Dziewięć medali reprezentantów Klubu Karate Nidan Zielona Góra

Cezary Konarski
Dziewięć medali zdobyli reprezentanci Klubu Karate Nidan Zielona Góra podczas rozegranego w Warszawie 7. Pucharu Warsa i Sawy w Karate Tradycyjnym. Piotr Kowalski (warszawa.karate.pl)

W turnieju wystartowało ponad 200 zawodników, w tym siedmioro karateków z Zielonej Góry. Podopieczni senseia Mirosława Kuciarskiego wzięli udział w dziewięciu konkurencjach, w których zdobyli dziewięć medali – cztery złote, trzy srebrne i dwa brązowe.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Michalina Wolska, Konrad Kałasznikow, Emil Binczycki i Tomasz Rudukiewicz (wszyscy w kata), srebrne medale zdobyli Maksymilian Mały (w kata), Konrad Kałasznikow i Tomasz Rudkiewicz (obaj w kumite), a brązowe Wiktoria Warzecha i Michał Warzecha (oboje w kata).

Kolejna gala sportów walki Makowski Fighting Championship za nami. W zielonogórskiej hali CRS w jednym ze starć zmierzyły się wojowniczki z Polski i Słowacji. Górą była zielonogórzanka Emilia Czerwińska. Obejrzyjcie na zdjęciach w naszej GALERII co działo się podczas walki >>>>ZOBACZ TEŻ:Gala sportów walki Makowski Fighting Championship. Kacper Frątczak znokautował rywala ZOBACZ, co działo się na gali MFC w 2017 roku

Zobaczcie, jak zielonogórzanka Emilia Czerwińska pokonała Sł...