"Duma Ziemi Lubuskiej. Falubaz Zielona Góra mistrzem Polski 2009" - do kupienia na płycie DVD

(lada)
Nie przegap tej okładki!
Nie przegap tej okładki! fot. Gazeta Lubuska
Film "Duma Ziemi Lubuskiej. Falubaz Zielona Góra mistrzem Polski 2009" jest prezentem Tomasza Lisa dla swego klubu. Warto go mieć w swej kolekcji.

Czarny sport doczekał się epizodów w obrazach fabularnych, gościł w Polskiej Kronice Filmowej, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Kamera jest wszędzie: na torze, w parkingu i na trybunach. Realizatorzy dosłownie zajrzeli w oczy uczestnikom wielkiego finału ekstraligi.

- Ten finał plasuje się na najwyższym stopniu podium moich wspomnień. Dlatego fajnie w zimowy wieczór wziąć płytkę i obejrzeć to jeszcze raz. A gdyby za kilka miesięcy, oby nie, naszym zawodnikom szło trochę gorzej, to można się w 30 minut przekonać, że dobre chwile są tuż za progiem - powiedział autor.

Płyta wraz z obszerną książeczką jest już dostępna w dobrych punktach sprzedaży prasy i biurach ogłoszeń "Gazety Lubuskiej". Kosztuje 9,99 zł. W internecie można ją znaleźć na stronie allegro.pl (w wyszukiwarce wpisujemy "falubaz" lub numer aukcji 862452490).

To atrakcyjny prezent pod choinkę lub sposób na zimowe wieczory!

Wideo

Komentarze 50

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

~Tomek~
W dniu 24.12.2009 o 00:02, Gość napisał:

W Sielonej chyba trzeba zrobić odszczurzanie bo chasają juz te śmierdzące myszy i szczury po forum!!!!!!!!!!!!!


Obciągnij"Komara"
m
magik z W69
Pon Ąńdziej jest najlepszy tak jak i my somy najlepsze kibice co jedyne przez tych 60 lat ewoalowały i robiemy najlepsze oprawy podejść do meczów. Jeno u nas emocyje związane zez finałem trwały miesiąc jako jedyne wew ciągu historii żużla wew Polsce. Już teraz też przygotowywamy oprawy i ćwiczymy w opłotkach różne mondre maksymy do wykrzykiwania w trakcie meczów a baby szyjom nam klubowe ubrania bardzo ładne z frendzlami i pomponami żebyśmy godnie wyglądali jak na miszczów Polski przystało. Jak je goszofiaki zobaczą to im protezy zez gąb wypadną. JENO FALUBAS!
~gość~
A jest na płycie robienie kartofla z toru i pod kółko?Gdy nie,to czy d*** Ziemi Lubuskiej ma się czego wstydzić?
k
kuń jaki jest każdy widzi
W dniu 23.12.2009 o 23:03, madrygal napisał:

Stal jest dumą Ziemi Wielkopolskiej, a Falubaz Ziemi Lubuskiej. Mnie nie przeszkadza, że Gorzów Wielkopolski jest dumny ze swego żużlowego zespołu który już drugi sezon z kolei zajął wysokie szóste miejsce w Polsce. I chciałbym aby mieszkańcom tego wielkopolskiego miasta również nie przeszkadzało, że Lubuszanie są dumni z zespołu który ma siedzibę w lubuskim a nie wielkopolskim mieście.


Sielona jest wstydem Dolnego Śląska więc ją wypchneli do Lubuskiego. W sielonej jakieś inne książki piszą takie tylko dla sielonogłowych.
G
Gość
W dniu 23.12.2009 o 22:26, ~gosc~ napisał:

Taaa, a jakie wielkie kobyly biegaja po centrum goszofa, a jakie wielgachne buraki tam rosna, najwieksze w swiecie.


W Sielonej chyba trzeba zrobić odszczurzanie bo chasają juz te śmierdzące myszy i szczury po forum!!!!!!!!!!!!!
m
madrygal
W dniu 23.12.2009 o 22:09, NICO napisał:

Duma Ziemi Lubuskiej - to troche przesadzone / Duma Zielonej Góry to tak Bo wątpie że 50% Lubuszan po stronie Gorzowskiej jest dumna z Falubazu skąd że . Więc droga redakcjo GL przesadziliście z tą Dumą


Stal jest dumą Ziemi Wielkopolskiej, a Falubaz Ziemi Lubuskiej. Mnie nie przeszkadza, że Gorzów Wielkopolski jest dumny ze swego żużlowego zespołu który już drugi sezon z kolei zajął wysokie szóste miejsce w Polsce. I chciałbym aby mieszkańcom tego wielkopolskiego miasta również nie przeszkadzało, że Lubuszanie są dumni z zespołu który ma siedzibę w lubuskim a nie wielkopolskim mieście.
~gosc~
No jest jeszcze infrastruktura o jakiej możecie pomarzyć vide basen, stadion...

Taaa, a jakie wielkie kobyly biegaja po centrum goszofa, a jakie wielgachne buraki tam rosna, najwieksze w swiecie.
G
Gość
W dniu 23.12.2009 o 21:47, goscFD6685 napisał:

Nie wazna ilosc, tylko jakosc, czego koronnym dowodem jest wielkosc waszego goszofskiego "miasta". Co z tego, ze ma wiecej km2, jak wszedzie bagna i obsadzone burakami pola ? I w prostej linii z tego bierze sie powiedzenie o waszym buraczano-pszennym pochodzeniu.


No jest jeszcze infrastruktura o jakiej możecie pomarzyć vide basen, stadion... a pochodzenie wieśniackie to Wy macie - jak Gorzów był już miastem to w zielonce długo jeszcze kozy pasali...... i powyciągać drzazgi z d*** pegerusy
N
NICO
Duma Ziemi Lubuskiej - to troche przesadzone / Duma Zielonej Góry to tak Bo wątpie że 50% Lubuszan po stronie Gorzowskiej jest dumna z Falubazu skąd że . Więc droga redakcjo GL przesadziliście z tą Dumą
~gosc~
Widzisz chwilę mieszkasz w Gorzowie i już jesteś szurnięty.A co dopiero stali mieszkańcy?.

No wiadomo, szpital na Walczaka jest oblegany przez buraczanych mieszkancow zakomarzonych bagien ))
s
sk
W dniu 23.12.2009 o 12:46, Poznań napisał:

Prawda jest taka, że koszykówka dużo bardziej się liczy niż jakiś tam żużel... W Zielonej Górze na poziomie macie tylko motory i nic więcej. Śmieszne jest robienie jakiejś wojny z tego kto ma lepszy zespół żużlowy. To tylko świadczy o zaściankowości. Nawet po tym mistrzostwie daleko Wam do historii i wyników gorzowskiej Stali. Dorównajcie siatkarzom Stilonu (brązowy i srebrny zespół, Puchar Polski), koszykarkom (brąz i srebro, teraz 15:0 i gra w Eurolidze), ręczni AZS AWF zaraz ponownie w ekstraklasie, piłkarze fajnie grają w I lidze, itd. I to jest siła sportu! Co Wy macie z tego mistrzostwa... nic. Nawet nie ma europejskich pucharów, bo jakby miały być jak każdy żużlowiec jeździ w kilku klubach...Pozdrawia Poznaniak mieszkający chwilę w Gorzowie.


Widzisz chwilę mieszkasz w Gorzowie i już jesteś szurnięty.A co dopiero stali mieszkańcy?.
g
goscFD6685
Wam życzę żebyście mieli więcej sportu na żywo niż ok. 10 razy w roku - bo gdzie pójdziesz pooglądać w ZG jakieś mistrzowskie rozgrywki?....

Nie wazna ilosc, tylko jakosc, czego koronnym dowodem jest wielkosc waszego goszofskiego "miasta". Co z tego, ze ma wiecej km2, jak wszedzie bagna i obsadzone burakami pola ? I w prostej linii z tego bierze sie powiedzenie o waszym buraczano-pszennym pochodzeniu.
G
Gość
W dniu 23.12.2009 o 21:26, Gość napisał:

A TY SIĘ TAK NIE PODNIECAJ BO GROZBY SĄ KARALNE BURAKU


obrażanie też burku pegerowski
G
Gość
W dniu 23.12.2009 o 21:16, Gość napisał:

Dobrze już - nie emocjonuj się tak mocno Niczego nie zakrzyknę - może oprócz kolędy - nie jestem wyłącznie kibicem koszykówki ale generalnie lubię pooglądać fajne imprezy sportowe (to akurat przy Waszym tylko Falubazie trudno będzie Ci zrozumieć). Z tego tez powodu nie pieję ochów i achów na forach po każdym sukcesie drużyny bo mamy ich kilka. Wpisuję się na forum dopiero jak coś mnie oburzy - w tym przypadku wyimaginowana duma Ziemi Lubuskiej. Nie piszę jak coś jest oczywiste - tak jak w gorzowskim sporcie. Wam życzę żebyście mieli więcej sportu na żywo niż ok. 10 razy w roku - bo gdzie pójdziesz pooglądać w ZG jakieś mistrzowskie rozgrywki? I nie mów więcej burak o kimś kogo nie znasz bo możesz mieć oklepaną michę - chyba, że jesteś nieletni to bój się ojca bo pasem przywali.


A TY SIĘ TAK NIE PODNIECAJ BO GROZBY SĄ KARALNE BURAKU
G
Gość
W dniu 23.12.2009 o 20:59, ~gosc~ napisał:

No coz - zrozumialem. A wiec kibice jakze utytulowanej i absorbujacej koszykowki goszowsko-zenskiej. Jesli wam nudno na swoim podworku, spokojnie mozecie gratulowac FALUBAZOWI zdobycia mistrzostwa Polski. Chyba nie bedzie ciezko nauczyc sie tego, jakze aktualnego w tym roku hasla....no i oczywiscie mozecie spokojnie po zaspiewaniu koledy przy stole wigilijnym zakrzyknac..bo to nigdy nie jest nudne...tak nudne jak goszofsko-buraczana-koszykowka....W LUBUSKIM BEZ ZMIANY - FALUBAZ PANY


Dobrze już - nie emocjonuj się tak mocno Niczego nie zakrzyknę - może oprócz kolędy - nie jestem wyłącznie kibicem koszykówki ale generalnie lubię pooglądać fajne imprezy sportowe (to akurat przy Waszym tylko Falubazie trudno będzie Ci zrozumieć). Z tego tez powodu nie pieję ochów i achów na forach po każdym sukcesie drużyny bo mamy ich kilka. Wpisuję się na forum dopiero jak coś mnie oburzy - w tym przypadku wyimaginowana duma Ziemi Lubuskiej. Nie piszę jak coś jest oczywiste - tak jak w gorzowskim sporcie. Wam życzę żebyście mieli więcej sportu na żywo niż ok. 10 razy w roku - bo gdzie pójdziesz pooglądać w ZG jakieś mistrzowskie rozgrywki? I nie mów więcej burak o kimś kogo nie znasz bo możesz mieć oklepaną michę - chyba, że jesteś nieletni to bój się ojca bo pasem przywali.
Dodaj ogłoszenie