Dzisiaj zmarł dziewięcioletni chłopiec, który walczył o życie po wczorajszym wypadku na krajowej trójce

(kok)
Samochód zjechał z drogi dobre kilka metrów i uderzył w niewielkie drzewo.
Samochód zjechał z drogi dobre kilka metrów i uderzył w niewielkie drzewo. fot. Krzysztof Korsak
- Chłopiec zmarł w szpitalu o 4.00 - powiedziała nam przed chwilą Justyna Migdalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Wczoraj z drogi wypadł volkswagen sharan i uderzył w drzewo. W środku były trzy osoby.

- W samochodzie byli dziadek, babcia i ich dziewięcioletni wnuczek. Jechali z południa Polski nad morze - tłumaczy J. Migdalska. Dodaje, że kierujący autem mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł albo zasnął. Sprawdza to policja. - To starszy człowiek, jechał już kilka godzin, poza tym było strasznie gorąco - mówi Migdalska. Mężczyzna i kobieta są ranni.

Wczoraj byliśmy na miejscu. Wokół auta było porozrzucanych pełno toreb podróżnych. Samochód zjechał z drogi dobre kilka metrów i uderzył w niewielkie drzewo.

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

h
hej
W dniu 06.07.2010 o 18:35, szalony0511 napisał:

Czy do tego musiało dojść,jak działa ratownictwo medyczne w Lubuskiem?



Czy faktycznie nikt za taki stan rzeczy nikt nie poniesie konsekwencji?


W dniu 06.07.2010 o 18:42, szalony0511 napisał:

Odpowiedz,czy kiedykolwiek PO miało pomysł?



Czyżby w Tobie był lokalny szowinizm?

Okres pytań to zazwyczaj jest w wieku przedszkolnym....
J
Ja
W dniu 06.07.2010 o 18:37, szalony0511 napisał:

Czy faktycznie nikt za taki stan rzeczy nikt nie poniesie konsekwencji?



A kto ma ponieść dziadek?

Głupoty wypisujecie. Obarczacie wszystkich ale nie tych co spowodował ten wypadek.

Czujecie się Bogami jak by wszystko sie wam należało.
K
Kłodzko

NAwet w takiej chiwli nie potraficie wspolczoc tylko klocic sie ktory szpital zawinil. prawda jest taka ze nasza sluzba zdrowia ma na wszystko czas. akurat znam bardzo dobrze te rodzine i znalam Wiktora, skala tej tragedii jest nie do opisania, mysle ze nie chodziło tu o czas poprostu mial za rozlegle urazy czaszki i obrzek mozgu, nie mowiac to o obrazeniach wewnetrznych. Wszyscy jestesmy pograzeni w zalobie!!

m
mama
W dniu 06.07.2010 o 18:31, szalony0511 napisał:

Na czym opierasz swoją wypowiedź?


LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziecko zginęło a wy tu o takich pierdołach gadacie??????!!!!!!!!!!
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 17:06, ~Zocha~ napisał:

Przecież macie swój szpital.Macie same i tylko roszczenia, nic od siebie.Najlepiej to wam wychodzą wyzwiska,oskarżenia.Wydarzył się nieszczęśliwy wypadek a gorzowiacy o śmierć dziecka obwiniają Zieloną Górę.Jesteście chorzy bo zazdrość w pewnym momencie przeradza sie w zawiść.Powtórzę jeszcze raz:chcecie helikopter to na niego zapracujcie.Od naszego won.



Czyżby w Tobie był lokalny szowinizm?
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 14:42, ~Nikoś~ napisał:

Niech wszystkie szpitale ,lądowiska , itp. zlokalizują w Zielonej Górze w pasie zachodnim naszego kraju to połowa chorych i poszkodowanych w wypadkach zejdzie z tego świata zanim otrzyma pomoc lekarską , ale tak rządzą cymbały w Urzędzie Marszałkowskim w Ziel. Górze i pieniądze dzielą tylko dla siebie przy pomocy polityków z PO !!!!.



Odpowiedz,czy kiedykolwiek PO miało pomysł?
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 13:35, hej napisał:

"dlaczego dziecko odtransportowano do Zielonej Góry: Szpital w Skwierzynie nie ma ani SORu ani lądowisk (bo to malutki szpitalik), a Gorzów zaplecza do przyjęcia dzieci w tak ciężkim stanie" (takie informacje podal medyk)



Zawiódł system.
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 13:26, manuela87 napisał:

BEZSENSOWNE OPINIE. DZIECKO BYŁO W BARDZO CIĘŻKIM STANIE...SMUTNO JEDNAK, ŻE TAK TRAGICZNIE SIĘ SKOŃCZYŁO ;-(



Czy faktycznie nikt za taki stan rzeczy nikt nie poniesie konsekwencji?
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 11:01, ~Marta~ napisał:

Bardzo przykra informacja. Szkoda dziecka. Może by do tego nie doszło, gdyby śmigłowiec przyleciał po chłopca z Gorzowa, a nie z Zielonej Góry. A tak chłopczyk w bardzo ciężkim stanie musiał czekać ponad 1,5 h na przylot ratowników i transport do szpitala.



Czy do tego musiało dojść,jak działa ratownictwo medyczne w Lubuskiem?
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 16:09, andrew napisał:

Jak chcecie lądowisko w Gorzowie to oddajcie najpierw 80 mln wpakowane w wasz tonący szpital!!!



Na czym opierasz swoją wypowiedź?
s
szalony0511
W dniu 06.07.2010 o 12:54, Dżizus napisał:

Gdyby zielona góra nie z*** nam ostatnio helikoptera to byśmy mieli w szpitalu a tak d***. Zielona zabiera, a gorzów nei umie walczyc o swoje.



Kto odpowiada za taki stan?
~Zocha~
W dniu 06.07.2010 o 14:42, ~Nikoś~ napisał:

Niech wszystkie szpitale ,lądowiska , itp. zlokalizują w Zielonej Górze w pasie zachodnim naszego kraju to połowa chorych i poszkodowanych w wypadkach zejdzie z tego świata zanim otrzyma pomoc lekarską , ale tak rządzą cymbały w Urzędzie Marszałkowskim w Ziel. Górze i pieniądze dzielą tylko dla siebie przy pomocy polityków z PO !!!!.


Przecież macie swój szpital.Macie same i tylko roszczenia, nic od siebie.Najlepiej to wam wychodzą wyzwiska,oskarżenia.Wydarzył się nieszczęśliwy wypadek a gorzowiacy o śmierć dziecka obwiniają Zieloną Górę.Jesteście chorzy bo zazdrość w pewnym momencie przeradza sie w zawiść.Powtórzę jeszcze raz:chcecie helikopter to na niego zapracujcie.Od naszego won.
a
andrew

Jak chcecie lądowisko w Gorzowie to oddajcie najpierw 80 mln wpakowane w wasz tonący szpital!!!

~kierowca~
W dniu 06.07.2010 o 14:38, paco napisał:

Wniosek jest prosty - trzeba wiecej drzew przy drogach nasadzić - w USA nie ma po obu stronach jezdni nic i ludzie nie giną. Proszę policzyc ile ludzi zgineło przez drzewa.


Wyburzyć wszystkie domy przy drogach , zlikwidować przejazdy kolejowe , pozamykac mosty i co ...dalej będą wypadki .
z
zal
W dniu 06.07.2010 o 14:35, Gość napisał:

nie chcieliście lotniska gorzowiacy !!!!!!!!!!! szkoda wam było kawałka pola?????!!!!!!!!!!!czujecie się winni????????????ja bym sie czuła!


ręce opadają po prostu.
Gorzów MA lądowisko dla helikopterów i CHCIAŁ śmigłowiec.
Dodaj ogłoszenie