Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dom Seniora w Skwierzynie skończył roczek. Seniorzy nie kryją radości i zapraszają wszystkich na występy artystyczne [ZDJĘCIA]

AGR
- Nie wyobrażam sobie życia bez naszego „Wigoru”. Jest jak drugi dom, z przyjaznymi i zawsze pomocnymi ludźmi. Mogę śmiało stwierdzić, że tutaj chce się żyć, tak jak to było mówione w dniu otwarcia. Dzieci mieszkają w innych miastach, na co dzień nudno byłoby mi samej w domu, a tu zawsze tyle się dzieje - mówi Józefa Serewa.„Lokatorzy” hucznie powitali już Nowy Rok lampką bezalkoholowego szampana, a jednocześnie świętowali okrągłą rocznicę otwarcia domu „Senior Wigor”.Powitanie Nowego Roku zbiegło się z roczkiem Domu Seniora. Oficjalna uroczystość i występy artystyczne odbędą się 9 stycznia o godz. 11.00 w domu kultury. Seniorzy zapraszają wszystkich mieszkańców.Jak minął rok w Domu Seniora? Czytaj w "GL" we wtorek 2 stycznia.Przeczytaj też:   Zobacz, co będzie się działo w sylwestrowy weekend w Lubuskiem. Imprezy pod chmurką, koncerty, seanse kinoweZobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej. Najważniejsze informacje tygodnia:
- Nie wyobrażam sobie życia bez naszego „Wigoru”. Jest jak drugi dom, z przyjaznymi i zawsze pomocnymi ludźmi. Mogę śmiało stwierdzić, że tutaj chce się żyć, tak jak to było mówione w dniu otwarcia. Dzieci mieszkają w innych miastach, na co dzień nudno byłoby mi samej w domu, a tu zawsze tyle się dzieje - mówi Józefa Serewa.„Lokatorzy” hucznie powitali już Nowy Rok lampką bezalkoholowego szampana, a jednocześnie świętowali okrągłą rocznicę otwarcia domu „Senior Wigor”.Powitanie Nowego Roku zbiegło się z roczkiem Domu Seniora. Oficjalna uroczystość i występy artystyczne odbędą się 9 stycznia o godz. 11.00 w domu kultury. Seniorzy zapraszają wszystkich mieszkańców.Jak minął rok w Domu Seniora? Czytaj w "GL" we wtorek 2 stycznia.Przeczytaj też: Zobacz, co będzie się działo w sylwestrowy weekend w Lubuskiem. Imprezy pod chmurką, koncerty, seanse kinoweZobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej. Najważniejsze informacje tygodnia: Aleksandra Gajewska-Ruc
- Nie wyobrażam sobie życia bez naszego „Wigoru”. Jest jak drugi dom, z przyjaznymi i zawsze pomocnymi ludźmi. Mogę śmiało stwierdzić, że tutaj chce się żyć, tak jak to było mówione w dniu otwarcia. Dzieci mieszkają w innych miastach, na co dzień nudno byłoby mi samej w domu, a tu zawsze tyle się dzieje - mówi Józefa Serewa.

- Nie wyobrażam sobie życia bez naszego „Wigoru”. Jest jak drugi dom, z przyjaznymi i zawsze pomocnymi ludźmi. Mogę śmiało stwierdzić, że tutaj chce się żyć, tak jak to było mówione w dniu otwarcia. Dzieci mieszkają w innych miastach, na co dzień nudno byłoby mi samej w domu, a tu zawsze tyle się dzieje - mówi Józefa Serewa.

„Lokatorzy” hucznie powitali już Nowy Rok lampką bezalkoholowego szampana, a jednocześnie świętowali okrągłą rocznicę otwarcia domu „Senior Wigor”.

Powitanie Nowego Roku zbiegło się z roczkiem Domu Seniora. Oficjalna uroczystość i występy artystyczne odbędą się 9 stycznia o godz. 11.00 w domu kultury. Seniorzy zapraszają wszystkich mieszkańców.

Jak minął rok w Domu Seniora? Czytaj w "GL" we wtorek 2 stycznia.

Przeczytaj też:Zobacz, co będzie się działo w sylwestrowy weekend w Lubuskiem. Imprezy pod chmurką, koncerty, seanse kinowe

Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej. Najważniejsze informacje tygodnia:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska