie w stanie uchwalić budżetów, gigantycznie zadłużone samorządy na które spada coraz więcej obowiązków, jednak za tym nie idą pieniądze.
75. Zabójstwo działacza PiS w Łodzi Marka Rosiaka przez PO-wskiego fanatyka i byłego SB-ka, potem prorządowe media podawały kłamliwe informacje,że zabójca Marka Rosiaka planował zabójstwo..........Stefana Niesiołowskiego z PO
76. Śmierć kilku tysięcy osób, które w wyniku błędnej decyzji ówczesnej minister zdrowia Ewy Kopacz ( obecnie Marszałek Sejmu! ) nie doczekały się leku na grypę A/H1N1 podczas epidemii tej grypy w 2009r, są na to konkretne dowody.
77. Przywracanie do władzy byłych SB-ków i konfidentów lub kreowanie ich na autorytety, patrz minister Boni czy Wałęsa.
78. uPOlitycznienie prokuratory.
79. uPOlitycznienie sądownictwa.
80. Brak konsultacji społecznych i zlekceważenie ponad 2 milionów podpisów w sprawie "reformy" emerytalnej.
81. Likwidacja ponad 300 (z ponad 800 istniejących) nocnych i świątecznych punktów opieki lekarskiej, likwidacja połączeń PKS,PKP, likwidacja 122 sądów powiatowych ( 1/3 istniejących ) likwidacja wiejskich i gminnych ośrodków kultury, przedszkoli, żłobków.Dzieje się tak, mimo postawienia naszemu krajowi przez UE do dyspozycji w latach 2007-2013 około 70 mld euro na politykę regionalną i kolejnych 15 mld euro na rozwój obszarów wiejskich
82. Likwidacja prawie wszystkich ulg podatkowych
83. Przekazanie pieniędzy z OFE do ZUS= odebranie Polakom 35-40 letnich składek na ZUS
84. Wprowadzenie podatku dachowego, śniegowego i od deszczówki, ogromny wzrost tzw. opłaty klimatycznej w miejscowościach wypoczynkowych.
85. “Rolowanie” polskiego długu ok 40 mld złotych rok w rok. "Kreatywna księgowość" ministra finansów Rostowskiego.
86. Rząd Tuska nie zgodził się na opodatkowanie zagranicznych banków, które notują rekordowe zyski w Polsce, a jednocześnie rząd Tuska rzuca kłody pod polskie kasy oszczędnościowe SKOK, oraz wprowadza najwyższe na świecie podatki od kopalin sięgające 40% na polski KGHM
87.Tworzenie Państwa policyjnego, ponad 1.500.000 podsłuchów,inwigilacja obywateli porównywalna do standardów białoruskich i rosyjskich. Zajmujemy 1 miejsce w całej UE w tej kwestii.
88. Przeznaczenie 115.000.000 euro na polską prezydencje w Unii od lipca do grudnia 2011r
Polska w 2011 r. 115 mln euro
Belgia w 2010 r. 74 mln euro
Dania w 2012 r. 52 mln euro*
Szwecja w 2009 r. 42 mln euro
* według wartości pieniądza z 2011 r.
Czego to nie robi się dla lansu,no nie ?? stać nas no nie, POlacy???
89.Brak rewaloryzacji progów podatkowych PIT
90. Podwyżki cen leków i bałagan z "reformą" od 01.01.2012, od 1-go lipca POwtórka z rozrywki.
91. Kłamstwa i dezinformacja w sprawach niewygodnych dla rządu w komercyjnych i publicznych (chyba tylko z nazwy ) mediach.
92. Przerwanie programu budowy korwety Gawron. / katastrofalny stan Polskiej Marynarki Wojennej /
93. 02.03.2012 – Tusk podpisuje “pakt fiskalny” co oznacza kontrole i zatwierdzanie polskich budżetów przez Berlin i Brukselę.
94. Wprowadzenie ustawy o tajemnicy państwowej utajniającą prace rządu.
95. Przyjęcie nowej ustawy o zgromadzeniach i imprezach masowych,horrendalnie wysokie kary i ogromna odpowiedzialność ma odstraszyć organizatorów / pomysł prezydenta Komorowskiego / dzieje się tak gdy przez kraj przetaczają się demonstracje Solidarności czy w obronie TV TRWAM, w nowej ustawie jest zapis,który uniemożliwi organizację spontanicznych protestów ( np. takich jak mogliśmy obserwować w sprawie ACTA )
96. 2.000.000.000 zł – koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w Warszawie,w którym roi się od poważnych usterek, a który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie.
97. Marszałkiem Sejmu zostaje pani Ewa Kopacz, która publicznie kłamała o "przekopywaniu na głębokość 1 metra i przesiewaniu przez sito ziemi na terenie katastrofy w Smoleńsku". wicemarszałkiem Sejmu zostaje Wanda Nowicka z Ruchu Palikota ( dzięki mobilizacji posłów PO przez Tuska ) której syn powiedział,że w Katyniu w 1940r zginęły.....polskie darmozjady!!!!!!!!!!!
98. Brak reakcji rządu Tuska na zablokowanie portu w Świnoujściu dla dużych statków, w związku z budową rosyjsko-niemieckiego gazociągu.
99. Lekceważenie Polaków na Litwie,Ukrainie i Białorusi, przeznaczanie śmiesznie mało pieniędzy na działalność polonijną.
100. Rezygnacja w sprawie tarczy antyrakietowej, mimo lokowania przez Rosję ogromnych sił w obwodzie kaliningradzkim min. rozmieszczanie ruchomych wyrzutni ziemia-powietrze oraz uzbrajanie znajdujących się tam wojsk w najnowocześniejszy sprzęt, teraz Putin straszy Finlandię.
101. Prywatyzacja polskich uzdrowisk,w planach jest prywatyzacja 6 z 7 uzdrowisk, które dotąd uchodziły za niepodlegające prywatyzacji. Pod młotek mają trafić: Ciechocinek, Lądek-Zdrój, Kołobrzeg, Busko-Zdrój, Rymanów i Świnoujście. Jedynie Krynica-Żegiestów pozostanie w rękach państwa. Leczenie i rehabilitacja tylko dla bogatych.
102 Likwidacja placówek Poczty Polskiej.
103.Afera w MSZ, szajka byłych SB'ków w polskim konsulacie w Łucku, ochraniania przez służby specjalne handlowała wizami!!
104. POrażka w sprawie budowy zbiornika przeciwpowodziowego w Raciborzu, do dziś dnia nie wbito nawet w ziemie symbolicznie łopaty, wielka afera i nieudolność urzędnicza która POdatników będzie kosztować setki milionów złotych i dalszy strach mieszkańców Śląska przed powtórką z 1997r. Raport NIK'u jest zatrważający!
105. Kompromitacja w TVP, wyrzucenie wszystkich niezależnych od władz PO-PSL dziennikarzy z Telewizji Publicznej, POdpisywanie wielomilionowych umów z takimi "dziennikarzami" jak Lis czy Sekielski w momencie kiedy TVP jest praktycznie bankrutem.Już ponad 60% Polaków nie ufa wiadomościom podawanym w TV.
106.Skandaliczne zachowanie władz Warszawy z PO, które oprócz działaczy PO nie dopuściły nikogo innego do złożenia kwiatów pod pomnikiem Powstańców w 68 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
107. Skandaliczna decyzja kapituły Orderu Orła Białego, która odmówiła nadania tego odznaczenia płk Kuklińskiemu, znienawidzonego przez komunistów i salon III RP, w składzie kapituły zasiadają "autorytety" PO min. Bartoszewski.
108. Likwidacja programu "rodzina na swoim" który miał za zadanie pomóc młodym Polakom w zdobyciu własnego mieszkania.
109. Nepotyzm i kolesiostwo w przedsiębiorstwach z udziałem skarbu państwa.
110. Próby usunięcia lekcji historii w szkołach ponadgimnazjalnych, ignorowanie przez MEN protestów i prowadzonych nawet głodówek w tej sprawie!!!!

C.D.N

Dodaj jeszcze szaleństwo z fotoradarami i wysokimi mandatami w tym nieróbstwo straży miejskich.
M
Maria

Pan Niesiołowski powinien zniknąć i rozliczyć się z pieniędzmi za biuro Poselskie w którym go nie ma kto go wybrał? zapewne Bukiewicz tak agitowała żeby sie dostać na Wiejską robotnka rozliczają co do 1gr a ten co ma tyle jadu w sobie kwitnie na naszym terenie za friko'

a
a imię moje Stefan
To przykład kultury PiSdaczej

POyebało Cię kolego?
s
sddssd

Fakt Niesiołowski to kretyn, cham i człowiek chory psychicznie z nienawiści. Ktoś słyszał jakąś jego JEDNĄ normalną, spokojną, wyważoną wypowiedź w ciągu ostatynich lat? Ten człowiek tylko pluje, cedzi przez zęby, toczy wściekłym spojrzeniem. On nienawidzi Kaczyńskiego z powodów osobistych, bo wyciągnął na światło dziennie jak Stefcio sprzedał własną narzeczoną w śledztwie i upokorzył go przed całym krajem. Nie powinien nigdy być posłem, bo ma zbyt emocjonalny stosunek, to niezdrowe.

s
stan

A może poseł Materna wyniósł to słownictwo z rynsztoka? Czy nie lepiej panie pośle osobiscie zmierzyć się z adwersarzem, a nie nasyłać KOGOŚ między blokami? Byłoby bardziej po męsku!

v
v.t.s
A ty już po lekcjach? Coś szybko dzisiaj. Co tam było dzisiaj na matmie?
P.S. Ty pajacu!

Ciebie zmajstrował pajac.
m
marcin

Stefan Niesiołowski to Aaron Nuselbaum

t
teodor

Materna liże buty Kaczyńskiego płaży się jak pajac by czasami nie wypaść z łask . Szanowny dupolizu trochę odwagi . Niesiłowskiego należy podziwiać za niekiedy mocne ale trafne wypowiadane opinie ktore aprobuje duża większość polakow. A panu radze się zastanowić co pan mowi bo pierwszym objawem naszego niezadwolenia będa wybite szyby w tej pana pisowskiej norze a potem może się pan poślizgnąć na szarym mydle.

e
ewa

wstyd mi że taki czlowiek jak Niesiolowski sidzi w Sejmie bo wybrali go zielonogórzenie...

o
oszustmatrymonialny

W Sejmie , a nie między blokami powinna być wydzielona salka z ringiem . W niej w zaciszu mogliby sobie wybijać zęby do woli . Ale na ulicy Poseł powinien zachowywać się w miarę przyzwoicie .

G
Gryzelda

Jeżeli , nie ma nic do ppowiedzenia publicznie to pisze na blogu debilowate odpowiedzi.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3