reklama

Drogowcy chcą zerwać asfalt z ul. Poznańskiej w Międzyrzeczu

Dariusz Brożek 095 742 16 83 dbrozek@gazetalubuska.pl
Poznańska to miejscowa osobliwość drogowa. Lewy pas jest wybrukowany, prawy ma asfaltową nawierzchnię. Drogowcy planują zerwać asfalt również z drugiego pasa.
Poznańska to miejscowa osobliwość drogowa. Lewy pas jest wybrukowany, prawy ma asfaltową nawierzchnię. Drogowcy planują zerwać asfalt również z drugiego pasa. fot. Dariusz Brożek
Kierowcy czekają na wylanie asfaltem fragmentu ul. Poznańskiej. Tymczasem drogowcy zamierzają zerwać bitumiczny dywanik z drugiego pasa drogi i odsłonić na tym odcinku poniemiecki bruk. Mieszkańcy krytykują pomysł.

Poznańska łączy centrum miasta z Obrzycami. To jedna z najbardziej zatłoczonych ulic w Międzyrzeczu. Korzystają z niej m.in. mieszkańcy kilku pobliskich wsi - m.in. Bobowicka, Żółwina i Kuligowa - oraz kierowcy, którzy jadą w kierunku na Pszczewa, Międzychodu, Trzciela i Poznania. Jeżdżą i narzekają na jej fatalny stan techniczny.

Czytaj na www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gośćinnie
W dniu 28.10.2009 o 20:09, z poznańskiej napisał:

hihihi tu właśnie masę ale ......byli pod każdym względem radni bezradni do niczego ...oni mieli naszą kasę na naprawy aut .... nie zrobili nic dziady a ta ulicą tylu ich codziennie jeździło-czop tyburski romaniuk itp..


i dlatego na tych panów nigdy nie zagłosuję
G
Gość
W dniu 28.10.2009 o 21:28, jacobs napisał:

Sam się zaoraj ,to najładniejsza ulica w mieście.Banki,piękne domy ,sympatyczni mieszkańcy :-)


co z tego jak drogowcy i włodarze miasta chcą degradacji oraz zniszczenia tej ulicy
j
jacobs
W dniu 28.10.2009 o 16:56, Gość napisał:

Poznańską zaorac zrobimy tam skansen.


Sam się zaoraj ,to najładniejsza ulica w mieście.Banki,piękne domy ,sympatyczni mieszkańcy :-)
z
z poznańskiej
W dniu 24.10.2009 o 13:28, krasnalik napisał:

Nowe władz mają to w d.... mało elektoratu tam mieszka , lepiej robic drogi osiedlowe, tam blokowiska i przyszli wyborcy, którym podlizac się trzeba



hihihi tu właśnie masę ale ......byli pod każdym względem radni bezradni do niczego ...oni mieli naszą kasę na naprawy aut .... nie zrobili nic dziady a ta ulicą tylu ich codziennie jeździło-czop tyburski romaniuk itp..
~mieszkaniec~

Zachciało się wydawać publiczne pieniądze na nikomu niepotrzebne referendum, to teraz trzeba cierpieć i jeździć po bruku.

Cofamy się do czasów drugiej wojny światowej. Żałosne!!!

Nawiasem mówiąc chyba przyjdzie nam dziękować Niemcom za to że w ogóle mamy na poznańskiej kostkę. W przeciwnym razie przyszłoby nam jeździć polną drogą.

Pozdrawiam wszystkich kierowców.

G
Gość

Poznańską zaorac zrobimy tam skansen.

G
Gość

No dzisiaj była stłuczka mała na tym bruku ale chyba się dogadali kierowcy bo Policji nie wzywali jednak ta droga w taką pogodę jest śliska

k
krasnalik

Nowe władz mają to w d.... mało elektoratu tam mieszka , lepiej robic drogi osiedlowe, tam blokowiska i przyszli wyborcy, którym podlizac się trzeba

G
Gość
W dniu 23.10.2009 o 20:54, z poznanskiej napisał:

Odczep się od chałup na Poznanskiej.Przejdz się tą ulicą i zobaczysz pięknie odnowione domy .


domy domami a droga syf
z
z poznanskiej
W dniu 23.10.2009 o 15:57, ~serek~ napisał:

Akurat w tym wątku mowa o drodze a nie chałupach. Przjeżdżam tamtędy codziennie 2x i drogi osiedlowe wyglądają lepiej gdzie od czasu do czasu przejeżdża jakiś samochód. Droga nalezy do Sulęcina za ryj tego gościa od dróg wojewódzkich potrząsnąc dobrze niech trochę sie bardziiej postara.


Odczep się od chałup na Poznanskiej.Przejdz się tą ulicą i zobaczysz pięknie odnowione domy .
~serek~
W dniu 23.10.2009 o 14:20, z 30stycznia napisał:

no na arterię to ona nie wygląda.Stare chałupy,bród i smród z kanalizacji.Jej już nawet asfalt nie pomoże.


Akurat w tym wątku mowa o drodze a nie chałupach. Przjeżdżam tamtędy codziennie 2x i drogi osiedlowe wyglądają lepiej gdzie od czasu do czasu przejeżdża jakiś samochód. Droga nalezy do Sulęcina za ryj tego gościa od dróg wojewódzkich potrząsnąc dobrze niech trochę sie bardziiej postara.
z
z 30stycznia
W dniu 22.10.2009 o 15:09, Gość napisał:

władz jak zwykle czeka aż temat ucichnie i tak do następnych wyborów, przed wyborami kiełbasę wyborczą i czcze obietnice dla frajerów a po wyborach znowu to co zwykle czyli nic, ulica poznańska to główna arteria miasta a tam ugór, piękna wizytówka, może lepiej zróbcie jakąś boczną uliczkę tam gdzie mieszkają nasi prominentni urzędnicy


no na arterię to ona nie wygląda.Stare chałupy,bród i smród z kanalizacji.Jej już nawet asfalt nie pomoże.
o
olo

A JA proponuje przyłączyć Międzyrzecz do NIEMIEC wtedy będzie porządek

G
Gość
W dniu 22.10.2009 o 13:44, K.D.C napisał:

Ludzie swiat pedzi do przodu a tu chca zrobic SKANSEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PORAZKA gdzie gminna władza na co czekaja


władz jak zwykle czeka aż temat ucichnie i tak do następnych wyborów, przed wyborami kiełbasę wyborczą i czcze obietnice dla frajerów a po wyborach znowu to co zwykle czyli nic, ulica poznańska to główna arteria miasta a tam ugór, piękna wizytówka, może lepiej zróbcie jakąś boczną uliczkę tam gdzie mieszkają nasi prominentni urzędnicy
K
K.D.C

Ludzie swiat pedzi do przodu a tu chca zrobic SKANSEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PORAZKA gdzie gminna władza na co czekaja

Dodaj ogłoszenie