Dwa lubuskie medale podczas mistrzostw Europy niepełnosprawnych w Belgradzie

Nasza reprezentacja zaliczyła dobry występ w Belgradzie
Nasza reprezentacja zaliczyła dobry występ w Belgradzie Archwium
W Belgradzie odbyły się mistrzostwa Europy niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym pneumatycznym.

Reprezentacja Polski, w składzie której znajduje się zawodnij Startu Zielona Góra Szymon Sowiński i Startu Gorzów Kacper Pierzyński zdobyła dwa medale w klasyfikacji zespołowej. W konkurencji P5 10 m – pistolet standard wynikiem 1.014 pkt wywalczyli srebrny medal. W w konkurencji P1 10 m - pistolet pneumatyczny nasza drużyna z dorobkiem 1.651 pkt zajęła trzecie miejsce. W P5 10 m pist. pneum. podopieczny trenera Marka Maruchy, Szymon Sowiński indywidualne uplasował się na czwartym miejscu uzyskując 350 pkt.

Źródło:Press Focus