Zamknij

Gazeta Lubuska

Dworcowa w Zielonej Górze wciąż nieprzejezdna. Jest szansa, że niedługo pojedziemy chociaż fragmentem ulicy [ZDJĘCIA]

Remont ul. Dworcowej w Zielonej Górze trwa już od maca. Gdyby roboty poszły zgodnie z terminem, nową nawierzchnią powinniśmy jeździć już od końca września.

Mariusz Kapała / GL

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/27] Następne

Remont ul. Dworcowej w Zielonej Górze trwa już od maca. Gdyby roboty poszły zgodnie z terminem, nową nawierzchnią powinniśmy jeździć już od końca września. Ulica wciąż jest jednak nieprzejezdna. Remont w tej części miasta przedłuża się, jest jednak nadzieja, że jeszcze w tym roku kierowcy będą mogli jeździć chociaż fragmentem remontowanej ulicy. - Przy założeniu korzystnych warunków pogodowych planuje się do świąt Bożego Narodzenia wykonać ciągi piesze i udostępnić jednokierunkowy przejazd ul. Dworcową do Ułańskiej. Wszystko zależy od pogody - informuje Barbara Langner, dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zielonej Górze, która odpowiada za remont tego fragmentu ulicy.

Ta część ulicy jest remontowana w ramach budowy centrum przesiadkowego przez firmę Skanska. Natomiast odcinek od ronda Klem Felchnerowskiego do ul. Batorego wykonuje Budimex. - Termin zakończenia tej inwestycji to koniec lutego 2019 r. - informuje Paweł Urbański z urzędu miasta.

Rozbudowa Galerii Focus w Zielonej Górze. WIDEO:Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy