Zamknij

Gazeta Lubuska

Dramatyczny wypadek w Zielonej Górze. Kierowca wypadł z samochodu [ZDJĘCIA]

wypadek w Zielonej Górze

Piotr Jędzura

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/25] Następne

Dramatyczny wypadek w Zielonej Górze. Kierowca wypadł z samochodu

Do kraksy doszło się w poniedziałek, 12 grudnia, z samego rana na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Dąbrówki. Zderzyły się peugeot 307 i mały samochód virgo. Siła zderzenia była tak duża, że kierowca virgo wypadł przez drzwi pasażera i uderzył w koło peugeota.

Do zdarzenia doszło przed godz. 7 rano. Peugeot jechał ul. Dąbrówki w kierunku ul. 1 Maja. Ulicą Dąbrówki jechał virgo. Jego kierowca skręcał w ul. Łużycką. Na środku skrzyżowania samochody zderzyły się niemal czołowo. Siła zderzenia była jednak bardzo duża. Mały virgo okręcił się na skrzyżowaniu z taką siłą, że z auta wypadł kierujący. Mężczyznę z samochodu wyrzuciło przez drzwi pasażera. To nie wszystko. Starszy pan wyleciał z auta na asfalt na środku skrzyżowania, na koniec uderzając głową w koło peugeota.

Zobacz też: Tragedia pod Zieloną Górą. W wypadku samochodu osobowego zginęły trzy osoby

– To był straszny widok. Początkowo myślałam, że jakiś mężczyzna został potrącony. Leżał na asfalcie bez ruchu – mówi świadek wypadku. Inna osoba z daleka widział moment zderzenia. – Najpierw był wielki huk, a po chwili pełno dymu dookoła – relacjonuje mężczyzna.

Karta pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala rannego kierowcę virgo. Na razie nie ma informacji, w jakim jest stanie. W miejscu, w którym leżał, widać dużo krwi. Do szpitala został przewieziony również kierujący peugeotem.

Zielonogórska policja jest na miejscu wypadku. Drogówka ustala, jak doszło do zderzenia i który z kierujących na skrzyżowane wjechał na czerwonym świetle.

Na skrzyżowani są utrudnienia w ruchu. Jadący ul. Dąbrówki nie pojadą w kierunku ul. 1 Maja. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin.

Zobacz też: Wypadek motocyklisty w Zielonej Górze [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobacz też: Pasażer nie żyje. Kierowca, który miał 2 promile jest w rękach policji


Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy