sportowy24
  Dlaczego junior Falubazu Sebastian Niedźwiedź mimo poważnego...

  Dlaczego junior Falubazu Sebastian Niedźwiedź mimo poważnego wypadku i podejrzenia wstrząśnienia mózgu wystartował w kolejnym wyścigu?

  Paweł Wańczko

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Junior Falubazu Zielona Góra, Sebastian Niedźwiedź w pierwszym swoim wyścigu meczu z ROW-em Rybnik uczestniczył w koszmarnym karambolu. W wyniku upadku jego kask pękł w kilku miejscach. Mimo to zawodnik wystartował w powtórce biegu oraz w kolejnym wyścigu, w którym w pewnym momencie zjechał z toru na murawę i zasłabł. Na tor wyjechała karetka, która odwiozła go do szpitala na badania. Zawodnik miał podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Zobacz, co o tej sytuacji na konferencji prasowej po meczu powiedział trener Falubazu, Adam Skórnicki.
  Sebastian Niedźwiedź w trakcie 4. biegu zjechał na murawę i zasłabł. Karetka odwiozła juniora Falubazu Zielona Góra do szpitala na badania.
  1/5
  przejdź do galerii

  Sebastian Niedźwiedź w trakcie 4. biegu zjechał na murawę i zasłabł. Karetka odwiozła juniora Falubazu Zielona Góra do szpitala na badania. ©Cezary Konarski

  Zobacz też: Falubaz Zielona Góra pokonał ROW Rybnik i jest bliski utrzymania w PGE Ekstralidze [ZAPIS RELACJI LIVE, WIDEO]

  ZOBACZ, CO SIĘ DZIAŁO PRZED MECZEM FALUBAZ ZIELONA GÓRA – ROW RYBNIK!

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018