Czwarta liga: Formacja zatopiła Odrę Bytom Odrzański [GALERIA, WIDEO]

Gospodarze nie mieli szans w starciu z mocną Formacją Port 2000
Gospodarze nie mieli szans w starciu z mocną Formacją Port 2000 Jakub Kłyszejko
Najwięcej bramek padło w Bytomiu Odrzańskim. Znów nie wygrali spadkowicze z Lubska i Karnina, a w meczu na szczycie Syrena zremisowała z Ilanką.

Gospodarze chcieli poszukać punktów w meczu z Formacją Port 2000. Trener Jakub Wolny wiedział jednak, że nie będzie to łatwym zadaniem. Szybko strzelony gol przez Samuela Obi Uche, rozwiał wszelkie nadzieje. Już w 13 minucie gra gospodarzy całkowicie się posypała. Przyjezdni dominowali w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Widać było doświadczenie wyniesione z trzecioligowych boisk. Kultura gry, technika, a nawet większe zaangażowanie sprawiło, że już po 45 minutach było 0:3. Piłkarze Odry Bytom Odrzański wyglądali na totalnie rozbitych. Nie wierzyli w odwrócenie losów rywalizacji i nie podejmowali nawet większych prób ataku. Po prostu nie pozwalała im na to mocna Formacja. Stać ich było tylko na honorowe trafienie w 73 minucie. Gola na otarcie łez zdobył Tomasz Wróbel. Drużyna trenera Rafała Wojewódki ustaliła wynik spotkania w doliczonym czasie, kiedy do siatki po raz drugi trafił Artur Małecki.

Odra Bytom Odrzański - Formacja Port 2000 Mostki 1:5 (0:3)
Bramki: Wróbel (73) - Obi Uche 2 (13, 67), Małecki 2 (24, 90), Kramski (45).