Drugi dzień igrzysk olimpijskich lubuskich saneczkarek.Ewa Kuls-Kusyk i Natalia Wojtuściszyn niestety nie awansowały do finału [WIDEO]

Alan Rogalski
Natalii Wojtuściszyn nie udało się poprawić lokaty uzyskanej po pierwszym dniu rywalizacji. Zrzut z ekranu Eurosportu
Igrzyska olimpijskie w koreańskim Pyongczangu Ewa Kuls-Kusyk i Natalia Wojtuściszyn zakończyły w jedynkach na trzech ślizgach (we wtorek 13 lutego). Zawodniczki UKS Nowiny Wielkie nie zmieściły się w pierwszej dwudziestce, przez co nie weszły do medalowego, czwartego przejazdu.

Obie nasze zawodniczki w drugim dniu rywalizacji pojechały bardzo podobnie. Kuls-Kusyk zajęła 19. miejsce, Wojtuściszyn uplasowała się na 20. pozycji, ale łączny czas trzech ślizgów nie pozwolił im przygotowywać się do czwartego. Ta pierwsza została sklasyfikowana na 21. pozycji, a Wojtuściszyn na 26. miejscu.

W czwartek o 13.30 jedna z Polek będzie startować w sztafecie. Najpewniej będzie to Ewa Kuls-Kusyk, która była wyżej klasyfikowana od klubowej koleżanki.

OBEJRZYJ TEŻ Ekstremalna odmiana saneczkarstwa. Śmiałkowie pędzili niemal 70 km/h w dół zbocza wulkanu

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!