Dwa wypadki, sześć osób rannych. Policja ostrzega: warunki na drogach pogarszają się

DAM
fot. Archiwum
Dziś nad ranem doszło do dwóch wypadków w województwie. Pod Mostkami zderzyły się czołowo dwa samochody. Między Gorzowem a wsią Jastrząbie, hyundai uderzył w tył mercedesa. W sumie rannych zostało sześć osób.

Około piątej nad ranem na krajowej dwójce doszło do wypadku. Pegouet 406 na polskich numerach rejestracyjnych zderzył się czołowo-bocznie z fordem mondeo, którym podróżowali dwaj obywatele niemieccy. W wyniku kolizji kierowcy obu aut zostali lekko ranni, pasażer forda z połamanymi nogami trafił do szpitala. Przez około dwie godziny ruch na tej trasie był utrudniony.

Policja ustala co było przyczyną kraksy. Prawdopodobnie nadmierna szybkość i złe warunki na drogach.

Do podobnej kolizji doszło o godz. 6.40 między Gorzowem a wsią Jastrząbie. Kierująca hyundai kobieta nie zapanowała nad kierownicą i uderzyła w jadącego przed nią mercedesa. Trzy osoby zostały ranne, obrażenia na szczęście były niegroźne.

- Niestety, warunki atmosferyczne w naszym województwie pogarszają się z godziny na godzinę. Apeluję do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach. Należy unikać gwałtownego hamowania i przede wszystkim jechać ostrożnie - przestrzega aspirant Sławomir Konieczny, rzecznik KMP w Gorzowie.

Wideo

Komentarze 12

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 07:50, Gość napisał:

Po co tracisz czas na odpisywanie trolom?


zwłaszcza tak pisząc tak dużo rzuć mu, że go olewasz i starczy a nie rozpisujesz się jakbyś z nim dyskutował a
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 07:18, thief napisał:

Ty "szalony" jestes tak zaangażowany w trollowanie na forum, że nic nie rozumiesz z tego co czytasz.To jak krowie na rowie ci to wytłumaczę. Nie zrozumiałeś tego porównania to wyjaśnię ci to inaczej.po primo- Skoro redaktor pisze artykuły i bierze za to pieniądze to powinien postarać się pisać je poprawną polszczyzną. bierze za to wynagrodzenie i jest to jego praca a pracę należałoby wypełniać rzetelnie ( gdybym ja swoją wypełniał tak nierzetelnie, miał takie podejście to byłbym pewnie bezrobotny)po drugie primo- w szkole wbijano mi do głowy, że aby nauczyć się ortografii a w zasadzie wbić sobie nawyki poprawnego pisania należy czytać książki i gazety, czytać, czytać i czytaćA jak tu się nauczyć ortografii czytając redagowane artykuły przez ignorantów w dziedzinie ortografii i stylistyki?(mi się włączył wtórny analfabetyzm, bo trudno nie popełniać samemu błędów nabierając złych nawyków z takich wypocin)Jeszcze niech zaczną gazety w wydaniu papierowym wydawać z błędami i pisać w ten sposób książki to już w ogóle będziemy mieli w społeczeństwie tylko takich jak Ty, ktorzy swoją wypowiedź potrafią sklecić tylko z jednego zdania i to bez sensu. Pozdrawiam.


Po co tracisz czas na odpisywanie trolom?
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 07:18, thief napisał:

Ty "szalony" jestes tak zaangażowany w trollowanie na forum, że nic nie rozumiesz z tego co czytasz.To jak krowie na rowie ci to wytłumaczę. Nie zrozumiałeś tego porównania to wyjaśnię ci to inaczej.po primo- Skoro redaktor pisze artykuły i bierze za to pieniądze to powinien postarać się pisać je poprawną polszczyzną. bierze za to wynagrodzenie i jest to jego praca a pracę należałoby wypełniać rzetelnie ( gdybym ja swoją wypełniał tak nierzetelnie, miał takie podejście to byłbym pewnie bezrobotny)po drugie primo- w szkole wbijano mi do głowy, że aby nauczyć się ortografii a w zasadzie wbić sobie nawyki poprawnego pisania należy czytać książki i gazety, czytać, czytać i czytaćA jak tu się nauczyć ortografii czytając redagowane artykuły przez ignorantów w dziedzinie ortografii i stylistyki?(mi się włączył wtórny analfabetyzm, bo trudno nie popełniać samemu błędów nabierając złych nawyków z takich wypocin)Jeszcze niech zaczną gazety w wydaniu papierowym wydawać z błędami i pisać w ten sposób książki to już w ogóle będziemy mieli w społeczeństwie tylko takich jak Ty, ktorzy swoją wypowiedź potrafią sklecić tylko z jednego zdania i to bez sensu. Pozdrawiam.


PO CO ODPISUJESZ TEMU TROLOWI JE***MU?
t
thief
W dniu 16.05.2010 o 17:02, szalony0511 napisał:

Ale porównanie.



Ty "szalony" jestes tak zaangażowany w trollowanie na forum, że nic nie rozumiesz z tego co czytasz.
To jak krowie na rowie ci to wytłumaczę. Nie zrozumiałeś tego porównania to wyjaśnię ci to inaczej.

po primo- Skoro redaktor pisze artykuły i bierze za to pieniądze to powinien postarać się pisać je poprawną polszczyzną.
bierze za to wynagrodzenie i jest to jego praca a pracę należałoby wypełniać rzetelnie ( gdybym ja swoją wypełniał tak nierzetelnie, miał takie podejście to byłbym pewnie bezrobotny)

po drugie primo- w szkole wbijano mi do głowy, że aby nauczyć się ortografii a w zasadzie wbić sobie nawyki poprawnego pisania należy czytać książki i gazety, czytać, czytać i czytać
A jak tu się nauczyć ortografii czytając redagowane artykuły przez ignorantów w dziedzinie ortografii i stylistyki?
(mi się włączył wtórny analfabetyzm, bo trudno nie popełniać samemu błędów nabierając złych nawyków z takich wypocin)

Jeszcze niech zaczną gazety w wydaniu papierowym wydawać z błędami i pisać w ten sposób książki to już w ogóle będziemy mieli w społeczeństwie tylko takich jak Ty, ktorzy swoją wypowiedź potrafią sklecić tylko z jednego zdania i to bez sensu. Pozdrawiam.
G
Gość
W dniu 16.05.2010 o 17:02, szalony0511 napisał:

Ale porównanie.


lepsze takie niz twoje smuty
s
szalony0511
W dniu 15.05.2010 o 16:32, thief napisał:

Ale ja nie jestem redaktorem gazety i nie biorę pieniędzy za pisanie artykułów. To nie powoduje, że odbiera mi prawo krytyki. Bo to tak gdybym nie mógł krytykować lekarza, który nie potrafi mi wyleczyć hemoroidów bo sam nie umiem sobie tego zrobić. Pozdrawiam.



Ale porównanie.
s
szalony0511
W dniu 15.05.2010 o 13:13, rzyc napisał:

A Pan, panie thief, nie jest ignorantem, gdy pisze Pan "życi", podczas gdy powinno byc "rzyci"?



Bez sensu dyskusja.
s
szalony0511
W dniu 15.05.2010 o 12:32, thief napisał:

Nie można podejść obojętnie do sprawy czytając artykuły wyprodukowane przez bandę ignorantów zatrudnionych w GL do redagowania wydania internetowego gazety. Wielokrotnie już podnoszono tę kwestię na forum przez wielu forumowiczów. To, że nic się w tym temacie nie zmienia oznacza tylko, że Lubuska ma czytelników głęboko w...życi.Hundai...



Nie ubliżaj.
t
thief
W dniu 15.05.2010 o 13:13, rzyc napisał:

A Pan, panie thief, nie jest ignorantem, gdy pisze Pan "życi", podczas gdy powinno byc "rzyci"?



Ale ja nie jestem redaktorem gazety i nie biorę pieniędzy za pisanie artykułów. To nie powoduje, że odbiera mi prawo krytyki. Bo to tak gdybym nie mógł krytykować lekarza, który nie potrafi mi wyleczyć hemoroidów bo sam nie umiem sobie tego zrobić. Pozdrawiam.
r
rzyc
W dniu 15.05.2010 o 12:32, thief napisał:

Nie można podejść obojętnie do sprawy czytając artykuły wyprodukowane przez bandę ignorantów zatrudnionych w GL do redagowania wydania internetowego gazety. Wielokrotnie już podnoszono tę kwestię na forum przez wielu forumowiczów. To, że nic się w tym temacie nie zmienia oznacza tylko, że Lubuska ma czytelników głęboko w...życi.Hundai...


A Pan, panie thief, nie jest ignorantem, gdy pisze Pan "życi", podczas gdy powinno byc "rzyci"?
t
thief

Kierująca hundai kobieta nie zapanowała nad kierownicą i uderzyła w jadącego przed nią mercedesa.

Nie można podejść obojętnie do sprawy czytając artykuły wyprodukowane przez bandę ignorantów zatrudnionych w GL do redagowania wydania internetowego gazety. Wielokrotnie już podnoszono tę kwestię na forum przez wielu forumowiczów. To, że nic się w tym temacie nie zmienia oznacza tylko, że Lubuska ma czytelników głęboko w...życi.

Hundai...

Dodaj ogłoszenie