reklama

Dzień Nauczyciela 2019 w Lubuskiem. Kto został wyróżniony? [ZDJĘCIA]

sndrZaktualizowano 
Lubuscy nauczyciele zostali odznaczeni w poniedziałek 14 października w Teatrze Osterwy w Gorzowie. Sandra Soczewa
W poniedziałek, 14 października, w Gorzowie odbyły się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Lubuska Kurator oświaty Ewa Rawa zaprosiła nauczycieli i pracowników oświaty do gorzowskiego Teatru im. Osterwy, by m.in. złożyć im życzenia oraz uhonorować.

Podczas poniedziałkowej uroczystości nauczyciele odebrali medale za długoletnią służbę, nagrody ministra edukacji, nagrody lubuskiego kuratora oświaty i medale komisji edukacji narodowej.

Poznaj wyróżnionych i docenionych nauczycieli z lubuskiego.

Dzień Nauczyciela 2019 w Lubuskiem. Kto został wyróżniony? [ZDJĘCIA]

NAGRODY LUBUSKIEGO KURATORA OŚWIATY

  • Joanna Andrzejczak - Katolicka Szkoła Podstawowa
  • Dorota Klementyna Andrzejewska - Przedszkole Publiczne w Kłodawie
  • Bożena Maria Bem - III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  • Lucyna Brzezińska - Zespół Edukacyjny nr 3
  • Elżbieta Ciechanowicz - Szkoła Podstawowa nr 3
  • Anna Maria Ciołka - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Ewa Cybulska - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi
  • Marta Czerniawska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Anna Depta - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach
  • Gabriela Gierc - Katolickie Gimnazjum w Żarach
  • Maciej Grabianowski - Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie
  • Jolanta Hreniak - Szkoła Podstawowa nr 9
  • Renata Iwona Janicka-Szyszko - Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim
  • Urszula Małgorzata Klimowicz-Gwiazdowska - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  • Teresa Konieczka - Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej
  • Sylwia Kucharczyk - Zespół Szkół
  • Bożena Krystyna Lopko - Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu
  • Anna Mieczkowska - Zespół Szkół
  • Bogusława Podolańczuk - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
  • Ferdynand Sańko - Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich
  • Arleta Małgorzata Stachecka - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Dorota Szturomska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych
  • Ewa Szubart - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Bogna Krystyna Świdzińska - Zespół Szkół Katolickich
  • Justyna Urban - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia "Wincentyńskie Dzieci"
  • Marian Zdzisław Wieczorek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
  • Ewa Mariola Winiarczyk - Zespół Szkół w Rzepinie
  • Izabela Wojciechowska - IV Liceum Ogólnokształcące
  • Janusz Wiesław Zając - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze
  • Irmina Mirosława Zielińska - Przedzkole Sióstr Elżbietanek

NAGRODY MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

  • Chwalisz Dorota - IV Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
  • Dorniak Grażyna - Zespół Szkół Rzepin
  • Głowala Danuta Jolanta - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
  • Karimow Małgorzata - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nowa Sól
  • Malendowicz Elżbieta - Katolickie Liceum Ogólnokształcące Żary
  • Maścianica Ilona Joanna - Katolicka Szkoła Podstawowa Gorzów Wielkopolski
  • Pietruszkiewicz Elżbieta - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach
  • Ryczek Ewa - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Stegeman Monika Beata - Zespół Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim
  • Świtała Jolanta - Przedszkole Miejskie nr 7 Gorzów Wielkopolski
  • Wysoczańska ElżbietaIV - Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
  • Wytrykowski Dariusz Andrze - jIII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

Życzenia i wierszyki dla nauczycieli na Dzień Nauczyciela 20...

MEDALE ZŁOTE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Adamczak Renata Teresa - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
  • Biekisz Jadwiga Teresa - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krosno Odrzańskie
  • Bobrowska Marta - Szkoła Podstawowa Santok
  • Brodzińska Małgorzata - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Brodzińska Cecylia - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Browarczyk Barbara Anna - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Brzezicki Zbigniew - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
  • Budzianowska Małgorzata - Szkoła Podstawowa Grabice
  • Ciechanowicz-Budny Małgorzata Jolanta - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Czaplińska Genowefa - Miejskie Przedszkole nr 3 im.Fundacji Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy Żary
  • Dąbrowska Małgorzata Bernadeta - Zespół Szkół Rzepin
  • Drzewiecki Ryszard Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Dubas Renata - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie
  • Dudek Zdzisława Maria - Szkoła Podstawowa Santok
  • Firmanty Ryszard Jerzy - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Grabowska Małgorzata Danuta - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Guzek Regina Krystyna - Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska
  • Horbatowska Wiesława - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
  • Jabłonka Marzena Maria - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
  • Janikowska Halina - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
  • Jankowski Krzysztof Kazimierz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
  • Janowicz Jan - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie
  • Janusz Maria - Zespół EdukacyjnyNowe Kramsko
  • Jezierska Wioletta Maria - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Józefiak Ewa - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Kachel Stanisława - Zespół Szkół Rzepin
  • Kaczmarek Wiesława Marianna - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
  • Kaliszan Bożena Lucyna - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Kołosza Wiesław Henryk - Zespół SzkółRzepin
  • Kopij Krzysztof Wiesław - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
  • Korman Zofia - Przedszkole Nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu Krosno Odrzańskie
  • Kotecki Bronisław Stefan - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Gorzów Wielkopolski
  • Kowalska Irena - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Krawczyk-EY Iwona Agata - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
  • Kucewicz Teresa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
  • Kuczak Grażyna - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
  • Liczbińska Helena Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  • Łopuch Halina Joanna - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
  • Maciejewska Teresa - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Madajczyk Barbara - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Majewska Zdzisława - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Makowska Halina - Szkoła Podstawowa nr 9 Gorzów Wielkopolski
  • Matyjaszczyk Mirosław Wincenty - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
  • Mazur Anna - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Michalewska Grażyna Jadwiga - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
  • Mierzejewska Danuta Maria - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Miśkowska Halina Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Molska Lilla Zdzisława - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
  • Morawska Sławomira Teresa - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Muchla Beata Teresa - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Niemczyk Elżbieta - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Nowa Mirosława - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
  • Omieczyńska Lilla - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
  • Osipowicz Jan - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  • Ososińska Wioletta Lena - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
  • Ostrowska -Bednarz Dorota Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  • Piotrowska Barbara Grażyna - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Plucha -Zygadło Joanna Sławomira - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
  • Pławska Adela - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Pławuszewska Krystyna - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
  • Popławska Elżbieta - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnica
  • Rajkowska Elżbieta Mirosława - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  • Rewaj Zdzisława Zofia - Miejskie Przedszkole nr 3 im.Fundacji Wielka Orkiestra Swiątecznej Pomocy Żary
  • Rogalski Dariusz - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Rogulska Bogusława - Przedszkole Miejskie nr 6 Gorzów Wielkopolski
  • Rybczyńska Władysława - Szkoła Podstawowa nr1 Zielona Góra
  • Sachmata Elżbieta Anna - Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska
  • Sidor Jolanta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  • Siniawska Halina Anna - Zespół Szkół Rzepin
  • Słota Krystyna Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulęcinie
  • Sobieraj Teresa - Zespół Szkół Rzepin
  • Stańska Iwona Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
  • Szerechowicz Maria - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Szpanbriker Dorota - Szkoła podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
  • Śliwiński Andrzej - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Świtacz Jolanta Edyta - Zespół Szkół SpecjalnychKrosno Odrzańskie
  • Tomczak Grzegorz Michał - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Tul Mariola - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
  • Urbańska Katarzyna Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Walczak Danuta - Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Sportowymi Gorzów Wielkopolski
  • Wenne Bożena Celina - Zespół Szkół Ekonomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Wiczkowska Małgorzata - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Gorzów Wielkopolski
  • Wiech Tadeusz Daniel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie
  • Zagórska Danuta Przedszkole Nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu Krosno Odrzańskie
  • Zalewski Czesław - Zespół Szkół Rzepin
  • Zawiasa Małgorzata - Przedszkole Miejskie nr 29 Gorzów Wielkopolski
  • Ziemba Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 1 w Gubinie
  • Zin Mariola - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
  • Złotorowicz Władysław - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach

MEDALE SREBRNE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • AlfIlona Małgorzata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Baranowska Halina - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Cymerling Fryderyk Stanisław - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
  • Depta Marcin - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Jodko Renata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  • Milicz Ewa - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Panek Monika - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wlkp.

Najlepsze życzenia i wierszyki na Dzień Nauczyciela

MEDALE BRĄZOWE ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

  • Debert Marzena Katarzyna - Zespół Szkół Specjalnych Krosno Odrzańskie
  • Hodowana Aneta - Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Żagań
  • Muchowska Emilia - Zespół Szkół Specjalnych Krosno Odrzańskie
  • Szymanek Arleta Teresa - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Tabaka Jarosław Grzogorz - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Zapotoczna Barbara Bożena - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze

MEDALE KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

  • Akonom Elżbieta - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Sulechowie
  • Bajsarowicz Anna - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Bartkowiak Alicja Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi Międzyrzecz
  • Bartkowiak Beata - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Biernacka Ewa Anna - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Biernat Anita Przedszkole Miejskie nr 25 - Gorzów Wielkopolski
  • Bogusz Kamila - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
  • Brychcy Andrzej - Szkoła Podstawowa nr 18 Zielona Góra
  • Buchmiet Aneta - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16 Gorzów Wielkopolski
  • Bukowska Wioletta Maria - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Byczkiewicz Beata Teresa - Przedszkole w Lubiszynie
  • Chwalencki Marcin - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
  • Cierach Paweł - Zespół Szkół Gastronomicznych Gorzów Wielkopolski
  • Cieślak Hanna Teresa - Przedszkole Miejskie nr 23 Gorzów Wielkopolski
  • Czapla Sylwia - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Czerniawska Alicja - Zespół Szkół Technicznych Lubsko
  • Czop-Sasin Kamila - MariaSpecjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
  • Dajczak Władysław - Lubuski Urząd Wojewódzki Gorzów Wielkopolski
  • Dajczak Zofia Alicja - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
  • Drążkowska Arleta - Zespół Szkół Rzepin
  • Drgas Beata Maria - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Dubniewska Lidia - Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górz
  • Duchnowska Monika - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Duchnowski Radosław - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Dudzis Sławomir Franciszek - Urząd Miejski w Rzepinie
  • Dulińska-Babiszkiewicz Iwona - Zespół Szkół Ogólnokształcących Żagań
  • Dziącko Justyna - Zespół Szkół Rzepin
  • Dziuba Katarzyna - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
  • Egiert Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
  • Fajger Teresa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Żagań
  • Florkowski Marcin - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Zielonej Górze
  • Gilas Bożena - Zespół Szkół Specjalnych nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Gruca Magdalena - Zespół Szkół Specjalnych Żary
  • Guldzińska Wioletta - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich Noblistów Żary
  • Hajduk Iwona - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Hinc Beata - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku
  • Ibusz-Gizal Dorota Maria - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Jakubowska Marzena Elżbieta - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Jankiewicz Brygida Danuta - Przedszkole Miejskie nr 30 Gorzów Wielkopolski
  • Jessa Dorota - Szkoła Podstawowa nr 2 Drezdenko
  • Jurkiewicz Katarzyna Barbara - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Szprotawa
  • Kaźmierak Izabela - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Kaźmierczyk Piotr - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gorzów Wielkopolski
  • Kaźmierska Beata - Przedszkole Miejskie Nr 2Kostrzyn nad Odrą
  • Klat Jolanta - Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Gorzów Wielkopolski
  • Klepacka Halina - Przedszkole Miejskie Nr 2 Kostrzyn nad Odrą
  • Kłos Jolanta - Szkoła Podstawowa w Trzebiczu
  • Kmetko Marzena - Miejskie Przedszkole Nr 3 im. Misia Uszatka Zielona Góra
  • Kołkowska Renata - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zielona Góra
  • Kołoszyc Piotr - IV Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wielkopolski
  • Krutulska Kinga - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"Zielona Góra
  • Krzywiecka Beata - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
  • Krzyżańska Justyna - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
  • Kubiak Bartłomiej - Starostwo Powiatowe w Żarach
  • Kulasza Beata - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Lenart Bogusława - Przedszkole Miejskie nr 18 Gorzów Wielkopolski
  • Lewandowska Helena - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 "Ekonomik"Zielona Góra
  • Lipińska Jolanta - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • Łoziński Bogdan - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
  • Łozowska Wioletta - Zespół Szkół w Cybince
  • Malinowska Wioletta Maria - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
  • Maternik-Bojba Justyna - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
  • Matukiewicz Dorota - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krosno Odrzańskie
  • Michajluk Jolanta - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
  • Michalczuk Anna - Starostwo Powiatowe w Żaganiu
  • Minzger Elżbieta - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
  • Mitek Romualda - Szkoła PodstawowaMałomice
  • Naruszewicz Beata - Szkoła PodstawowaGrabice
  • Noga Grzegorz - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kilińskiego Krosno Odrzańskie
  • Nowak Elżbieta - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zielonej Górze
  • Obrębska-Spychała- JoannaSzkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami SportowymiMiędzyrzecz
  • Olenderkiewicz Małgorzata - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Paczkowska Edyta - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskimi
  • Pakulska Anita - Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskimi
  • Piaseczna Irena - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnicy
  • Pięta Arleta - Przedszkole Miejskie nr 13 Gorzów Wielkopolski
  • Pięta Wioletta - Zespół Szkół Ekonomicznych Żary
  • Pilichowska Alicja - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Pisarek Iwona - Zespół Szkolno -Przedszkolny w Witnicy
  • Pliżga Renata - Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
  • Popiołek Ludmiła - Zespół Edukacyjny Nowe Kramsko
  • Pręt Roman - Szkoła Podstawowa nr 2 Drezdenko
  • Rabikowska Joanna - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Witnicy
  • Rurek Aneta Ewa - Szkoła Podstawowa nr 1 Gorzów Wielkopolski
  • Rusewicz Joanna - Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14 Gorzów Wielkopolski
  • Rutkowski Dariusz - Samorządowa Szkoła Podstawowa im.Obrońców Warszawy Łagów
  • Rycerz Magdalena - Zespół Szkół Rzepin
  • Ryczkowska Dorota- Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze
  • Serwin Magdalena Anna - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
  • Siegel Robert - Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie
  • Siwik Andrzej - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich NoblistówŻary
  • Skorulski Jarosław Franciszek - Urząd Miasta Zielona Góra
  • Skrzek Grzegorz - Szkoła Podstawowa nr 3 Międzyrzecz
  • Sobczyńska Anna - Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Szprotawa
  • Sokalska Monika Maria - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Polskich NoblistówŻary
  • Stróżyk Krystyna Bogumiła - Szkoła Podstawowa nr 1Gorzów Wielkopolski
  • Struk Magdalena - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krośnie Odrzańskim
  • Szatkowska Monika - Przedszkole Miejskie nr 18Gorzów Wielkopolski
  • Szczecina Iwona Stanisława - Zespół Edukacyjny Skwierzyna
  • Szutko Ilona - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
  • Szymczyk Jolanta - Zespół Szkolno-Przedszkolny Jasień
  • Śliwińska Agnieszka Monika - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Szprotawie
  • Tarnowska Mariola - Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Gorzów Wielkopolski
  • Terlecki Artur Rafał - Urząd Gminy w Lubiszynie Lubiszyn
  • Turczyńska Iwona Maria - Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi i z Oddziałami SportowymiGorzów Wielkopolski
  • Waliszewska Katarzyna - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Strzelce Krajeńskie
  • Weimann Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
  • Wojciech Iwona - Szkoła Podstawowa nr 2 we Wschowie
  • Wojciechowska Barbara - Szkoła Podstawowa w Wiechlicach
  • Woźniak Krzysztof - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra
  • Wykocka Anna - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim
  • Wypych Bogusław - Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich Gubin
  • Wyszyńska Alicja - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gorzów Wielkopolski
  • Zalewska Dorota - Zespół Edukacyjny nr 4 w Zielonej Górze Zielona Góra
  • Zjawin Elżbieta - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 16 Gorzów Wielkopolski
  • Żarnowska Anna - Kuratorium Oświaty w Gorzowie WielkopolskimGorzów Wielkopolski
  • Żurowska Marzena - Szkoła Podstawowa nr 13 Zielona Góra

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 6

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rodzic

Pani Drgas otrzymała nagrodę ??? A czy ktoś wie o licznych skargach na panią katechetkę ?? Czy wiedza że gnębi uczniów , straszy , lekceważy rodziców ???

Kpina

G
Gość
15 października, 10:47, Gość:

To ci co strajkowali? Czy nie strajkowali?

Strajk trwał miesiąc, a wielu z nich pracuje 30 lat i więcej, w czym więc problem?

G
Gość
15 października, 07:59, Usuwam chwasty:

A w Świebodzinie nie ma szkół, a może źli nauczyciele?

W Kostrzynie też źli.

G
Gość

To ci co strajkowali? Czy nie strajkowali?

G
Gość

Z matematyki córka dostała kartki z zadaniami - 95 zadań do nauki na pracę klasową. Wczorajszy dzień spędziliśmy ucząc się cały dzień, była ładna pogoda, my się uczyliśmy, inni świętowali, my się uczyliśmy.

U
Usuwam chwasty

A w Świebodzinie nie ma szkół, a może źli nauczyciele?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3