Druga porażka pingpongistów z Górek Noteckich

(rg)
Filipowi Młynarskiemu z Pełcza Diamantu zabrakło w sobotę pomysłu, by - prowadząc już 2:0 w setach! - pokonać Krzysztofa Kaczmarka z Opoki Trzebinia fot. Kazimierz Ligocki
Beniaminek superligi z Górek Noteckich poniósł drugą porażkę. W sobotę Pełcz Diamant poległ do zera w Trzebini.

Górkowianom zabrakło i szczęścia, i sportowych umiejętności. W pierwszej grze Bogusław Koszyk prowadził w drugim secie z Jakubem Perkiem 5:0, by chwilę później... przegrać tę partię na przewagi. W następnym pojedynku Jacek Nowokuński nie potrafił znaleźć recepty na odrzucające go od stołu zagrania Dariusza Kiełba. Chciał szybko kończyć większość piłek, co było wodą na młyn dla byłego zawodnika Gorzovii Romusa Gorzów Wlkp. Nie popisał się także Filip Młynarski. Z dużym trudem wygrał dwie pierwsze odsłony spotkania z Krzysztofem Kaczmarkiem, by potem... gładko oddać rywalowi trzy następne sety.

OPOKA TRZEBINIA - PEŁCZ DIAMANT GÓRKI NOTECKIE 3:0

Perek - Koszyk 3:0 (11:5, 13:11, 11:9), Kiełb - Nowokuński 3:1 (11:2, 8:11, 11:5, 11:6), Kaczmarek - Młynarski 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 11:3, 11:7)
Pozostałe wyniki superligi mężczyzn: w piątek - GLKS Nadarzyn - Gorzovia Romus Gorzów Wlkp. 1:3. Mecze: Bać-Pol Cash&Carry AZS Politechnika Rzeszów - ZKS Drzonków i Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Ternaeben Pogoń Lębork rozpoczną się we wtorek o godz. 18.00. Spotkanie Ostródzianka Condohotels Morliny Ostróda - Odra Roeben Głoska zostało przełożone na 13 bm.

1. Gorzovia Romus 2 4 6:2
2. Bogoria 1 2 3:0
3. Opoka 2 2 5:3
4.-5. Bać-Pol AZS 1 2 3:2
Ternaeben Pogoń 1 2 3:2
6. GLKS 2 2 4:5
7. ZKS 1 0 2:3
8. Ostródzianka 1 0 1:3