Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Cztery główne wygrane w Ekstra Pensji, w tym trzy w jednym mieście. Sprawdź, kto wygrał pensję na 20 lat

red. / mat.prasowe
IstockPhoto
Wczorajsze losowanie Ekstra Pensji okazało się rekordowe pod względem liczby głównych wygranych! Padły aż cztery, w tym trzy w jednym mieście. Każda z tych wygranych to 5000 zł wypłacane miesięcznie przez 20 lat. Wylosowane 13 lutego liczby to: 16, 21, 24, 25, 28 oraz 1.

Czym jest Ekstra Pensja?

To gra liczbowa z wyjątkową główną wygraną w postaci 5000 złotych wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Aby zagrać o wyższą „pensję”, zwiększamy stawkę.

Jak już wiemy, trzy z czterech wygranych padły w Skawinie (woj. małopolskie) w dwóch kolekturach – przy ulicy 29 Listopada 16 oraz Rynek 18. Nie wiemy czy szczęśliwców jest kilku, czy może zagrała tam jedna osoba, ale wiemy, że od dzisiaj jej lub ich domowe budżety aż przez dwie dekady będą powiększone o „pensję” od LOTTO.

Czwarta główna wygrana Ekstra Pensji padła we Wrocławiu w punkcie LOTTO przy ulicy Zakładowej 2-4.

Zobacz również:

Od jakiegoś czasu, dzięki mapom Google, możemy podziwiać Zieloną Górą z lotu ptaka i to w 3D! Projekt oparty jest o cyfrowy model miasta, na który składają się zdjęcia lotnicze i satelitarne. Dzięki połączeniu zdjęć 2D, które zostały wykonywane przez pięć aparatów ulokowanych na pokładzie specjalistycznego samolotu oraz zdjęciach satelitarnych 3D, powstał model umożliwiający nam przeglądanie zabudowań, m.in. Zielonej Góry w widoku 3D. Wykonywane fotografie są retuszowane, usuwane są chmury, zamglenia oraz niekiedy pojazdy. Ponadto każde zdjęcie jest oprawiane jakościowo. Kolejnym etapem jest utworzenie tak zwanej mapy głębi, która daje nam pogląd odnośnie odległości obiektu od obiektywu aparatu. W wersjach 3D obiekty są jeszcze bardziej realistyczne, dzięki czemu ma się wrażenie znajdowania bezpośrednio nad miastem. Efekt jest niesamowity. Przyjemnym dodatkiem jest również oglądanie obiektów pod różnym kątem. Z nałożonych na siebie map 3D i 2D powstaje przestrzenna rekonstrukcja obiektu, na którą z kolei nakłada się teksturę. W taki właśnie sposób oczom naszym ukazuje się model 3D, który możemy podziwiać na przykładzie Zielonej Góry. Samo przełączenie się na model 3D jest już bardzo proste i wykonujemy to z poziomu map Google. Miłego zwiedzania! :)TAK WYGLĄDA OBRAZ MAP GOOGLE W 3D:POLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:Lubuski park rozrywki największy w kraju. Niedługo otwarcie!Zobacz również: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej. Najważniejsze informacje tygodnia:

Zieloną Górę można już podziwiać na mapach Google w wersji 3...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska