Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz [ZDJĘCIA]

Mariusz Kapała
W poniedziałek, 24 lipca, rozegrany został pojedynek pomiędzy drużyną Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra i GKM Grudziądz. Gospodarze zwyciężyli 31:17. Sędzia zawodów zdecydował o przerwaniu meczu z powodu deszczu.Czytaj też: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz [RELACJA LIVE]Zobacz też nasz program "Wyniki, sukcesy, porażki": Mariusz Kapała / GL
W poniedziałek, 24 lipca, w Zielonej Górze rozegrany został pojedynek pomiędzy drużyną Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra i GKM Grudziądz. Gospodarze zwyciężyli 31:17. Sędzia zawodów zdecydował o przerwaniu meczu z powodu deszczu.