Dwa złote medale dla tenisistów stołowych Startu Zielona Góra. Byli bezkonkurencyjni w Wiśle!

OPRAC.:
Jakub Kłyszejko
Niepełnosprawni pingpongiści zgarnęli dwa złote medale z mistrzostw Polski. Czytaj więcej na kolejnych slajdach. Posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami Start Zielona Góra
Udostępnij:
Zielonogórzanie błysnęli na kolejnej imprezie. Zdobyli dwa złote medale na drużynowych mistrzostwach Polski niepełnosprawnych, które odbyły się w Wiśle.

Impreza odbyła się w dniach 9-11 października 2020 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Podczas drużynowych mistrzostw Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, duży sukces odnieśli zawodnicy zielonogórskiego „STARTU”. Zdobyli dwa złote medale.

W klasie 8 Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki i Tomasz Mika wygrali wszystkie pojedynki wynikiem 2:0. Pokonali IKS AWF Warszawę, Eurobeskidy Łodygowice, Start Wejherowo, Gminę Strzelce Opolskie, Bronowiankę Kraków.

W klasie 9-10 Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali wynikami 2:1 Jezioro Tarnobrzeg, IKS AWF Warszawę, wynikiem 2:0 Start Wejherowo, w półfinale pokonali Start Katowice (2:0), a w finale zwyciężyli IKS Jezioro Tarnobrzeg (2:1).