Co za wynik! Aż 36 medali zdobyli zielonogórscy karatecy w zawodach o Puchar Wielkopolski

Cezary Konarski
Sportowcy KK NIDAN Zielona Góra zdobyli w Gnieźnie 36 medali.
Sportowcy KK NIDAN Zielona Góra zdobyli w Gnieźnie 36 medali. KK NIDAN Zielona Góra
Niesamowitymi osiągnięciami mają okazję chwalić się ostatnio reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra. Z tygodnia na tydzień ich kolekcja trofeów rośnie w niesamowitym tempie. Na ostatnich zawodach – o Puchar Wielkopolski w Gnieźnie – zdobyli aż 36 medali.

Na ten dorobek złożyło się 9 złotych „krążków”, 12 srebrnych i 15 brązowych. Na najwyższym podium w konkurencji kata stanęli: Daria Semeniuk, Martyna Trubiłowicz, Krzysztof Sokołowski, Emil Bińczycki, Filip Kulczyk i Tomasz Rudkiewicz. W kumite złote medale wywalczyli: Maksymilian Mały, Tomasz Rudkiewicz i Konrad Kałasznikow.

Srebrne medale - kata: Michalina Wolska, Michał Warzecha, Piotr Wąsik, Maksymilian Mały, Konrad Kałasznikow; kumite: Martyna Trubiłowicz, Michalina Wolska, Hanna Banaś, Agnieszka Siadaczka Emil Binczycki, Michał Piasecki, Maciej Florek.

Jedni odpoczywaj w ciepłych krajach, inni wybierają polskie góry, a jeszcze inni stawiają na aktywny wypoczynek. Żużlowcy różnie spędzają czas między sezonami, generalnie jednak myślą o tym, by jak najlepiej przygotować się do kolejnych jazd na torze. Dlatego większość z nich już intensywnie trenuje, by wiosną być w jak najlepszej formie. Zobaczcie na kolejnych zdjęciach, co zimą robią żużlowcy >>>>POLECAMY: Giełda transferowa 2021. Ci zawodnicy mają zmienić oblicza swoich nowych klubówZOBACZ TEŻ: Busy żużlowców. Zobaczcie, czym jeżdżą na zawodyPOLECAMY: Żużlowe maseczki. Zobaczcie, jakie kibice noszą w czasie pandemiiWIDEO: Piotr Żyto, trener Falubazu Zielona Góra o przygotowaniach do sezonu 2021

Bartosz Zmarzlik na pustyni, inni na Malediwach, w Meksyku.....

Brązowe medale – kata: Laura Semeniuk, Hanna Banaś, Agnieszka Siadaczka, Jędrzej Sokołowski, Michał Maciąg, Mateusz Walasek, Marcel Pawlak, Michał Piasecki, Damian Kwiatkowski, Mikołaj Maciąg; kumite: Kinga Duda, Julia Wojtasik, Wiktoria Warzecha, Wiktor Semeniuk, Łukasz Barczyk.

Karatecy z KK Nidan Zielona Góra zdobyli aż 37 medali na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski.

Niesamowite. Karatecy z Zielonej Góry zdobyli 37 medali na j...