Dni Województwa Lubuskiego 2014. Dziennikarze na boisku lepsi od urzędników

(paw)
Radość lubuskich dziennikarzy z pucharem za zwycięstwo.
Radość lubuskich dziennikarzy z pucharem za zwycięstwo. lubuskie.pl
Mecz piłkarski to już tradycja dni województwa lubuskiego. Tym razem naprzeciwko reprezentantów urzędu marszałkowskiego stanęli lubuscy dziennikarze. I wygrali 3:2.

W drużynie urzędu marszałkowskiego zagrali m.in. dyrektor departamentu LRPO Paweł Sługocki czy dyrektor Regionalnego Centrum Animacji Kultury Tomasz Siemiński, który w przeszłości grał w trzecioligowym Promieniu Żary.

Jednak lubuscy dziennikarze: przedstawiciele redakcji prasowych, telewizyjnych, radiowych oraz internetowych byli lepsi. Wygrali 3:2 po bramkach Sebastiana Górskiego (Gazeta Lubuska), Krzysztofa Zieniewicza (TVP Gorzów) oraz Konrada Kozłowskiego (MM Nowa Sól). Decydująca bramka padła tuż przed końcem pierwszej połowy. W trakcie drugich 30 minut wynik już się nie zmienił.

Mecz odbył się w sobotę, 28 czerwca, na stadionie piłkarskim Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wyspiańskiego.

Przeczytaj też:Dni Województwa Lubuskiego 2014. Zobacz program na naszej interaktywnej mapie