MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Duo Destiny, zwycięzcy "Mam Talent" powracają do programu. Wystąpią jako gość specjalny. Co słychać u zielonogórzanki i jej partnera?

Magda Weidner
Magda Weidner
Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent".
Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent". archiwum DuoDestiny
Ten duet zawrócił w głowie jurorom "Mam Talent". Oczarował publiczność. Wywołał łzy szczęścia i wzruszenia. Jedno jest pewne. 11. edycja programu należała właśnie do nich - do Duo Destiny. Kinga i Goncalo po wielkim finale wyjechali z kraju realizować swoje plany, kontrakty. Teraz akrobatyczny duet powraca. Znów będziemy mogli zobaczyć ich w odcinku programu "Mam Talent". Tym razem wystąpią jako gość specjalny. Co przygotowali dla widzów i jurorów?

Duo Destiny. Ten akrobatyczny duet, który tworzy zielonogórzanka Kinga Grześków z partnerem Goncalo Roque, od pierwszego castingu wywołał spore zamieszanie. Najpierw złoty przycisk - gwarancja udziału w półfinale. Później kolejne emocjonujące występy, które trafiały prosto w serca widzów i jurorów. Od początku to właśnie za nimi była Agnieszka Chylińska, która nie kryła podczas finałowego występu łez. To ich występ przeszedł do historii programu "Mam Talent". To o ich finałowym pokazie widzowie mówili, że był najlepszy ze wszystkich edycji.

To o nich Agustin Egurrola powiedział: - To była po prostu doskonałość, to była perfekcja. Świetnie zatańczone, doskonała emocja, interpretacja. A Małgorzata Foremniak dodała: Jestem naprawdę porażona waszym występem. Doskonałością, perfekcją, artyzmem, delikatnością, namiętnością, miłością, bajką, marzeniem i tym, jaką wartość tworzycie sami dla siebie, jako kobieta i mężczyzna. Brakowało Wam takich emocji? Już w sobotę Duo Destiny powraca do programu "Mam Talent". Znów będziemy mogli zobaczyć występ tej niesamowitej pary.

Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent".
Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent". archiwum DuoDestiny

WIDEO: Małgorzata Foremniak zachwycona występem Duo Destiny na finale "Mam Talent!". "Pokazali coś absolutnie niezwykłego, nie ma osoby, która nie byłaby pełna podziwu"

źródło: Agencja TVN

Przeżyjmy do jeszcze raz: DUO DESTINY wygrywa "Mam Talent"! Zwycięzcami zostają zielonogórzanka Kinga Grześków i Goncalo Roque"Mam Talent" i [b]Duo Destiny

. Potężna dawka emocji

Kinga i Goncalo przylatują specjalnie do Warszawy na ten występ. W sobotę (26 października) wieczorem powrócą na scenę programu "Mam Talent". Co przygotowali? Czy znów możemy liczyć na zaskoczenie i potężną dawkę emo
cji?
- Postaraliśmy się wybrać kompilację naszych najlepszych trików i elementów. Z nich stworzyliśmy kolejny, nowy dla nas styl - opowiada nam Kinga Grześków. - Występ na pewno będzie z charakterem, silny i motywujący do walki i podążania za tym, co ma sens! Za każdym razem, kiedy tworzymy nowy numer, staramy się dobrać odpowiednią historię, stworzyć klimat i dodać nowe figury - co zawsze wiąże się z ryzykiem oczywiście, ale uwielbiamy wyzwania. To one dają nam masę energii i pomysłów, aby iść do przodu. Zawsze chcemy próbować nowych rzeczy i zobaczyć, jak się sprawdza. Spędziliśmy sporo czasu i dużo pracy, aby stworzyć ten numer, wiec mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim nowy akt - dodaje zielonogórzanka.

- Postaraliśmy się wybrać kompilację naszych najlepszych trików i elementów. Z nich stworzyliśmy kolejny, nowy dla nas styl - opowiada nam Kinga Grześków.

Duo Destiny zaprezentował się przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą zaprezentuje się już w pierwszym odcinku.  22-letnia Kinga Grześków z Zielonej Góry oraz 29-letni Portugalczyk  Goncalo Roque przyjechali na casting do Krakowa.  Agnieszka Chylińska od razu wcisnęła złoty przycisk, gwarantując im tym samym miejsce w półfinale. WIDEO:Zwycięzcy programu „Mam Talent!” o swojej pasji: To sport ekstremalny, ryzyko jest zawsze. Motywację daje nam wzajemne zaufanie, które mamy jako para<script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/e4f6c090-5eb2-782f-9d0e-20f63e25e5fb,3851f307-1425-8f38-2b32-568439ed0148,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>źródło: Agencja TVN/x-news

Duo Destiny w "Mam Talent". Zobacz ich drogę do zwycięstwa!...

Duo Destiny podbijają artystyczny świat

Wielki finał 11.edycji "Mam Talent" odbył się 1 grudnia 2018 roku. Zastanawiacie się, co działo się z Duo Destiny przez tych kilka miesięcy. Jak przyznała nam para, działo się naprawdę sporo.

Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent".
Duo Destiny - zwycięzcy 11. edycji programu "Mam Talent". archiwum DuoDestiny

- Byliśmy w Austrii w Palazzo, w marcu występowaliśmy w Londynie przez miesiąc w “Lio - London Cabaret Club”. Tydzień później udaliśmy się na dwa miesiące na statek z naszym własnym, pełnym show, a zaraz potem lecieliśmy prosto do Kanady na nową, letnią produkcję z Cirque du Soleil, gdzie występowaliśmy przez kolejne 2 miesiące - opowiadają akrobaci z Duo Destiny. - Po czym wróciliśmy na tydzień się przepakować, odwiedzić rodzinę, znajomych i ponownie udaliśmy się na kolejny kontrakt. Tym razem na Ibize do Lio, gdzie byliśmy do 8 października. Dzień później czekał nas kolejny, dłuższy tym razem lot, bo do Los Angeles, gdzie zostaliśmy zaproszeni i braliśmy udział w “American’s Got Talent - Champions season 2”. Szczegółów jednak nie możemy jeszcze zdradzać. Wszystko dopiero będzie na wizji w styczniu/lutym przyszłego roku. Tak więc, kto ciekawy jak nam poszło, i jak to wszystko wyglądało, może nas śledzić na naszych kontach na portalach społecznościowych. Na pewno będziemy informować na bieżąco i zdradzać kolejne nowości. Wszystko także będzie można obejrzeć na Netflixie oraz na amerykańskim kanale! Bezpośrednio po tej krótkiej, a jakże intensywnej przygodzie spędziliśmy dwa dni w Portugalii i tak oto od czwartku w jesteśmy w Warszawie, gdzie przygotowujemy nowy numer - dodają Kinga i Goncalo.

Jest tak, jak zapowiadali: "nie spoczniemy na laurach, wygrana daje nam motywacje do kolejnych działań". Ich kalendarze wypełnione są spotkaniami, występami, podróżami. Cały czas rozwijają się, pracują nad dokładnością, perfekcją. Zaskakują, motywują i inspirują innych. Udowadniają wszystkim to, o czym mówili i co podkreślali od początku udziału w programie "Mam Talent", że warto mieć marzenia i podążać za nimi. Że ciężką pracą, determinacją i miłością do pasji można osiągnąć wiele. - Chcemy przekazać ludziom cenne spostrzeżenia, pokazać piękno akrobatycznej sztuki. Chcemy zainspirować wszystkich i udowodnić, że warto wierzyć w siebie. Podejmować ryzyko, wykorzystywać swoje umiejętności i dane nam szanse - mówili nam przed każdym występem Kinga Grześków i Goncalo z Duo Destiny.

Duo Destiny. Kim są artyści, którzy wygrali 11. edycję "Mam Talent"?

Przypomnijmy. [b]Kinga Grześków jest artystką cyrkową z Zielonej Góry. Już jako 7-letnia dziewczynka rozpoczęła przygodę z akrobatyką sportową. Kilka lat ciężkich treningów zaowocowały. 11-letnia zielonogórzanka została powołana do kadry narodowej. 6 lat później reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej z licznymi sukcesami. Jest wielokrotną mistrzynią Polski, drugą wicemistrzynią Europy oraz laureatką 3. miejsca w Pucharze Świata.

Zobacz również: Poznaj zielonogórzankę, która wzruszyła Agnieszkę Chylińską

Kinga podróżuje po świecie ze swoim partnerem Goncalo Roque. Gocalo ma 30 lat i pochodzi z Samora Correia. Zaczął uprawiać akrobatykę w wieku 11 lat. W wieku 15 lat dołączył do kadry narodowej w Portugalii. W 2013 r. zakończył swoją karierę i zostawił sport na ponad 2 lata. Wrócił, gdy dostał propozycję wyjechania na Majorkę z Kingą. Razem tworzą akrobatyczny duet Duo Destiny. Występują od blisko czterech lat. Jednym z większych osiągnięć Duo Destiny jest udział w Światowym Festiwalu Cyrkowym w Paryżu “Cirque de Demain”. Występowali też na scenie kabaretu Moulin Rouge. A teraz do listy największych osiągnięć mogą dołączyć jeszcze zwycięstwo w 11. edycji programu "Mam Talent".

Duo Destiny. Duet, który już w sobotę, 1 grudnia zawalczy w finale "Mam Talent". Ich udział w programie od początku wywołał ogromne poruszenie. Jurorzy do tej pory podkreślają, że Duo Destiny potrafi przenieść ich do innego świata, wzrusza i pozwala przeżywać coś pięknego. Przed wielkim dniem, wielkim wydarzeniem, na który czekają nie tylko artyści, ale i widzowie, para przyjechała do Zielonej Góry. Rodzinnego miasta Kingi Grześków. W środę (28 listopada) para spotkała się z  uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Zielonej Górze.  Dlaczego pojawili się akurat tutaj? To szkoła, do której chodziła Kinga. Zielonogórzanka wraz ze swoim chłopakiem, Portugalczykiem Gonzalo odpowiadali na pytania młodzieży. A te nie należały do najłatwiejszych. Uczestnicy spotkania byli ciekawi, czy Kinga i Gonzalo są małżeństwem, ile razy upadli, co lubią jeść.  Para zprezentowała też swoje umiejętności, a uczniowie nie kryli zachwytu. Artyści pokazali, że warto spełniać swoje marzenia i się nie poddawać. Że ciężką pracą można osiągnąć wiele. Pokazali też przede wszystkim, że mają talent. Uczniowie SP 11 mogli zobaczyć ich na żywo w swojej szkole, a Was zapraszamy przed telewizory już 1 grudnia. Godzina 20.00. Wtedy to rozpocznie się na żywo finał programu "Mam Talent" w TVN. Trzymamy kciuki za Duo Destiny! Czytaj również: Duo Destiny w finale "Mam Talent"

Duo Destiny z Mam Talent wystąpiło w Szkole Podstawowej nr 1...

WIDEO: Duo Destiny w Zielonej Górze przygotowywali się do półfinału

Duo Destiny, zwycięzcy 11. edycji  "Mam Talent" ponownie w Zielonej Górze. Kinga i Goncalo przyjechali do Winnego Grodu tydzień po wielkim finale. Odwiedzili rodzinne miasto Kingi, aby spotkać się z najbliższymi oraz fanami. Podziękować wszystkim za ogromne wsparcie. Jak zapowiadali, jedną z wielu rzeczy, które zaplanowaliśmy na krótki pobyt w Polsce, był ich niedzielny występ w hali CRS w przerwie meczu koszykówki. Zobaczcie, co pokazali utalentowani akrobaci! Czytaj również: Duo Destiny wygrywa "Mam Talent"źródło: Agnecja TVN/x-news

Duo Destiny w Zielonej Górze. Kinga i Goncalo, zwycięzcy "Ma...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Robert EL Gendy Q&A

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska