Dwa złote medale dla tenisistów stołowych Startu Zielona Góra. Byli bezkonkurencyjni w Wiśle!

OPRAC.:
Jakub Kłyszejko
Niepełnosprawni pingpongiści zgarnęli dwa złote medale z mistrzostw Polski. Czytaj więcej na kolejnych slajdach. Posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami Start Zielona Góra
Zielonogórzanie błysnęli na kolejnej imprezie. Zdobyli dwa złote medale na drużynowych mistrzostwach Polski niepełnosprawnych, które odbyły się w Wiśle.

Impreza odbyła się w dniach 9-11 października 2020 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Podczas drużynowych mistrzostw Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, duży sukces odnieśli zawodnicy zielonogórskiego „STARTU”. Zdobyli dwa złote medale.

W klasie 8 Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki i Tomasz Mika wygrali wszystkie pojedynki wynikiem 2:0. Pokonali IKS AWF Warszawę, Eurobeskidy Łodygowice, Start Wejherowo, Gminę Strzelce Opolskie, Bronowiankę Kraków.

W klasie 9-10 Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali wynikami 2:1 Jezioro Tarnobrzeg, IKS AWF Warszawę, wynikiem 2:0 Start Wejherowo, w półfinale pokonali Start Katowice (2:0), a w finale zwyciężyli IKS Jezioro Tarnobrzeg (2:1).