Dwa dni z żużlem na torze Stelmetu Falubazu Zielona Góra

    Dwa dni z żużlem na torze Stelmetu Falubazu Zielona Góra

    cekon

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Na torze Stelmetu Falubazu Zielona Góra przez dwa dni ścigać się będą juniorzy.
    1/12
    przejdź do galerii

    Na torze Stelmetu Falubazu Zielona Góra przez dwa dni ścigać się będą juniorzy. ©Cezary Konarski

    We wtorek i środę (7-8 maja) zielonogórski tor żużlowy zostanie opanowany przez młodzieżowe zespoły, które rozpoczną rywalizację w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów.
    Na stadionie przy W69 odbędą się dwie pierwsze rundy długich, bo składających się z 12 części, eliminacji. W grupie pierwszej oprócz dwóch zielonogórskich ekip Elektrociepłowni Falubazu i Francepolu Falubazu do rywalizacji staną zespoły Stali Gorzów, Polonii Piła, PSŻ-u Poznań i Sparty Wrocław.

    PRZECZYTAJ TEŻ: Dwie ciężkie cegły budowały derbowy sukces Falubazu

    Zawody rozpoczynać się będą o godz. 18.30. Kasy na stadionie otwarte zostaną o godz. 17, ale bilety w cenie 5 zł można kupować też w sklepach kibica w Auchan i Fokus Mall oraz za pośrednictwem serwisu biletynafalubaz.pl.
    W oba dni kibice od godz. 18 będą mogli zajmować sektory I-J. Posiadacze wszystkich karnetów na sezon 2019 wejdą na stadion za okazaniem aktualnych całosezonowych wejściówek. Dzieci do 13 lat wejdą na zawody na podstawie karnetów lub darmowych zaproszeń, które wydawane będą w punktach sprzedaży. Przy wejściu na stadion kibice otrzymają bezpłatne programy zawodów.

    OBEJRZYJ: Co mówił po lubuskich derbach Piotr Protasiewicz?


    ZOBACZ TEŻ: Bartosz Zmarzlik i Patryk Dudek awansowali do finału mistrzostw świata


    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63